steidzami vajadzīga palīdzība

aneetiitee
aneetiitee 24. jūnijs 2019 20:42

tātad sapazinos es vienu čali kompānijā , es viņam ļoti patiku un tajā pašā dienā viņš aizveda mani uz mājām iedeva savu nr un tā , čatojām viss bija kā pasakā pēc kāda lika sagājām kopā bijām kopā apmēram mēnesi , viņš vislaik izrādija pret mani savu mīlestību, jūtas utt . Un tad pēc kāda laika mēs pārgulējam un viņš mani nakošajā dienā pameta, bet lieta ir tāda ka man tā ir bijis ar 3 čaļiem ka sākumā tur tēlo baigi labos puišus pārguļ un pēctam pamet, un es vēl tieku pēc tā apsaukāta par mauku prostitūtu utt . Es nesaprotu vai viņi ar mani sagāja tikai dēļ seksa , bet ja jau tā tad kapēc tās attiecibas veselu mēnesi? vai arī viņiem nepatika tā nakts.. es tiešām nezinu . Un dēļ tā man uz puišiem ar katru dienu ir vēl lielāks riebums un dēļ man ir panikas lēkmes un es raudu, un man ir bail iepazīties ar kādu puisi jo atkal tikšu izmantota kā prostitūta.. ko jūs man ieteiktu darīt? jo es emocionāli šo vairs nevaru izturēt

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 25. jūnijs 2019 14:17

Šis pilnīgi noteikti ir vērā ņemams ieteikums: "Es ieteiktu neiedzīt sev galvā prostitūtas zīmogu. Ja vien tu nelūdzi naudu par seksu pēc kopā pavadītas nakts." (Y)

Bet papildus es tomēr ieteiktu pašai padomāt, kā Tu pati rīkojies pēc tās pirmās (un liktenīgās) nakts ar tiem puišiem, jo, iespējams, ja pēc šīs nakts jau liki teju vai noprast, ka esi gatava rītdien iet pie altāra (vai tamlīdzīgas ainiņas), tad tas arī var gadīties labs iemesls, lai puisis, kuram kāzu zvani gluzi vēl ausīs neskan, vienkārsi notītos.

Izklausās, ka esi gados jauna, un arī partneri noteikti ir līdzīgā vecuma kategorijā. Tver attiecības vieglāk (tas nenozīmē - esi kā naktstauriņš) un mazliet vairāk kaķīšu-pelīšu spēlītes šajā laikā ir pat foršāk, nekā sapnošana par ģimenes ligzdiņas vīšanu. Tev, protams, neviens neliedz savā galvā visādas ainiņas uzburt, bet uz āru tas obligāti nav jāizrāda ;)

Es gan nesaku, ka esi šāda tipa meitene, tomēr pēc kārtas 3 attiecības ar līdzīgu scenāriju tomēr liek domāt kaut kādā virzienā. Viens variants ir, ka piesaisti konkrēta tipa vīriešus, bet otrs - ka esi pārāk ātri gatava nopietnām attiecībām ar tālejošām saistībām un tādēļ tie čaļi vienkārsi notinas. te gan jautājums - vai un kāpēc Tev tādi vajadzīgi? :)

Linduchy 25. jūnijs 2019 12:28

Mēdz gadīties puiši-izmantotāji. No tā neviena sieviete nav pasargāta.
Vai tie 3 puiši ir pazīstami savā starpā? Es ieteiktu neiedzīt sev galvā prostitūtas zīmogu. Ja vien tu nelūdzi naudu par seksu pēc kopā pavadītas nakts.
Mazāk ņem pie sirds to, ko citi runā!
Bet par čaļiem - iespējams, ka vajadzētu ieturēt pauzi un tikt skaidrībā pašai ar sevi, kas notiek tev dvēselē. Vasara bez puiša pie sāniem nav katastrofa. (F)