Tetovējumi

martatulpe
martatulpe 15. marts 2010 18:38

Drosmīgs solis vai modes lieta? Eksperiments vai provokācija? Kas priekš Tevis ir Tavs tetovējums? Man tā ir ideja, kuras īstenošanai skaistāku audeklu par savu ķermeni nevaru iedomāties. Un neslēpšu, ka tetovēti vīrieši man īpašu sajūsmu neraisa, bet sieviete un tetovējums - skaisti :)! Ja Tev nav šī ķermeņa zīmējuma tad pastāsti vai Tu gribētu un, ja negribētu - tad kādēļ?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dadaa 15. septembris 2014 14:11

Man pagaidām ir tikai viens tetovējums - dēliņa vārds. Tagad ir otrs bērņuks - taps vēl viens tattoo par godu viņam. Un trešais noslēps nesmuko ķeizara rētu.

Vecumdienās tāpat būšu nesmuka, sirma un grubaina- tetovējums šur vai tur :D

https://www.youtube.com/watch?v=WuzhdmBcCL4

Rebeka 11. septembris 2014 14:36 vita4kaa

To jau noteikti pateiks jebkurā salonā, ja pazvanīsi pa tel. un pajautāsi, bet man šķiet ka rētai jābūt pilnībā sadzijušai līdz tādai stadijai, ka zināms, ka tā vairs nemainīsies, nemainīs izmērus, rētaudus utt. Nu ar to domāju, ka nebūs tā, ka uztaisi, rēta turpina dzīt un beigās zīmējums savelkas kaut kāds pavisam citāds :D

Ar kādu, to noteikti arī jāizrunā ar savu meistaru, bet man jau šķiet, ka vienalga, ko.

Ieraksti googlē - tattoo cover up - un redzēsi cik smuki pārtaisa vecos tetovejumus un nomaskē rētas.

vita4kaa 11. septembris 2014 14:14

Meitenes, man ir jautājums. :)
Man nesen izgrieza apendicītu, rēta itkā nav liela, bet nepatīkama skatam. labprāt kaut ko uztetovētu. :) vai ir zināms pēc cik ilga drīkst tetovēt uz rētas un varbūt ir kādas idejas ar kādu tetovējumu labāk noslēpt šo rētu? :)

plastic 1. septembris 2010 14:11

jā..es arī ļoti gribetu kko austrumniecisku, pa visu muguru..bet tas jau ļoti salīti maksātu :D

mmatisone 1. septembris 2010 12:29

ar tetovesanu manuprat saslimst,ja pirmais labs. Man taisija Artis Grencbergs no kadagas, lieliski pieprot savu lietu ;) zīmjumi kvalitativi un galvenais tiesam labs meistars. velos vel vienu lielu, uz muguras. Ja runa par to, ka pec tam ka omite izskatisos vai kaut ko tadu- esi brivs, dzivo tagad nevis vakar vai rit! katra zinja nenozeloju.

plastic 1. septembris 2010 10:14

Man ir divi...un gribas vel. Kā atkarība, uztaisu vienu un gribas atkal vel vienu. Ja vien butu lieka naudiņa.... :D

goldenlady 15. jūlijs 2010 10:26

to sauluks:
cietumnieki vēl tagad ir tetovēti, bet viņiem ir pavisam cits stils...tāds baisāks!

taschinka 15. jūlijs 2010 08:53

Man patik uz kajas ka pasai virs potites,vel labi izskatas uz rokas nrtalu no plaukstas.

sauluks 15. jūlijs 2010 00:30

to goldenlady:
Ja spriež pēc Padomju laiku iespaidiem,tad notetuvējušies vīrieši nāca nevis no armijas,bet gan no cietuma.
Par tetuvējumiem kopumā runājot,neko sliktu pateikt nevaru....tā ir katra cilvēka brīva izvēle-tetuvēt vai nē...Es izvēlos dzīvot bez tetuvējumiem!

goldenlady 14. jūlijs 2010 21:33

Sveikas! Es arī jau kādu laiku sapņoju par tetovējumu, gribu tādu maziņu, bet nu nekādi nevaru izlemt kur un ko! Tā lai netraucētu, bet redzams tad kad vajag! Runājot par tetovēšanos kopumā tad to atbalstu, tikai nepatīk, kad cilvēki ieslīgst galējībās, man patīk, kad uz ķermeņa ir max 3 tetovējumi!Man ir nācies redzēt daudz nekvalitatīvus darbus...nekad nesapratīšu cilvēkus, kas ļauj citiem mācīties uz sava ķermeņa.
Pēc manām domām tetovējums vīrietim piešķir vīrišķību, man varbūt tas vēl tāds padomju laiku iespaids, bet gandrīz visi vīrieši no armijas atgriezās ar tetovējumiem...un armija kā zināms izaudzināja no puikas vīrieti!
Pa discovery travel bija (varbūt vēl tagad ir) tāds raidījums par tetovētājiem, tur nu patiešām varēja redzēt kā tā ir māksla...un gandrīz katram tetovējumam bija sava vēsture...vienam tas simbolizēja savu kaķi, citam uzvaru motokrosā! Tur arī vienreiz redzēju ko līdzīgu pievienotajai bildei...vnk briesmīgi!

pantera 31. maijs 2010 12:08

Sveikas meitenes!:)
Man ir tetovējums, nu jau iet 5-ais gads. Esmu ar to ļoti apmierināta!:)
Bija doma jau tatto taisīt ap gadiem 18, bet visu laiku to domu atliku un tad nu gandrīz 5 gadus atpakaļ salauzu mugurkaulu un mani salika kopā, kā rezultātā man no gūžas izņēma ārā skrimslīti, lai to pielīmētu klāt sašķīdušajam muguras skriemelim un rezultātā man bija rēta, neliela, uz kuras man uztetovēja puķītes, skaistas...
Manam vīram ļoti patika, defektu uztaisīju par efektu un īstenoju beidzot savu sapni! :)

Ta ka meteines, ja ir pārliecība, ka grib kādu tetovēties, uz priekšu! :)

Mani tetovēja vīrietis vārdā Ģirts, ļoti ātri un samērā lēti!
Viņš strādā vienā no Vecrīgas saloniņiem.:)

taschinka 30. maijs 2010 19:20

rigonda
es nedomaju,ka ta ir ja rezd tad apnik,pasai ir uz potites un nu jau 5-tais gads un nemaz neapnik.Galvenais ir to isto izveli izdarit.man jau ar izskatas nemainigs,viennkarsi,kad taisiju,man Vadims teica,lai pec 5 gadiem aizeju.

rigonda 30. maijs 2010 13:55

Arī man ir tetovējums uz pleca,taurenītis nolaidies uz ābeļziediņiem,Izskatās jauki.Taurenītis sēž uz mana pleca jau 8-to gadu un izskatās tāds pats kā pašā sākumā.Vēl piebildīšu,ka esmu omīte.
varu piebilst,ka meistars,kas tetovēja,teica,ka sievietēm tetovējumi ir jātetovē tādās vietās,kur pašas neredzot,citādi apnīkstot.

smukaa 22. maijs 2010 14:45

Man tetoveeja Sergejs (ja nemaldos) uz Briiviibas ielas un man jau dikti patika un peec 6 gadiem nekas nav jaapielabo kaa tas ir citaas vietaas!Par Vadimu arii esmu dzirdeejusi labas atsauksmes!
Un,piekriitu martatulpe par to viirieti..Tas ir tavs kjermenis nevis vinja,protams,ja nedziivo ar taadu,kursh uzskata,ka esi vinja iipashums:(

albrava 22. maijs 2010 10:49

Man tetovējums ir mans rotājums, kas ar mani sadzīvo jau 8-to gadu, to man uzdāvināja labākās draudzenes 25tajā dzimšanas dienā. Es izvēlējos uzzīmēt uz pleca 2 delfīnus, jo jau ilgu laiku man viņi patika un tā ir vēl joprojām. Pirms diviem gadiem pat izdevās īstenot sapni un Maltā peldēties ar īstiem delfīniem - izjūtas, protams, bija neaprakstāmas.
Jautājumā par to - izvēlēties tetovēties vai nē, es uzskatu, ka tā ir katra individuāla lieta, nedomāju, ka kaut ko īpaši ietekmētu manas otras pusītes spurošanās pretī, tāpat kā viņš - jā vēlas kaut ko darīt, tad arī izdara.
Es domāju, ka dzīvē jāpamēģina daudz kas, protams, ja tas nekaitē Tavai veselībai un apkārtējiem, jo, piemēram, tetovējums ir līdzīgi kā ausu caurduršana vai pīrsings - pats izvēlies sevi izdaiļot, pieņem lēmumu un pēc tam ar to sadzīvo.

martatulpe 21. maijs 2010 12:29

lika004, Tu dzīvo sev vai savam vecim? Tas ir Tavs vai viņa ķermenis? Mans draugs, pirms vairākiem gadiem, dikti negribēja, ka griežu nost matus. Es ļoti vēlējos pārmaiņas izskatā un zināju, ka ar īsākiem matiem jutīšos daudz, daudz labāk. Un man, protams, neradās jautājums, ko nu, nabadziņš izdarīs, ja es nogriezīšu?! Sākumā mazliet paīdēja (teica, ka neesot bijis gatavs, ka es tā vienkārši ņemšu un nogriezīšu), bet jau pēc pāris dienām pats jūsmoja, cik labi izskatās.
Nav, ko domāt par to, ko domās citi, cits vai kaimiņtante. Gribi tattoo! Ej un taisi. Būsi priecīga, jo tas būs tas, ko vēlējies. Par veci - ja viņš mīl Tevi tad viss būs labi, ja mīl tikai Tavu ķermeni - nu, tad būsi veiksmīgi tikusi vaļā no tāda ego tipiņa.

taschinka 21. maijs 2010 12:06

vai kada nav atjaunojusi tetovejumu pie Vadima.kad tasiju tatoo vadims teica,ka atjaunot vajadzes pec 5 gadiem un tas busot pa velti,jo vins taisija.

taschinka 12. maijs 2010 17:16

nu es nevaretu staigat ar to ,kas manam viram nepatik.ja manam viram nepatiktu tatoo tad es netaisitu,jo pat drebes nevaru uzvilkt tadas,kas vinam ari nepatik,jo tad jutos slikti.par laimi virs bija tas,kas man piedavaja tatoo uztaisit.

12. maijs 2010 13:51

taa...tad nu es veelos izteikt arii savu viedokli.....patiesiibaa es arii jau labu laiku gribu tetoveejumu, bet ir viens BET.....man viirietis neveelas ne par ko, lai man tas buutu, jo redzies man taapat ir skaists kermenis un vinsh nepieljauj, lai tas buutu kaut kaadaa veidaa sabojaats ar ziimeejumiem :/ taa nu es nezinu....ko dariit, pashai gribaas, bet vecis neljauj :(

inny 12. maijs 2010 11:23

Piekrītu - Vadims ir visprofesionālākais un labākais tattoo meistars! Es pie viņa jau vienu uztaisīju, atlika vēl divi turpinājumam.

taschinka 11. maijs 2010 20:27

es ari biju pie Vadima,tadel,ka mans virs ari tur taisija un esmu apmierinata.

liiga 11. maijs 2010 18:51

Jā,Vadims ir pats labākais!!!
Man ir 2 Tatoo un vīram ir 2-visus mums tetovēja Vadims.

murcene 11. maijs 2010 18:30

Vadims uz Barona ielas. Uzreiz aiz krišnu ēdnīcas aiz stāvlaukuma. Ļoti labs meistars. Ir bijusi darīšana arī ar citiem, bet Vadims viennozīmīgi labākais.

sema 11. maijs 2010 18:04

ļoti grībētu tetovējumu,varbūt varat ieteikt kādu tiešām labu meistaru?

taschinka 30. marts 2010 17:09

Man tetovejums ir jau 5 gadus un nebridi neesmu nozelojusi,ka uztaisiju.Es to taisiju ne tadel,lai citiem paraditu,palielitos,bet tadel,ka man loti gribejas,pasai prieks sevis.

1 2 3

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā