SPA Latvijā

astronija
astronija 4. novembris 2011 18:57

Lūdzu padalieties ar informāciju - vai LV pieejams SPA ar viesnīcu ģimenei,nepaŗsniedzot 50ls DN? 2pieaugušiem un 2 bērni 7 - 12g.Bez luksiem,bet ar SPA. Un ja tiek vien vakarpusē.Paldies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ada123 23. oktobris 2019 18:31

SPA HOTEL EZERI ( https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnica/spa-hotel-ezeri-latvia ) Esmu ļoti apmierināta ar savu apmeklējumu šajā spa, noteikti atgriezīšos vēlreiz

astronija 8. novembris 2011 17:52

Inguce,tas bija Meindrops Ikšķilē. :)

inguce 7. novembris 2011 15:34

astronija- kur tad īsti bijāt?? Kurā vietā? :)

pece 6. novembris 2011 20:48

Tad, kad es biju apšuciemā ar ģimeni, es dabūju aizrādījumu, ka neesmu pieteikusies laikus, jo šie slēdzot laukā pirtis, kad neesot apmeklētāju, bet par to būšot jāgaida 20 min baseinā vai džakusi, kamēr pirtiņas iesils - mēs bijām vienīgie, tad kad beidzām, atnāca vēl viens pārītis un tas bija svētdienas vakars.

astronija 6. novembris 2011 18:25

Meitenes,paldies:)
Piekrītu par Unimarine,biju to noskatījusi ūdens fitnesam un spa - kompānijai pa dienu,jo pl.23.00 prieki beidzas. Bet, savukārt , šoreiz bijām atpūsties ar visu ģimeni,Unimarine piemērots vairāk pieaugušajiem. Visus pārējos pieminētos papētīšu. Ezeros laikam arī bez 70ls ģimenītei nebija,ko darīt,jo interesējāmies tieši par Siguldu sākumā!
Pastāstīšu,kur tad beidzot aizbraucām un kā patika!
Iekļāvāmies 50latos - numuriņš mums ar vīru,dieviem puikām,brokastis - ekselentas ar neierobežotu apmēru,ar karstmaizēm, kuras varējām apziest ar sviestiņu no maza stikla trauciņa,un tas nebija parasts sviestiņš,bet ar bezgaldaudz garšvieliņām-mmm! Nu - viskautkas gards gan pēst,gan padzerties. SPA - iekļāvās cenā,pirtiņas gan kuras tikai pečpusdienā,bet no rīta toties vēlreiz izbaudījām baseinu - (ir 2 - viens dziļais ,apaļais aukstais ,domāts pēc pirts,otras lielais,katrā galā atšķiraa dziļums,arī bērns var ieiet pieaugušā pavadībā.Un džakusi - ar burmburmbubuļiem - vakarā līdz pl.23.00 baudījām vieni paši! - no rīta gan piebiedrojās citi,bet agrumā gan ,kamēr visi čuč, var izbaudīt brīvību:) Skaisti! Pirtiņas 2 - turku(tvaika) , un koka sauna.Man patika!

sammerseta 5. novembris 2011 11:06

+ Pece teiktajam
Arī viesnīca Apšuciemā ļoti jauka!
Vienkārša un par salīdzinošai labu cenu!

Ivetta 5. novembris 2011 10:16

pece, man arī ir iekritis Apšuciema piedāvājums. Saki, ka cilvēki maz tur apgrozās, ja?

pece 4. novembris 2011 21:13

Man šķiet, ka 50 latos ar nakšņošanu būs grūti iekļauties, tomēr kā spa ģimenei man patīk Hotelarkadia Apšuciemā - viesnīcu neesmu izbaudījusi, bet spa ar pirtiņām, džakuzi un baseinu fantastiski, gan piedāvājums labs, gan ļaužu nav, Unimarine spa Rīgā arī nav ne vainas.

4. novembris 2011 21:02

re kur akcija https://www.citylife.lv/lv/offer/berghof-muiza/ ar procedūram un tā. izskatās smuki un SK bija labas atsauksmes par šo vietu. vēl forša vieta ir Spa Viesnīca Ezeri Siguldā http://www.hotelezeri.lv/cenradis/ biju tur, ir diezgan forši un procedūras labas bija, ļoti apmierināta. Šeit ir arī superīgi http://www.diklupils.lv/lv/viesnica/cenas baigi skaista pils un vide, ļoti garšīgi baro, uz spa gan nebiju, bet nu cenas ir bišķin lielākas, kaut ir forši piedāvājumi, kur var labi ietaupīt. lai forša atpūta!

astronija 4. novembris 2011 19:52

Jā,laikam nav vis reāli cenas ziņā 50lati? Igaunija ir pieņemamāka cenas ziņā, pat ceļu ieskaitot.Jāpadomā, par ko tas liecina? http://www.financenet.lv/zinas/330205-igauni_latviesus_izkonkure_ar_cenam Nu tiešām nožēlojami, ka pēc visiem bargajiem skrējieniem darbā, sabiedrībā, izglītībā nav iespējas ar ģimeni relaksēties un padomāt par veselības uzlabošanu!!!

astronija 4. novembris 2011 18:57

Lūdzu padalieties ar informāciju - vai LV pieejams SPA ar viesnīcu ģimenei,nepaŗsniedzot 50ls DN? 2pieaugušiem un 2 bērni 7 - 12g.Bez luksiem,bet ar SPA. Un ja tiek vien vakarpusē.Paldies!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā