tikai 10 LVL

sigitadobuma
sigitadobuma 19. decembris 2012 21:11

No 20-31 decembrim, palutini sevi ar Matis C vitamīnu pocedūru. Procedūras apraksts: Sejas ādas attīrīšana no ikdienas netīrumiem un putekļiem. Maigs enzīmu pīlings atbrīvos ādu no atmirušajām ādas daļiņām. Sejas, kakla, dekoltē un plecu zonas masāža ar smiltsērkšķu eļļu Sejas maska ar C vitaminu un bārbeles ekstraktu Krēms atbilstoši ādas tipam. Procedūras rezultāts: Līnijas pamatā ir bārbeles ekstrakts un C vitamīns. С Vitamīns - ādas labākais draugs. Tas cīnās ar brīvo radikāļu iedarbību, uzlabo ādas krāsu, iedarbojas kā antioksidants, "pielādē" ādas šūnas ar enerģiju. Bārbeles ogas pazīstamas Ķīnā kopš seniem laikiem kā „laimes augļi”, bagāti ar C un B vitamīniem, aminoskābēm un antioksidantiem. Mazās, ēdamās odziņas ir tradicionālie ingredienti tradicionālā Austrumu medicīnā. Tās izmanto tonizēšanai un asins cirkulācijas uzlabošanai. Bārbeles ogas ekstrakts ir visu produktu Vitality by M līnijas saturā, tās piepilda ādu ar enerģiju, tonizē un uzlabo tās krāsu. Brīvības gatve 214B , piesakies 26585177

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sigitadobuma 19. decembris 2012 21:11

No 20-31 decembrim, palutini sevi ar Matis C vitamīnu pocedūru.
Procedūras apraksts:

Sejas ādas attīrīšana no ikdienas netīrumiem un putekļiem.
Maigs enzīmu pīlings atbrīvos ādu no atmirušajām ādas daļiņām.
Sejas, kakla, dekoltē un plecu zonas masāža ar smiltsērkšķu eļļu
Sejas maska ar C vitaminu un bārbeles ekstraktu
Krēms atbilstoši ādas tipam.

Procedūras rezultāts:

Līnijas pamatā ir bārbeles ekstrakts un C vitamīns.
С Vitamīns - ādas labākais draugs. Tas cīnās ar brīvo radikāļu iedarbību, uzlabo ādas krāsu, iedarbojas kā antioksidants, "pielādē" ādas šūnas ar enerģiju.
Bārbeles ogas pazīstamas Ķīnā kopš seniem laikiem kā „laimes augļi”, bagāti ar C un B vitamīniem, aminoskābēm un antioksidantiem. Mazās, ēdamās odziņas ir tradicionālie ingredienti tradicionālā Austrumu medicīnā. Tās izmanto tonizēšanai un asins cirkulācijas uzlabošanai. Bārbeles ogas ekstrakts ir visu produktu Vitality by M līnijas saturā, tās piepilda ādu ar enerģiju, tonizē un uzlabo tās krāsu.
Brīvības gatve 214B , piesakies 26585177

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā