steidzami palidziet:(

mazinjapeliite
mazinjapeliite 4. decembris 2011 21:18

meitenes man te tad problema,kuru es vairs nevaru paciest,varbut kada no jums bija apsaldejusi olnicas?varbut man nau tas bet tomer jau vairak dienas man niez TUR,surst,sap,sapigi urinet..ko man darit palidziet ludzu

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzuks31 10. janvāris 2012 22:12

Piena sēne nav lipīga!?! Tai ir raksturīgi biezpienveidīgi izdalījumi, niezēšana, bet ne sāpīga urinēšana....to saku no pieredzes...

milly12 10. janvāris 2012 16:37

Tad, kad es ārstēju piena sēni, tad man izrakstīja svecīti un tabletes, kas bija jādzer man pāris dienas un vienu vai divas dienas arī manam draugam. Bet man nekas nesāpēja, nekas neniezēja. Man vienkārši bija neraksturīgi daudz izdalījumu.

00000000000000 8. janvāris 2012 23:01

Jā,jā ! Tie ārsti jau ir tik pieejami-te nu es ir,man vajag! Visur rindas,kur var paspēt nostresoties un piedomāt sev vēl kādu kaiti klāt, un ja nav rindas,tad- tik paņem biezāku maciņu līdzi!
Pareizi,ka tā ps nav nekas traks,tikai nepatīkamas izjūtas.Tas viss ir labojams,ja zina kā!

smukaa 7. janvāris 2012 11:33

Pie ārsta ir jāiet nevis jānodarbojās ar pašārstēšanos!Jo te var būt ka piena sēne tā arī kondilomas (izaugumi),gan visādas citādas STS!
Ja uztrauc sava un partnera veselība,obligāti jāiet pie ārsta!!!

gucchi 7. janvāris 2012 00:26

Sveikas! Gribēju lūgt padomu, varbūt kādai ir kaut kas līdzīgs. Lieta tāda, ka man mazo kaunuma lūpu sākumā ap klitoru (nezinu kā pareizi nosaukt šo zonu) ik pa laikam (jau kādus 3mēn.) parādās balti izdalījumi un neliela nieze tajā rajonā, tagad tur uz mazo kaunuma lūpu maliņā pie klitora ir tādi kā ādas sabiezējumi, izaugumiņi. Vai tā varētu būt piena sēne, vai varbūt kaut kas cits?

inguce 5. decembris 2011 13:57

piena sēne nav nekas TĀDS :)

tās rašanās iemesli ir tik daudz un dažādi, ka uzskaitīt nevar! ja Tev tiešām ir sēne, tas nenozīmē, ka esi pie kkā vainīga, puisim nav iemesla uzskatīt, ka esi laidusi "pa kreisi".

satraukties par to galīgi nav iemesla. Bet pie ārsta jātiek, lai noskaidrotu- ir piena sēne, vai tiešām urīnceļu iekaisums!!! jo ārstēšana abos gadījumos ir pilnīgi atšķirīga un nav vēlams ielaist ne vienu, ne otru saslimšanu!

mazinjapeliite 4. decembris 2011 23:54

paldies meitenes,,domasu ka pateikt rita puisim par to

4. decembris 2011 23:42

Ja netiec pie ārsta-....... tad rīt no rīta- uz aptieku, -prasi smēri vai svecītes pret pienasēni- aptiekā zinās un ieteiks...., pateiks arī ko puisim darīt...
lai veicas, būs labi!

mazinjapeliite 4. decembris 2011 23:32

90% ka man ir piena sene,esmu uztraukusies meitenes,,visi simptomi atbilst..MANS PUISIS MANI NOSITIS..jo mums bija seks vinjs vel sodien man pateica ka vinja sap ari:(

mazinjapeliite 4. decembris 2011 23:32

90% ka man ir piena sene,esmu uztraukusies meitenes,,visi simptomi atbilst..MANS PUISIS MANI NOSITIS..jo mums bija seks vinjs vel sodien man pateica ka vinja sap ari:(

4. decembris 2011 23:19

P.S. Palasi informāciju- pienasene.lv -tur viss gan par simptomiem, gan ārstēšanu, ja vien Tas ir Tas!

4. decembris 2011 23:10

jā, tiešām tā varētu būt arī piena sēne. tie izdalījumi var parādīties arī vēlāk, vai nebūt tik izteikti. pret piena sēni savulaik ārste man bija izrakstījusi aptiekā nopērkamas svecītes- tās palīdzēja.

mazinjapeliite 4. decembris 2011 22:45

nau izdalijumu

mazaa raganina 4. decembris 2011 22:40

Ja ir biezpienveida izdalījumi tad var būt arī piena sēne. Mazākais ,ko varu ieteikt-apmazgāties ar kumelītēm.Pie ārsta noteikti!!!!

mazinjapeliite 4. decembris 2011 22:04

principa mana pilseta nevar tikt atri pie arsta rit meiginasu pierakstities,,nekad tada nau bijis man,nevienam tadu nenovelu:(

4. decembris 2011 21:45

...drīzāk izklausās pēc urīnceļu vai urīnpūšļa iekaisuma. Es mēģinātu apēst pāris saujas dzērveņu!, der arī pūdercukurā, vai dzērveņu sula-tiešām iedarbīgi!-sevišķi labi palīdz tieši sāpīgas urinācijas gadījumā!

silva9 4. decembris 2011 21:27

Obligāti vajag griezsties pie ārsta .

astronija 4. decembris 2011 21:27

Pie ārsta noteikti jāīet tik un tā. Tur var arī infekcija būt.Kas tieši ir,ārsts tikai pateiks,noteikti aizej!MIltenāju tēja, dzērvenes-šonakt,mazgāties vislabāk ar sieviešu speciālajiem līdzeklīšiem.Bet rīt-noteikti pie ginekologa.Bez rindas,pierakstoties uzreiz pasaki,kas par lietu,un neliks gaidīt.Droši,viss būs labi!(Tev ir labs doks?)

mazinjapeliite 4. decembris 2011 21:18

meitenes man te tad problema,kuru es vairs nevaru paciest,varbut kada no jums bija apsaldejusi olnicas?varbut man nau tas bet tomer jau vairak dienas man niez TUR,surst,sap,sapigi urinet..ko man darit palidziet ludzu