Tematiskā ballīte.

avokado
avokado 13. novembris 2011 21:29

Griežos pie Jums ar lūgumu palīdzēt dot ideju,padomu kādu tematu lai izdomā jaungada ballītei? Man galīgi nav ideju. Krāsas,figūras,ziedi... Nav ne jausmas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 14. novembris 2011 16:24

Paldies par idejam.

svabits 14. novembris 2011 16:14

esmu taisījusi daudz ballītes man pašai vislabāk patika un viss jautrāk likās Meksikāņu ballīte :-) tas laikam deļ tekilas un margaritām
telpu dekorējam koši, ar no kartona taisītiem kaktusies, citroniem svaigiem bļodās, bārmenis ar sambrēro, kungi cigāros utt Dāmas bija kruzuļainos un garos kuplos svārkos, tumšās parūkās utt. Tagad lasu par Frīdu Kalo, būtu kaut ko uzvilkusi no viņas tēla. Mūzika jautra, tekila no mazajām glazītēm, atrakcijas, foto ui bija labi.
p.s.sore bet 80.gadu, disko, padomju laika stila ballītes bik jau nav inčīgi un noiets.

dikinja 14. novembris 2011 14:40

Esmu piedalījusies 8o .gadu stilā ballītē ar kremplīna un džakarda kleitām, tad man pasāi dzimšanas diena bija "rozā Martini ballīte", viss iekš rozā, un vīram dzimšanas diena bija "Kaut kas iekš sarkana", viņš man dubultais vērsis, visiem patika.

sammerseta 14. novembris 2011 12:56

Izņemot šeit minēto Flinstonu ballīti, pārējās, kas te minētas, esmu piedalījusies!
Tās noteikti ir superīgākas par parastajām sanākšanām, tiesa gan laiku prasa gan tiem, kas nāk uz ballīti, gan tiem, protams, kas to gatavo! Bet galu galā ir jautri, neparasti, kā arī foto albūms pildās ar foršām bildēm, kādas noteikti nebūtu, ja ballīte notiktu parastos apģērbos, parastā atmosfērā! :)

mazaa raganina 14. novembris 2011 12:17

Es savu dzimšanas dienu sagaidīju 70 gadu stilā:mūzika, tērpi, frizūras. Pasākums bija pa skaisto!

avokado 13. novembris 2011 22:59

Taisīju tikai vienu reizi tematisko. Temats bija sarkanbalta krāsa. Bija interesanti.

astronija 13. novembris 2011 22:18

Starp citu,meitenes,kurām liela pieredze tematiskajās ballītēs -atsaucaties,padalieties ar idejām.Varētu būt ne vien interesanti,bet arī ļoti noderīgi!

milly12 13. novembris 2011 21:55

1. Havaju balliite. Aksesuaarus vari laiciigi pasuutiit ebay, vai arii iepirkt veikalos, kur protams vinji buus mazliet daargaaki. Sapeerc kokosriekstus, sataisi dzeerieniem glaazes, salminji, atbilstosha muuzika. Piemeklee speeles atbilstoshi shim stilam, piemeeram, LIMBO :)) atbilstostoshas balvas (piemeeram, kaut vai kaads ziepju gabalinsh zieda veidolaa) Sapeerc maaksliigaas virtenes, pukjes, izdekoree telpu...
2. Uztaisi Flinstonu party.... Noteikumi tie pashi. Tikai laiciigi piedomaa pie galveno varonju teerpiem. Piemeeram Tev pashai frizuura dreebes, galvenajam puisim - Flinstona apgjeerbs utt. Uztaisi no lielas kartona kastes flinston auto, noliec kaa dekoru, vai izmanto kaadaa speelee :) Izdekoree kreeslus, galdus utt. Papeeti visaadus atteelus googlee vai kur citur.
3. Var taisiit - beerniibas party, paruuku balliiti, multfilmu varonju balliiti, un daudzas citas. Galvenais laiciigi papeetiit tematu, sagatavot atbilstoshu ieluugumu viesiem, dekoraacijas, speeles, muuziku. :) Un tad jautriiba garanteeta
Lai izdodaas! ;)

avokado 13. novembris 2011 21:29

Griežos pie Jums ar lūgumu palīdzēt dot ideju,padomu kādu tematu lai izdomā jaungada ballītei? Man galīgi nav ideju. Krāsas,figūras,ziedi... Nav ne jausmas.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā