Tiem kam patīk KRITIZĒT!

lindapet
lindapet 29. oktobris 2015 19:55

Sveiki mīļie lasītāji! Esmu uzsākusi rakstīt jaunu blogu un vēlētos dzirdēt jūsu atsauksmes par to! :) :)) :)
Izsakat savus viedokļus par dizainu, kā arī par to, kādas receptes būu nepieciešams iekļaut blogā!
http://garsasmagija.blogspot.com/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. novembris 2015 07:58

Tāks, nu tad esmu tikusi pie brīva brīža kritizēšanai :D
1. Blogs - nekas īpašs. Nav tur nekā tāda, lai es gribētu atgriezties vēl un vēl.
2. Saprotu, ka tas ir blogspot, bet nereāli tracina "read more", "about me", "labels" utt. (emo)
3. Izlabo kļūdu šajā teikumā! "Ceru ka apkopotās receptes jums noderēs! Lai labi garšo!" Citiem tekstiem pat cauri negāju :D

vecsprofils 31. oktobris 2015 17:47

Piekritīšu viedokļiem, ka banāli. Dizains man patīk, rakstu struktūra un bildes principā arī ir labas, bet tāda tipa ir arī visiem citiem.
Mani personīgi vairāk uzrunātu, ja šīs receptes varētu noskatīties video veidā - videoreceptes. Lūk tādu latviešu valodā es vēl varētu paskatīties :)

Kerstyna 31. oktobris 2015 09:43

Man ļoti patīk kritizēt :D un tā - ēdamblogu ir neskaitāms kvantums. Un visi maļ pārsvarā vienu un to pašu, ar mazām niansēm. Lai ēdamblogs izceltos, lai to gribētu skatīties, lasīt, izmantot - tam ir jābūt ar kaut ko īpašam, šis ir tāds - nekāds. Katrā ziņā, ja nebūtu šāda jautājuma forumā, es to nekad neatvērtu.

Ciao 30. oktobris 2015 13:11 Marta Marta

mani neinteresē šādi blogi...mani nevar pārsteigt skābeņu zupas receptes... un jēra pagatavošana... tur ir jābūt kam krietni , krietni spēcīgākam..un ne tikai ēdienu izvēlei, bet arī gatavošanas veidam... bet dot idejas par velti es nekad nedodu... tas ir jādomā bloga radītājam, ne lasītājam ;)

Marta Marta 30. oktobris 2015 12:54 VIT@

Receptes tiešām ir daudz. Bet par ko Tev būtu interesanti lasīt?

Ciao 30. oktobris 2015 09:52

Šādi blogi ir tūkstošiem... ieliek trīs receptes un tad mēgina reklamēt, lai būtu apmeklējums...