SoS

minka666
minka666 9. maijs 2012 14:25

Steidzami nepieciešams kādas padoms... Lieta tāda intīma,..:) Tātad..vakarnakt kaislības brīdī nepamanījām,ka prezervatīvs pārplīst...Un kā jau saprotat notika avārija...:( bet jautājums tāds... Tieši šodien no rīta man sākās mēnešreizes... Šobrīd nevaru saprast,man steigties pirkt avārijas kontracepciju vai tomēr uztraukumam naw pamata.. Viens bērniņš jau ir un otru vēl tiešām neplānojam un šobrīd naw pieļaujama tāda doma... Vai kāda varētu padalīties ar padomu...Kaut kas tāds man atgadās pirmo reiz...naw bijusi saskarsme ar tādām lietām,kā avārijas kontracepcija un negadījumiem...:(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
minka666 7. jūlijs 2012 17:34

Simba aha tik dārgi... par brivu ir ar GP izrakstu.... bet par cik tajā beīdii nebija pieejams man ārsts,jo nesen pārcēlos uz citu pilsētu un vel nebij pārreģistrētd dakters tad nācās pirkt pa dārgo...:( bet nu gadās arī tā... un reāli salidzinot letak tomēr sanāk tablete,ja naw gatavs bērniņam....;)

simba 11. jūnijs 2012 08:29

minka666-tik daargi? es ar uk dzivoju avarijas kontraceciju veel nav nacies pirkt bet cik zinu vinju iespejams ari par briivu sanjemt aptiekas :O kur pirki?

minka666 9. jūnijs 2012 16:23

Sveikas..atgriežos ar ziņu... tajā pasā dienā kad veidoju šo diskusiju aizcilpoju nopirkt tabletīti... (šeit uk pamatīgi man tas izmaksāja 27 paundus) Bet nu jau ir pagājis mēnesis kopš atgadījuma....pāris dienas atpakaļ sākās reizes.... :)

avokado 11. maijs 2012 11:24

Runāšu atklāti. Neizsargāts seks man bija 23 datumā. 28 datuma bija kārtīgas mr. Bet stāvoklī jau biju palikusi tajā pašā 23 datumā. Mr nav rādītājs. Bērniņš bija plānots.

KRX 9. maijs 2012 20:57

Minka..... :)
Tas jau nav nekāds olis, kas ņem un izkrīt :)
Ceru, ka esi jau iedzērusi tableti.

kresila 9. maijs 2012 19:13

minka666, man ar tā bija, tagad mums mājās meitiņa.

minka666 9. maijs 2012 14:59

bet vai nevar būt tā,ka šorīt mēnešreižu sākšanās laikā to visu izvada arā no organisma???

svente 9. maijs 2012 14:55

Šinī gadījumā mēnešreizes nav rādītājs. Labāk avārijas tableti.

KRX 9. maijs 2012 14:48

Ja vakar notikusi teorētiska apaugļošana, tad ķermenis noteikti šorīt vēl nezin - ir vai nav kaut kas "iemeties"! :) neviens tests tev neuzrādīs rezultātu, ātrāk par 2-3 nedēļām un pat vēl nākammēnes var joprojām saglabāties mēnešreizes!
Kalendārajām metodēm nevar uzticēties pārāk vieglprātīgi.
Es Tavā vietā noteikti iedzertu avārijas tableti. Drošībai un sirdsmieram.

minka666 9. maijs 2012 14:36

Vaiii...ja vien tu zinātu,cik ļoti atviegloji man prātu..visu rīta cēlietu kā traks suns pa māju plosos un nevaru saprast ko darīt....

kimbra 9. maijs 2012 14:34

Viss ir ok!!! Sākās mēnešreizes, stāvoklī neesi! Un pēc tā saucamās kalendāra metodes, kāda nedēļa tieši pirms mēnešreizēm ir nosacīti drošais laiks, kad grūtniecība iestājas reti, reti:)

minka666 9. maijs 2012 14:32

Vajadzīgs padoms...:(

minka666 9. maijs 2012 14:25

Steidzami nepieciešams kādas padoms...

Lieta tāda intīma,..:)
Tātad..vakarnakt kaislības brīdī nepamanījām,ka prezervatīvs pārplīst...Un kā jau saprotat notika avārija...:(
bet jautājums tāds... Tieši šodien no rīta man sākās mēnešreizes...
Šobrīd nevaru saprast,man steigties pirkt avārijas kontracepciju vai tomēr uztraukumam naw pamata..
Viens bērniņš jau ir un otru vēl tiešām neplānojam un šobrīd naw pieļaujama tāda doma...

Vai kāda varētu padalīties ar padomu...Kaut kas tāds man atgadās pirmo reiz...naw bijusi saskarsme ar tādām lietām,kā avārijas kontracepcija un negadījumiem...:(