spilvens

amorisita
amorisita 16. oktobris 2010 09:33

Kur var nopirkt labu spilvenu? Ļoti gribās nopirkt labu un ērtu spilvenu, bet visi līdzšinējie vai nu ar laiku dikti saplok, vai paliek mazi un cieti, vai vispār poliesters sadalās daļās. Bet gribās normālu, lielu, pufīgu, mīkstu spilvenu, kas saglabā savu formu. Parasti tādi ir sastopami labās viesnīcās. Varbūt kāda var ieteikt, kur tādus var dabūt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Gultasvela 7. augusts 2018 17:39

Tikai labas klientu atsauksmes www.saldakiemsapnisiem.lv piedāvātajiem zosu spalvu un dūnu pildījuma un blīva 100% kokvilnas apvalka spilveniem par saprātīgām cenām. Piedāvājumā dažādi izmēri.

merkija 28. novembris 2011 18:12

Jysk`ā ir ļoti labi spilveni. Es neatceros, pa cik es pirku savus spilvenus, taču tie kalpo jau 3, ja ne 4urto gadu noteikti :) Un dārgi nebija, to pavisam skaidri zinu! :)

kirsis1 28. novembris 2011 16:04

Bez klasiskajiem spilveniem pastāv arī ortopēdiskie spilveni. To funkcija ir sekojoša: sniegt pareizu atbalstu mugurkaula zemākajiem kakla skriemeļiem, lai viss plecu un kakla apvidus tiktu pareizi atbalstīts. Ortopēdiskie spilveni iedalās sintētiskajos un dabiskajos. Sintētiskos spilvenus iespējams mazgāt, tiem iespējami dažādi sastāvi. Tie ir bez smaržas, parasti ir ilgs kalpošanas mūžs. Viens no populārākajiem variantiem ir, kad, pildījumā ir mazas bumbiņas, pastāv arī sintētiskais spalvu un dūnu aizvietotājs, kā arī silikona un viskoelastīgo putu variants. Dabisko pildījumu ortopēdiskie spilveni: dūnu un spalvu spilveni ir dārgi, to cena atkarīga, cik daudz sastāvā ir dūnas, jo vairāk dūnas, jo dārgāks. Ir spilveni ar aitas vilnu, tie paredzēti cilvēkiem, kam ir reimatisms. Zīda spilveni tiek veidoti no šķiedras, kas iegūta no zīdkāpura kūniņām un šie spilveni neveicina alerģiju. Spilvenos, kuros tiek izmantoti augi (apiņi, zāles, rīsi, griķu čaumalas), tiek ieteikti cilvēkiem, kas ciešs no stresa. Un tad vēl dabisko lateksu pildījums, kas piemērojas cilvēka formai, līdzīgi kā viskoelastīgās putas ar „atmiņas” efektu.
Par ortopēdiskajiem spilveniem viedokļi ir dažādi, vieni iesaka neizmantot ortopēdisko spilvenu miegam, citi, uzskata, ka ortopēdiskais spilvens nepieciešams tiem, kam ir problēmas ar mugurkaula kakla daļu. Vai nepieciešams iegādāties tieši ortopēdisko spilvenu, tas jāizlemj Jums! Diezgan daudz informācijas par ortopēdiskajiem spilveniem var palasīt www.veikalsmatraci.lv/ortopediskie_spilveni/8/ Vēlu veiksmi izvēlē!

inguce 21. oktobris 2010 13:48

ar griķu spilveniem mums ir tā,ka vīra spilvens liekas cietāks, jo audums, kur tie griķi iebērti ir ctingrāks, līdz ar to mazāk padodas. Mans ir mīkstāks, bet bērnam tikko iepirkām- pavisam pakļāvīgs un mīksts! ausis nesāp :D Daudz atkarīgs vnk no auduma! Tāpēc pērkot jāskatās.

atradu vislētākos veikalā pie Dominas tilta, bet centra galā :)

zoja 20. oktobris 2010 23:31

Es lietoju tikai dūnu spilvenus mājās ir vairāki un protams katru dienu sapurinu.
Ļoti laba firma ir šī http://www.joutsen.com/ nopērkama arī Stockmann, bet nesliktus dūnu spilvenus lētākās cenās var iegādāties šīs firmas http://www.merkys.com/en/newEN.html ražojumus netālu no veikala Bergs uz Dirnavu ielas.

lepi 16. oktobris 2010 19:37

Griķu spilvens nav slikts bet pagaidām nevaru pieras-ausis sāp no rītiem. Galvas formu viņs ieņem bet ciets nav.Ortpēdiskajam pašlaik dodu priekšroku.

smukaa 16. oktobris 2010 18:42

Mums ir grikju spilveni!;)

mona 16. oktobris 2010 17:31

Amorisita- diemžēl arī kurpis reiz nonēsājas, un jaka zaudē formu... Kā rozhus minēja, tie katru dienu ir jāsapurina. Tu veikalu Miedziņš mēģināji?

mazaa raganina 16. oktobris 2010 13:23

Es guļu bez spilvena,bet šis jautājums aktuāls manam vīram.Patiešām,kādi tad būtu labākie varianti...?

rozhuks 16. oktobris 2010 11:21

Amorisita!
Es te jau kā vairāk kā divus gadus atpakaļ YUSK nopirku labus spilvenus!
Tad bija uz atlaidēm pa 8.99,tā maksāja 16Ls,dūnu spilveni!
Un teikšu godīgi-neesmu vīlusies,ne viņi saplakuši,ne pēc mazgāšanas kas notiek=viss ir cikiniekā :):):)
Protams regulāri,katru dienu viņus sapurinu!

amorisita 16. oktobris 2010 11:16

visi mani dūnu spilveni agri vai vēlu ir saplakuši. Tāpēc nezinu, ko iesākt un kur pirkt normālu spilvenu.

mona 16. oktobris 2010 11:11

Bez dūnu spilvena aizmigt nevarētu. Arī viesnīcās parasti ir dūnu spilveni.

amorisita 16. oktobris 2010 10:58

a griķu spilvens nav dikti ciets? esmu par to domājusi, tikai liekas, ka viņš ir dikti ciets un bezformīgs. Man tomēr negribās ķieģeli zem galvas.

lepi 16. oktobris 2010 10:56

Neguļu ar tādiem, nepateikšu kur var nopirkt. Zinu to , ka viesnīcās viņus "purina" katru dienu. Es guļu ar ortopēdisku vai griķu spilvenu.

inguce 16. oktobris 2010 10:49

es lietoju griķu spilvenu :) uz citiem pat nemāku gulet :D

amorisita 16. oktobris 2010 09:33

Kur var nopirkt labu spilvenu?
Ļoti gribās nopirkt labu un ērtu spilvenu, bet visi līdzšinējie vai nu ar laiku dikti saplok, vai paliek mazi un cieti, vai vispār poliesters sadalās daļās. Bet gribās normālu, lielu, pufīgu, mīkstu spilvenu, kas saglabā savu formu. Parasti tādi ir sastopami labās viesnīcās. Varbūt kāda var ieteikt, kur tādus var dabūt.