Tava soma????

Katrīne S. 27. septembris 2013 19:13

Labdien!

Lūdzu, pastāstiet kā izvelaties sev somu? pēc kādiem kritērijiem? kādas somas patīk (krāsa, forma, lielums, audums, citas nianses)? vai pievēršat uzmanību ražotājam?vai vispār viegli atrast sev somu?

Būšu ļoti pateicīga par atsaucību.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 28. septembris 2013 17:33

Manā skapī ir vairākas somas - dažādās krāsās,dažādu materiālu.
Ikdienai, darba vajadzībām visbiežāk izmantoju somu, kurā ietilpst A4 mape (vasarā kāda no baltajām somām, rudenī/ziemā - brūnās/melnās). Pārējās somas tiek izmantotas kā papildinājums tērpam, lai arī nav tik ietilpīgas :)

mazaa raganina 28. septembris 2013 12:35

Mana soma.

Rebeka 28. septembris 2013 12:00

Es izvēlos no prkatiskā viedokļa, tādās krāsās lai piestāv pie visa un izmēru attiecīgi kādam mērķim somiņa, ikdienā man ir liela lai visu varu salikt ko vajag staipīt līdz.

mazaa raganina 28. septembris 2013 10:57

Oooooo, mana vājība(tāpat kā apavi).Esmu tikko atgriezusies no somu paradīzes, biju ceļojumā un Zakopanē ir tāaada ādas somu izvēle, ka stāvi un raudi,jo patīk visas!!!
Pagājušajā gadā nopirku divas, vienu rudu,kura ir diezgan ietilpīga un otru oranžu nelielu tādu stingru un saturīgu. Šogad nopirku divas melnu un bēšīgu-genuine leather un vera pelle.Turpat pirku arī ādas siksnas un maku.

Emmy 28. septembris 2013 09:09

Es laikam neesmu tipiska sieviete...man ir viena soma, ja tā to var saukt - kurā tiek salikts viss nepieciešamais, nekādi lieki nieki... Manam dzīvesveidam un stilam nepiestāv plecu somas...kaut nu, pēdējā laikā skatos vismaz vienu,vajag...pie ziemas mēteļa sportiska tipa soma galīgi klāt neiet...!
Izvēlos pēc praktiskuma un tā mirkļa garastāvokļa...ir nopirkta soma,kas veikala nu TĀ patīk, bet mājās aizejot...pēdējais mēsls liekas...
Man patīk stingras somas,kas nekļūst kā veci maisi,kad paņem rokās...

vecsprofils 28. septembris 2013 08:54

Svarīgs man tīkamais dizains, universālums, kvalitāte, krāsa. Izvēlos somas tikai ar formu, stingras, nelielas. Ja konkrētāk, tad pēdējā laikā saradās oriģinālās somas ar vārdu, pāris dāvinātās un viena pašpirktā. Somas man nav daudz, toties tās, kas ir - man vismīļākās, universālas un prestižas. Pāreju pie kvalitātes, nevis kvantitātes.

Cerīte 27. septembris 2013 21:47

Man ir vismaz 3 somas-ziemas,vasaaras un garastāvokļa,-tumša ,gaiša un raiba.Visas lielas ,jo ļoti daudz nēsāju līdz,nemāku ar mazām apieties.Šoruden izmetu balto vasaras somu,nolietojusies bija,