Sunīši meklē mājas...

Linduchy
Linduchy 3. decembris 2013 21:42

Ja Tev vai kādam no Taviem draugiem, radiem, paziņām ir neaprakstāma vēlme iegūt jaunu ģimenes locekli - neliela auguma suņuku, lūdzu padod man ziņu šeit komentāros!

 Diemžēl situācija ir tāda, ka 3 suņuki (2 suņumeitenes un 1 suņupuika) ir palikuši bez pastāvīgas aprūpes, tāpēc ļoti priecātos iegūt jaunas mājas un gādīgus saimniekus. 

Pieauguši neliela auguma bezšķirnes suņuki, gaišā krāsā. Vienai no suņumeitenēm actiņas ir dažādās krāsās - viena brūna, otra zila - sakot, ka šādi sunīši nes lielu veiksmi saimniekiem :)

Precīzs vecums sunīšiem nav zināms, aptuveni - vienai no suņumeitenēm vecums ir 5+, otra suņumeitene 2-3 gadus veca, bet suņupuika ap 1gadiņu.

Suņukus varētu turēt arī dzīvoklī, jo tie neaizņemtu daudz vietas. Vakcinēti. NAV kastrēts/sterilizētas.

Atrašanās vieta - Auce. Pagaidām bilžu nav, bet, ja ir interese, visu varam sarunāt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 8. decembris 2013 18:27

Čita. Suņumeitene nopietnā vecumā (precīzi nav zināms, bet 5+ noteikti). Ļoti draudzīga un mīlīga.

Linduchy 8. decembris 2013 18:26

Susītis. Aptuveni 2-3 gadus veca suņumeitene. Dažādu krāsu actiņas. Diezgan bailīga un uzmanīga attiecībā pret svešiniekiem, tāpēc sākumā vajadzēs sadraudzēties. Bet, tiklīdz saprot, ka pāri nedarīs, kļūst ļoti ziņkārīga un draudzīga.

Linduchy 8. decembris 2013 18:26

Suņupuika. Vecums ap 1 gadiņu. Riktīgs pūkainītis ar mīkstu kažociņu, jo tētis esot bijis kollijs. Labsirdīgs, bezgala mīļš un draudzīgs suņuks.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā