Tām, kas raksta dienasgrāmatu.

Marta Marta
Marta Marta 9. janvāris 2016 22:49

Meitenes, cik daudzas no Jums raksta dienasgrāmatu? Un ko Jūs ar to darat gada beigās? iznīcinat :D vai saglabajat? 

Es sev domāju ieviest pozitīvo grāmatu, kur katru dienu ierakstīšu 2-3 teikumus kas labs šodien ir noticis :) kā arī gribētu uzlabot rokrakstu.  

Tad nu vispār aizdomājos par dienasgrāmatām, cik daudzām tas ir aktuāli :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ardlem 10. janvāris 2016 11:16 Marta Marta

nu, jebko tur nevar rakstīt, jo virtuālo dgrāmatu lasa arī citi. nu, kam to Tu atvēli redzēt.
tāpēc man ir arī kladīte vēl joprojām.

Marta Marta 10. janvāris 2016 09:49 Catwoman

P.s es ieliku savus Iršus vakar augu forumā :D

Marta Marta 10. janvāris 2016 09:48 Catwoman

Es skolas laikos arī rakstīju, bet pēc tam kaut kā atstāju novārtā šo nodarbi. Bet šogad uznāca vēlēšanās atsākt (L) man liekas tas palīdz sakārtot domas.

Marta Marta 10. janvāris 2016 09:44 Ardlem

Es neesmu draugos, bet vai tā virtuālā grāmata ir droša? :D
Es tieši par to pozitīvā meklēšanu domāju, jo dažreiz pozitīvais ātri aizmirstas. Un liekas ka nekas tāds jau nav noticis.

Linduchy 10. janvāris 2016 07:59

Rakstu kopš skolas laikiem. Ir vesels sējums ar kladēm :) Reizēm paškirstu, lai palasītu, kā man gājis 10 gadus atpakaļ konkrētā dienā :)

Ardlem 9. janvāris 2016 23:13

rakstu. kopš apmēram 14 gadu vecuma. no sākuma tās bija klades, kuras joprojām visas ir saglabātas. pēc tam pārgāju uz virtuālo dgrāmatu draugiem.lv vietnē. šobrīd pamatā rakstu virtuālo dgrāmatu, ik pa laikam pieķeroties arī kladītei.
Tev ir laba doma - pierakstīt dienas pozitīvos notikumus :) es arī reiz tā darīju. tas ir interesants piedzīvojums. sameklēt pozitīvo arī tajās dienās, kurās šķiet, ka nekas pozitīvs nav noticis. man parasti izdevās.