Tām, kuras mājās bez darbiņa

d0cumentati0n
d0cumentati0n 18. janvāris 2011 15:39

Darbību uzsāk jauna interneta norēķinu sistēma – PayBox! Kamēr tā ir tapšanas stadijā - reģistrēties var BEZ MAKSAS, un Jūsu kontā nekavējoties tiks ieskaitīti $25. Katru dienu, ja apmeklēsiet saitu, tiks ieskaitīti vēl $20. Analoģiskā veidā tika palaistas sitēmas Yandex-money un money Mail.ru. Tādā veidā kompānija piesaista sev klientus, kas turpmāk izmantos šīs sistēmas pakalpojumus. Šodien viņi dāvina bonusus visiem pirmajiem klientiem par lojalitāti un palīdzību klientu piesaistē - tā ir normāla parādība tirgus ekonomikas laikmetā. Akcija nav pastāvīga, nenokavē piedalīties! Nekādi ieguldījumi no Jums netiek prasīti, vienkārši ieejiet šajā saitē un reģistrējities: http://www.paybox.me/r/d0cumentati0n VISIEM TAS NAV JĀDARA! Tie, kas izmanto interneta norēķinu sistēmas iegādājoties dažādas preces vai apmaksājot pakalpojumus, zina, cik tas ir izdevīgi - šis piedāvājums JUMS, cilvēkiem, kas ciena savu laiku un prot skaitīt savu naudu! Tikai neaizmirstiet katru dienu ieiet savā Pay Box lappusē, un Jums tiks ieskaitīti papildus bonusi par katru dienu! Šogad ir plānots aktivizēt šo apmaksas sistēmu un Jūs varēsiet iekrāto naudu pārskaitīt uz savu bankas kontu, vai arī iztērēt šo naudu pēc saviem ieskatiem, iegādājoties ko vērtīgu internetā. Veiksmi!!! P.S. Esmu šai sistēmā tikai 2 dienas un manā kontā ir jau ($62.98), bet maniem paziņām dažās dienās kontā jau pāri par $100 - viss strādā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
DashaK 8. jūnijs 2021 16:02

Tas pats, labāk ir sazināties ar uzticamām bankām un tur atvērt tiešsaistes norēķinu kontu https://www.weststeincard.com/lv/ , tad nebūs problēmu, pat ja tas iznāks nedaudz dārgāk.

feelgood 21. janvāris 2011 18:03

Tieši tā!:)

d0cumentati0n 21. janvāris 2011 15:54

un velreiz ---> VISIEM TAS NAV JĀDARA!

d0cumentati0n 21. janvāris 2011 15:54

feelgood, beidzot viens pratiigs cilveks, jo visi palaizh garam manis rakjstito, ka visiem tas nav obligati jadara :) tie, kuri saprot anglu valodu un izpeta sho lapu, var arii izlemt, iesaistities vai ne un saprot arii to, ka nekada riska nepastaav tajaa :)

bet aa arii taisniiba, ka kads kluus par miljonaru, taa, ka meitenes, taisam mees varam arii tadu projektu uztaisiit, neviens neliedz :)

feelgood 20. janvāris 2011 20:13

Kaa jau teicu neinterese,neejiet. Kāda jēga taisīt kkadas diskusijas???? un ja kaadai interesees pati ieies un palasiis,kaa iespeejams buus naudu izteereet, protams,ja saprot Angļu val.tas jau ar taka saprotams ,ka nekas netiek garanteets,bet ka jau teicu nav gruuti ieiet uz 5min tajaa lapaa.

Rebeka 20. janvāris 2011 19:28

feelgood
tad kāda jēga??? ja jau neīsais konts tad naudu tu nedabūsi.... bet lai dabūtu solīto, tomēr jāpadalās ar datiem, neviens jau uz ielas satikšanos nenorunās un to naudu skaidrā neiedos!!

hiperkeri 20. janvāris 2011 19:22

pff.
no manis būs par daudz prasīts,lai es šī sludinājuma dēļ kaut nopūstos..

feelgood 20. janvāris 2011 18:46

nesaprotu ko juus tur ņematies,kaadi dati?Lai piereģistreetos vajadzēja tikai izdomāt niku un paroli..... aa un veel e-pastu.Nekas neko ,neuzspiež,kam neinteresē neejiet,un lieki ''nekulieties'' te,tas ir tiem ,kuri veelas. un tas ta itka buutu loģiski ,ka nekadus personiskos datus neta nedriikst izplatiit... cik lielam mulkim jābūt lai dotu savus datus? un nejau tavs konts tur skaitās tavs īstais bankas konts... varbuut ieejiet un palasiet apgaismiibai...:)

miranda 20. janvāris 2011 16:50

Pilnībā piekrītu Rebekai un aa. :)

aa 20. janvāris 2011 16:12

Mīļās meitenes esiet taču prātīgas. Putna piens un medus rauši tāpat vien no debesīm nekrīt. Šāda tipa finansiālo mahināciju un piramīdu dēļ pasaules valstis ne vienu reizi vien ir nonākušas dziļās krīzēs. Izlasiet sistēmas nosaukumu - . ru nozīmē, ka tās sākums ir Krievijā. Ārprāts - nespēlējaties ar uguni ar kuru jau daudzi ir apdedzinājušies. Es pilnībā piekrītu Rebekai. Meitenes sargiet sevi, neticiet visām tādām muļķībām. Uz šā rēķina atkal kāds kļūs par miljonāru.

Rebeka 20. janvāris 2011 11:38

d0cumentati0n

paypal dati arī ir visi tie dati kuri vajadzīgi lai ar tavu karti norēķinātos. Es to 7 cilvēku vietā tagad būtu ļoti uztraukusies, jo ar tiem datiem ko viņi ir iedevuši, var norēķināties viskautkur...

annemarija 19. janvāris 2011 20:15

Darbību uzsāk jauna interneta norēķinu sistēma – PayBox!!!
Kamēr tā ir tapšanas un starta stadijā - reģistrēties var BEZ MAKSAS, un Jūsu kontā nekavējoties tiks ieskaitīti $25. Katru dienu, ja Jūs apmeklēsiet saitu, tiks ieskaitīti vēl $20. Analoģiskā veidā tika palaistas sitēmas Yandex-money un money Mail.ru. Tādā veidā kompānija piesaista sev klientus, kas turpmāk izmantos šīs sistēmas pakalpojumus, šodien viņi dāvina bonusus visiem pirmajiem klientiem par lojalitāti un palīdzību klientu piesaistē - tā ir normāla parādība tirgus ekonomikas laikmetā. Akcija nav pastāvīga, nenokavē piedalītie! Šodien nauda pa grāvjiem nemētājas!
Nekādi ieguldījumi no Jums netiek prasīti, vienkārši ieejiet šajā saitē un reģistrējities:

http://www.paybox.me/r/annemarija
Veiksmi visām!

d0cumentati0n 19. janvāris 2011 16:03

Paldies tiem 7 cilvēkiem, kuri izdomāja izmēģināt un pierakstījās šajā lapā! :)

Pases dati vai kāda cita personiskā info nav jāizsniedz (tie, kuri izmanto interneta norēķināšanās sistēmas, tie saprot, ka jāiesniedz tikai PayPal dati, kas nepakļauj riskam).
Un cilvēkam, protams, jāapzinās, kas ir internets un kādu ļaunumu tas var nest vieglprātīgā datu publicēšanas ziņā! Sandija, piekrītu!

sandija 19. janvāris 2011 09:49

Lūdzu sargājiet savus datus internetā! Nelieciet nekur pases datus vai apšaubāmām kompānijām dieva dēļ nedodiet savus kredītkaršu datus. Tā ir vistīrākā krāpniecība, pat ja cilvēkam, kurš publicējis šeit šo sludinājumu būtu vislabākie nodomi.

