Smaržošanās karstā vasaras laikā

vecsprofils 8. augusts 2013 14:34

Vai jūs lietojat smaržas vasaras karstajās dienās? Iedomājos pajautāt, jo personīgi diezgan bieži sastopu garāmgājējas, kuru smaržas kā šleifs uzmācīgi apdullina i tā jau esošā bezgaisā. Manuprāt, tās ir liekas, ņemot vērā to, ka lielākā daļa sieviešu tāpat lieto smaržīgos pretapdegumu krēmus, smaržīgos matu kopšanas līdzekļus un dezodorantus. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 9. augusts 2013 13:56

Ja tieši smaržas, tad parasti nav pūšamās, bet pilināmās - tās es pa drusciņai uzlieku aiz auss ļipiņām, mazliet dekoltē un roku locītavām. Smaržūdeni var būt lieku mazliet vairāk, atkarībā kāda firma (jo ir atšķirība noturībā). Taču smaržīgās eļļiņas šajā laikā izmantoju visam ķermenim, nu tas jau būtu tikai saprotami :)

Linduchy 9. augusts 2013 12:11

Man arī nepatīk, ka karstā laikā sievietes pārmērīgi lieto smaržūdeņus...uijjj, it sevišķi pārpildītā sabiedriskajā transportā - nelabums garantēts :D

Cerīte 8. augusts 2013 21:43

Karstā laikā tikai dezodorants.Smaržas pievilina lapsenes,iršus un bites tāpēc atturos no tām.

vecsprofils 8. augusts 2013 18:26

Un, runājot par smaržām, kur un cik daudz tās pūšat?

vecsprofils 8. augusts 2013 18:06

Karstākajās dienās man pietiek ar pretsviedru līdzekļa esošo smaržu un smaržu no matu kopjošiem līdzekļiem, pat sejas/ķērmeņa krēmus nelietoju. Tāpat, ja tikko biju dušā/vannā, saglabājas smarža no dušas želejām un putām.

mazaa raganina 8. augusts 2013 17:06

No rīta pirms došanās uz darbu iepūšu savas smaržas un dienas laikā vairs citu neko nelietoju. Dezodorants man ir bez smaržas.

VIT@ 8. augusts 2013 16:17

pavisam karstās vasaras dienās, noteikti nesmaržojos ar smaržām un smaržūdeņiem vēl kādu smaržīgu ķermeņa eļļiņu, kas nesatur nekādu spirtu, jo man tomēr rūp āda un mitrums , lai vecumdienās nebūtu sažuvuši :)