starp diviem viriesiem

annni 26. marts 2014 12:04

hmmm nezinu nokalai sak.

man ir tada situacija ka divus menesus atpakal satiku virieti kura iemilejos un velos but ar vinu bet...

esmu precejusies un ar viru mums kaisle un velme vienam pretotru pazuda.

jo virs pateica vardus kurus nespeju vinam piedod vins pateica"ka piedod bet tu mani vairs neuzbudini ka sieviete" tas bija loti sapigi.

pec ta kad viram iztastiju ka man ir milakais virs piekrita dzivot brivajas atiecibas, bet taja pasa laika spiez uz zelumu kad taisos doties projam un saku ka ir jaskiras vins saka ka es esot maita.

bet taj pasa laika katras brivdienas dodas pie citas sievietes.

a jautajums tads ko lai dara vai iet projam vai neiet?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
melita 29. marts 2014 07:44

Nu uz tadu jautajumu ir jaatbild ar pretjautajumu.Ko tu pati vēlies?

Cerīte 26. marts 2014 20:55 Nikte

;)

Nikte 26. marts 2014 20:40 cerite

Es nodomāju līdzīgi,bet rupjāk :D

Kerstyna 26. marts 2014 17:39

Atrodi trešo.

Linduchy 26. marts 2014 17:34

Attiecības ir jākopj, par tām ir jārūpējas, nevis jāuzspļauj tiklīdz skārušas kaut kādas grūtības un jāmūk prom... Aptuveni iedomājos, kā sieviete ''palaižas'' ārējā izskata, uzvedības ziņā, ja reiz vairs neuzbudina vīru kā sieviete (to pašu var teikt arī par vīriešu kārtas pārstāvjiem).
Katram pašam ir jālemj - būt kopā vai izbeigt attiecības.
Mans viedoklis, ka sākumā visu kārtīgi jāapdomā...iemīlēšanās jaunajā vīrietī ir tagad, bet vai tā būs arī pēc kāda laika? Nokritīs rozā brilles un atkal būs jāskrien meklēt jauns?
Šajā gadījumā vispār ir dziļa problēmas sakne - tev mīļākais, vīram citas sievietes...brīvās attiecības laulībā...regulāri un pastāvīgi???? Tad tā nav laulība...vismaz manā skatījumā tādai laulībai nav jēgas (emo)

vecsprofils 26. marts 2014 13:35

Nu... īstenībā jūs abi neesat bez vainas. Protams, ka tavam vīram pazudīs iekāre pret tevi, ja tu visu savu šarmu liksi lietā ar citu, bet mājās izturēsies vēsi un atturīgi, neieinteresēti.
Uzskatu tā, vai nu abiem ir jāatsakās no saviem sānsoļiem un jāliek savu enerģiju mīlestības saglabāšanā vienam pret otru - ilzīgums, vai arī jāšķiras.

Cerīte 26. marts 2014 12:49

Pierakstieties pie psihiatra.