Somas izvēle

sairasaira
sairasaira 14. decembris 2017 14:37

Meitenes, sveikas! Esmu lielās pārdomās, tāpēc gribu uzklausīt kopēja prāta viedokli. Es gribu nopirkt labu ādas somiņu, plānoju iztērēt līdz 300 eiro. Izvēlos starp Furlu Metropolis ( https://newmood.lv/p/furla/metropolis-sieviesu-soma/FR-921301? ) un Moschino Love ( https://newmood.lv/p/love-moschino/sieviesu-soma/JC4054PP15LF100A? ) . Ko jūs man ieteiktu paņemt? Ļooooti patīk Furla, bet līdz ko viņa nav klasiska, nezinu, vai nebūs vēlāk problēmas viņu ar drēbēm saskaņot? Ko teiksiet?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sairasaira 22. janvāris 2018 15:03 Shalako

Meitenes, paldies jums visām par godīgo viedokli. Tikai tagad atcerējos, ka aizmirsu ierakstīt, ka es beigu beigās izvēlējos Furla Metropolis, melnā krāsā, es tomēr ieklausījos pie Shalako komentāra un pašlaik esmu ļoti gandarīta, soma patiešām ir solīda un ceru, ka kalpos ilgi :) Tagad meklēšu sev "trendīgo" somu ballītēm un lētākā cenu kategorijā. Vēlreiz paldies!!!

Ērika.Rudika 8. janvāris 2018 21:27

Saira, droši dodieties uz veikalu Cinnamon Concept (Ģertrūdes 23), lai apskatītos VASKALA somiņas. Piemeklēsim Jums viss piemērotāko!

Nymph 18. decembris 2017 11:15

Vairāk jau izskatās pēc mazliet neveiklas Newmood i-veikala reklāmas, bet, ja par tēmu, jāpiekrīt Shalako - šīs noteikti nav klasiskas somiņas. Par šādiem trendīgiem pirkumiem (ja vien nav daudz brīvu līdzekļu) nezuskatu par saprātīgu tērēt vairakus simtus EUR, jo trendi ir vien uz sezonu - pāris sezonām, bet pēc tam attiecīgā lieta ir vienkārši morāli novecojusi.
Par to - āda vai neāda - laikam mūsdienās tas pat vairs nav tik būtiski (lai gan - patišobrīd esmu somas meklējumos un secināju, ka man tieši vizuāli nepatīk visi tie neādas veidojumi - kaut kas trūkst, nav tā īstā vizuālā...).

Garvena 17. decembris 2017 14:19

Man noteikti vislabāk patīk šī- https://newmood.lv/p/love-moschino/sieviesu-soma/JC4054PP15LF100Ahttp://sonora.lv/ru/

Izskatās gaumīgi un ar odziņu (sirsniņām).

Linduchy 15. decembris 2017 17:17 Shalako

Paldies :)

Shalako 15. decembris 2017 16:11 Linduchy

Ļoti smukas tās Vaskala somiņas (Y)(Y)(Y)

Linduchy 15. decembris 2017 15:30

Nu Furla somiņas ir izpārdotas :D Bet jebkurā gadījumā - moderna, ziedi saglabās aktualitāti ne vienu vien sezonu. Un neredzu problēmu saskaņot ar apģērbu - apģērbu var izvēlēties vienkāršāku, lai nav pārāk daudz raibuma un bling-bling :D Sirsniņsoma...no, kaut kā neuzrunā :D
Ja vēlies kaut ko modernu un klasisku vienlaicīgi, vari atbalstīt vietējo zīmolu ;)
VASKALA somiņas ir ekselentas kvalitātes ziņā ;)
https://www.facebook.com/VASKALA-451751314974775/

Shalako 14. decembris 2017 22:15

Ja runā par mazām klasiskām somiņām, tad šādi izskatās klasiskas somiņas. Krāsas neapšaubāmi var būt dažādas, dizaini arī, bet noteikti vienā somā nebūs vairāk par 2 krāsu salikumu, tajās būs atturīgums, lietišķums, universālums. Tās nebūs raibum raibas ar visvisādām daudzām puķītēm un sirsniņām, blingiem, tāpat somu aizdarēm jābūt proporcionāla lieluma somas izmēram, tām nav jāizlec ar ultramodernumu, trendīgumu, kliedzošām detaļām.
Klasikā var būt atsvaidzinoša odziņa, bet tai ir jābūt mazai, ne uzbrūkošai un ne vairākām uzreiz.
Tāda ir klasika :)

Shalako 14. decembris 2017 21:14

Hmm, jāsaka, ka Jums diezgan savdabīga gaume un uzskats par to, kas ir laba ādas somiņa, turklāt klasiska. Nevienā no abiem linkiem neredzu labu ādu, bet gan materiālu sajaukumus un somiņas arīdzan nav gluži klasiskas. Love Moschino nepatīk sirsniņu dēļ, bet redzamā Furla raibuma dēļ. Apskatījos citas somiņas no šiem brendiem, Jūsu cenu kategorijai un kritērijiem daudz maz attbilstu lūk šī Furlas somiņa, lai gan arī tas nav gluži ideāls, priekšpusē traucē tā uzkrītošā metāla aizdare. https://newmood.lv/p/furla/metropolis-sieviesu-soma/FR-899151?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā