starp dzirnakmeņiem

pece
pece 5. augusts 2010 11:11

Ir izveidojies konflikts starp man tuviem cilvēkiem - viens ir vecs, ar stingriem uzskatiem par dzīvi un lietu kārtību un pārliecību, ka viņa taisnība ir pareizā un vienīgā, konfliktus mēdz provocēt un pēc tam žēloties, ka citi viņu nesaprot, ka viņš ir nabaga cietējs, kuru visi apbižo - ar domu "es nomiršu un tad gan jūs redzēsiet". Otrs jauns cilvēks, kura dzīves taisnība un pārliecība sakņojas pagaidām jaunībā - kas uz mēles, tas laukā un vispār jūra līdz ceļiem. Abi šie cilvēki ir man ļoti tuvi. Konfilkts no mana skata punkta - ne par ko būtiski, apmēram tā viens ne tā pateica, otrs sadzirdēja ko gribēja sadzirdēt, pārējo izlaižot. Vārds pa vārdam un uguns pakulās kā likts! Rezultātā cilvēki ir kārtīgi sakasījušies, abas puses savu taisnību nāk sūdzēt man. Kā jau minēju - konflikts man šķiet bezgala stulbs un bez seguma, abas puses ir kā klints par savu taisnību (man gan šķliet, ka patiesība ir kaut kur pa vidu :D). Ko darītu jūs? Būtu neitrālas? Mēģinātu skaidroties ar abām pusēm? ???

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sigy 5. augusts 2010 14:21

ka var tava mamma vinu iespaidot,es domaju,ka mammai vajag tavai vairak but mundrakai un izsparst jaunatni!!lai aziet vinas kopa kautkur!!!

pece 5. augusts 2010 14:15

Mamma un krustmeita.

sigy 5. augusts 2010 13:54

ta sir tavs berns un virs??vai ka svadak..red zir gruti dot padomu ja nezinam kadi aktieri spele lomas???!!!!!!!!!!!!!!!!!

pece 5. augusts 2010 13:48

Man brīžiem gribas pateikt abām pusēm - nomierinieties un lēnām izrunājiet lietas, bet bļaustīšanās...

sollos 5. augusts 2010 11:49

es uzklausīt abus un neteiktu neko... lai paiet laiks un kaislības norimst... un tad pēc kāda laika, sarunās mēģinātu katram no iesaistītajiem dot ieskatu strīdus monētas otrā pusē...

rozhuks 5. augusts 2010 11:16

Labāk lai paši tiek galā,savādāk mēģināsi palīdzēt,vēl paliksi vainīga!!!

pece 5. augusts 2010 11:11

Ir izveidojies konflikts starp man tuviem cilvēkiem - viens ir vecs, ar stingriem uzskatiem par dzīvi un lietu kārtību un pārliecību, ka viņa taisnība ir pareizā un vienīgā, konfliktus mēdz provocēt un pēc tam žēloties, ka citi viņu nesaprot, ka viņš ir nabaga cietējs, kuru visi apbižo - ar domu "es nomiršu un tad gan jūs redzēsiet". Otrs jauns cilvēks, kura dzīves taisnība un pārliecība sakņojas pagaidām jaunībā - kas uz mēles, tas laukā un vispār jūra līdz ceļiem. Abi šie cilvēki ir man ļoti tuvi.

Konfilkts no mana skata punkta - ne par ko būtiski, apmēram tā viens ne tā pateica, otrs sadzirdēja ko gribēja sadzirdēt, pārējo izlaižot. Vārds pa vārdam un uguns pakulās kā likts! Rezultātā cilvēki ir kārtīgi sakasījušies, abas puses savu taisnību nāk sūdzēt man. Kā jau minēju - konflikts man šķiet bezgala stulbs un bez seguma, abas puses ir kā klints par savu taisnību (man gan šķliet, ka patiesība ir kaut kur pa vidu :D).

Ko darītu jūs? Būtu neitrālas? Mēģinātu skaidroties ar abām pusēm? ???