Neatsaucieties šādiem piedāvājumiem un netērējiet savu laiku -tā vietā labāk domājiet, kā uzlabot savas prasmes darot ko lietderīgu

Noelle 19. janvāris 2011 09:17

Štrunts par naudu, kuru it kā nav jaiegulda, bet kas garantē personas datu drošību? :)

sammerseta 19. janvāris 2011 00:06

Bet kur ir garantija, ka sakrāto varēs dabūt arī ārā vai reāli ar to darboties?
Negribas ieteikt citiem, ja nav īstas pārliecības, ka tas nav atkal kāds no tiem portāliem, kas ievilina un beigās bankrotē, t.i. pazūd vsipār no i-vides.

d0cumentati0n 18. janvāris 2011 17:50

Lasiet uzmanīgāk pirms rakstiet krāpšana!
Un ko var izkrāpt, ja nekas netiek ieguldīts? Ja nu vienīgi laiku, ja bezmērķīgi rīkojas.

VISIEM TAS NAV JĀDARA! Tie, kas izmanto interneta norēķinu sistēmas iegādājoties dažādas preces vai apmaksājot pakalpojumus, zina, cik tas ir izdevīgi - šis piedāvājums JUMS, cilvēkiem, kas ciena savu laiku un prot skaitīt savu naudu!

emmucis 18. janvāris 2011 16:24

Nē, nu burvīgi!
Nauda krīt no gaisa, ja?
KRĀPŠANA!

emmucis 18. janvāris 2011 16:24

Nē, nu burvīgi!
Nauda krīt no gaisa, ja?
KRĀPŠANA!

svente 18. janvāris 2011 15:50

Varbūt ir iespēja dzēst ŠĀDUS piedāvājumus, lai nemusinātu cilvēkus?

d0cumentati0n 18. janvāris 2011 15:39

Darbību uzsāk jauna interneta norēķinu sistēma – PayBox!

Kamēr tā ir tapšanas stadijā - reģistrēties var BEZ MAKSAS, un Jūsu kontā nekavējoties tiks ieskaitīti $25. Katru dienu, ja apmeklēsiet saitu, tiks ieskaitīti vēl $20.
Analoģiskā veidā tika palaistas sitēmas Yandex-money un money Mail.ru. Tādā veidā kompānija piesaista sev klientus, kas turpmāk izmantos šīs sistēmas pakalpojumus. Šodien viņi dāvina bonusus visiem pirmajiem klientiem par lojalitāti un palīdzību klientu piesaistē - tā ir normāla parādība tirgus ekonomikas laikmetā. Akcija nav pastāvīga, nenokavē piedalīties!

Nekādi ieguldījumi no Jums netiek prasīti, vienkārši ieejiet šajā saitē un reģistrējities:
http://www.paybox.me/r/d0cumentati0n

VISIEM TAS NAV JĀDARA! Tie, kas izmanto interneta norēķinu sistēmas iegādājoties dažādas preces vai apmaksājot pakalpojumus, zina, cik tas ir izdevīgi - šis piedāvājums JUMS, cilvēkiem, kas ciena savu laiku un prot skaitīt savu naudu!

Tikai neaizmirstiet katru dienu ieiet savā Pay Box lappusē, un Jums tiks ieskaitīti papildus bonusi par katru dienu!

Šogad ir plānots aktivizēt šo apmaksas sistēmu un Jūs varēsiet iekrāto naudu pārskaitīt uz savu bankas kontu, vai arī iztērēt šo naudu pēc saviem ieskatiem, iegādājoties ko vērtīgu internetā.

Veiksmi!!!

P.S. Esmu šai sistēmā tikai 2 dienas un manā kontā ir jau ($62.98), bet maniem paziņām dažās dienās kontā jau pāri par $100 - viss strādā!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā