spirale.. sex

jjoollaa
jjoollaa 3. aprīlis 2011 10:36

vot viens jautajums tads diezgan intims ienaca prata---- vai mans virietis drikst mani turpinat uzbudinat ar pirkstiem tur ieksha,ja ir spirale nesen ielikta ieksha? nekas tak nevar notikt? tjip-izkusteties vai kaa tamlidzigi kaitet spirales darbibai? un vai tiesham tamponu lietoshana meneshreizhu laika ir pieljaujama ,ja ir spirale? ( ginekologs sakot,ka ok ,tik jabut piesardzigai ) hmm-bet kaa to saprast vajadzeja-njemot ara jabut uzmanigai vai ka? paldies

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
amorisita 3. aprīlis 2011 12:42

nekas slikts nevar notikt ne pēc tamponu lietošanas, ne pēc vīra "izdarībām"! Spirāle iekšā ir tik dziļi, ka vīrs pat gribēdams līdz tai netiks.

jjoollaa 3. aprīlis 2011 10:36

vot viens jautajums tads diezgan intims ienaca prata---- vai mans virietis drikst mani turpinat uzbudinat ar pirkstiem tur ieksha,ja ir spirale nesen ielikta ieksha? nekas tak nevar notikt? tjip-izkusteties vai kaa tamlidzigi kaitet spirales darbibai?
un vai tiesham tamponu lietoshana meneshreizhu laika ir pieljaujama ,ja ir spirale? ( ginekologs sakot,ka ok ,tik jabut piesardzigai ) hmm-bet kaa to saprast vajadzeja-njemot ara jabut uzmanigai vai ka?
paldies