stāvoklii?

24. jūnijs 2011 10:47

vai mēnešreižu pēdējās dienās mīlējoties var palikt stāvoklī? itkā lasu, ka jā, ka nē! kādas ir Jūsu domas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
veejaslota 8. jūlijs 2011 18:14

Starpcitu apbrīnoju tās metenes, kuras jūsmo, ka sākušās MR un domā, ka līdz ar to nav grūtniecība.. tas nav rādītājs.. :)

veejaslota 8. jūlijs 2011 18:12

Man arī bija tas pats gadījums, ka stāvoklī paliku dažas dienas pirms MR, vnk jutu, ka kat kasnav tā kā parasti un aizgāju pie ārsta (toreiz vel neko konkrēti nevarēja redzēt), pēc mēneša atkārtoti gāju un tad jau bija redzams.. starpcitu MR turpinājās vel divus mēnešus.. :)

amorisita 28. jūnijs 2011 13:28

teorētiski jau var, bet tā iespējamība ir samērā maza. Man draudzene palika stāvoklī dažas dienas pirms MR, tad sekoja kārtējās MR, bet grūtniecība jau bija. Tā, ka visādi var gadīties.
Ja tavs vīrietis negrib izsargāties, es tavā vietā padomātu par kādām tabletēm. Tad nebūs problēmu ar prežiem. Manam vīram tie arī nepatīk, tāpēc izvēlējos spirāli. Nekādu problēmu vairs nav

24. jūnijs 2011 21:00

ne vienmēr ir vārds nē vai negribu!es gribu!

vnk pajautāju kā ir ja notiek MR laikā.man likas ka nemaz nevar bet varbūtība ir!

stasija23 24. jūnijs 2011 20:52

Es piekrītu kinkazhu kāpēc visu laiku domāt? Paliksi vai nē, ja var izsargāties! Teorētiski var palikt.

kinkazhu 24. jūnijs 2011 15:53

lasite, diez vai te kāds kaut ko grib tev sabojāt, vienkārši dažas analoģiskas situācijas tavējai. Tas, ka vēl neesi paliksui tādā veidā stāvoklī, nenozīmē, ka vienreiz nepaliksi.

24. jūnijs 2011 15:37

var visādas lietas salīdzināt-nopietnās ar nenopietnām utt!
cik cilvēku tik viedokļu-MISEVA!

pēc šadiem komentāriem vienmēr baidos lūgt padomu vai par dažādām lietām parunāt SK jo vienmēr būs kāds, kas centīsies visu sabojāt!

miseva 24. jūnijs 2011 15:09

- Vai auto var mani nobraukt, ja parskrieshu ielu pie sarkanaas gaismas un ne uz gajeju parejas?
- Jā var!
- Nu nezinu, es jau vairakas reizes esmu parskrejusi un vel nekas nav gadijies!

- Vai var izmezgjit kaju skrienot pa parku?
- Ja es izmezgjiju!
- Nu nezinu, es jau esmu vairakas reizes skrejusi un nesmu izmezgjijusi!

Veiksmigu skrieshanu autorei! ;)

24. jūnijs 2011 12:19

es itka zinu, bet man ta bijis vairākas reizes bet nesmu palikusi!

DADZABITE 24. jūnijs 2011 12:14

es paliku :)

kinkazhu 24. jūnijs 2011 11:59

lasīte, jā, var palikt stāvoklī, unj te jāskatās uz pāra auglību kopumā. Pirmkārt, ja ovulācija var notiktMR laikā vai uzreiz pēc tam, otrkārt, spermatozoīdu dzīvostpēja sievietes organismā var sasniedz 5 - 7 dienas, tātad var notikt apaugļošanās.

24. jūnijs 2011 10:47

vai mēnešreižu pēdējās dienās mīlējoties var palikt stāvoklī?
itkā lasu, ka jā, ka nē!
kādas ir Jūsu domas?