Smaržas

vecsprofils 4. novembris 2014 23:41

Parunāsim par smaržām. Kādas lietojat un cik jums tās ir? Vai pērciet vienas un tās pašas visu laiku, vai mainat uz citām?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 5. novembris 2014 11:56

He, es tikko apskatījos savējiem, man nav neviena perfume, ir eau de parfum un eau de toilette, pat nekad nebiju izvēlējusies smaržas balstoties uz šiem iedalījumiem, vienmēr izvēlējos tikai pēc paša aromāta - patīk vai nē, jo man tā un tā patīk vairāk rūgteni-svaigas smaržas, kuras ir aromāta ziņā koncentrētākas.
Un tā - vakaram izmantoju Bvlgari - Jasmin Noir, Victorias Secret - Midnight Exotics, dienai Nina Ricci - Premier Jour, Bvlgari Omnia collection (4 smaržiņas), Emanuel Ungaro - apparition pink, Madly Kenzo.

Smaržas visu laiku mainu uz citām, notiek rotācija, vienīgais pamanīju, ka esmu uzticīga Bvlgari, smaržas katrreiz citas, bet allaž patrāpās, ka aromāts iepatīkas visvairāk no šī. Smaržas man dāvina, iepriekš tās vai nu izvēloties, zinot jau, ko gribu vai arī spontānā veidā uz vietas izvēlos tīkamo aromāto.

Linduchy 5. novembris 2014 11:30 Kerstyna

Protams, ka gaumes lietas - mēs katra esam savādāka, katra esam īpaša, nevar būt tā, ka kaut kas der un patīk visām...
Man patīk teiciens - ja kaut kas der visam, tad tas neder nekam :D

Kerstyna 5. novembris 2014 11:28 Catwoman

Man tādas uzdāvināja... it kā patika, bet pati laikam nepirktu. Protams, ka gaumes lieta :)

Kerstyna 5. novembris 2014 11:27

Smaržas... No īstā un dārgā gala - mana favorīte Chloe, lietoju reti, īpašos gadījumos.
Citādi - smaržūdeņi, pēc noskaņojuma, kurus arī pērku pēc noskaņojuma . Un vienu laiku pa druskai lietoju Diabolo - tas ir vīriešu smaržlīdzeklis, bet man tas tiiik ļoti patika :$
Kad esmu mājās, tad man patīk vienkārši kādu pilīti rožu eļļas sev aiz auss iemasēt... Dievīgi :)

Linduchy 5. novembris 2014 11:17 Rebeka

(Y)

Linduchy 5. novembris 2014 11:17 Noelle

:D nju, ja smaržas, tad TIKAI īstās...ko nu tur niekoties ar kaut kādiem smaržūdeņiem... tikai neuztver to personīgi...es jau ar' lietoju smaržūdeņus :D

Rebeka 5. novembris 2014 11:15

Man spēcīgas smaržas izraisa migrēnu tāpēc nemaz neplānoju pirkt smaržas, bet pieturos pie smaržūdeņiem un arī tos nepūšu tā, lai mākonis ap mani... :)

Noelle 5. novembris 2014 11:11 Catwoman

Kādēļ ne? :)

Linduchy 5. novembris 2014 11:03

Njā, laikam jau šajā diskusijā smaržūdeņus nedrīkst pieminēt... (emo)

Ciao 5. novembris 2014 09:48

Man ir vairākas smaržas, kas ir paredzētas dienai un tad ir izejamās smaržas, bet tieši smaržas un nevis smaržūdeņi.
Esmu uzticīga Coco Madmoiselle smaržām, kas ir paredzētas svinīgiem vakara pasākumiem rudens un ziemas etapā. Savukārt vieglas smaržas idkienai, kas vairāk jau ir uz robežas smaržūdens favorītes ir Dior Jadore. Bez šīm divām iecienītakajām ir Lancome smaržas arī paredzēts vakariem, bet jau vairāk vasaras periods, jo ir svaigas smaržas. Kaut kas man ir no Valentino un Lauren, bet tās ir tādas, kuras lietoju tik reti un vairāk pieskaņoju garastāvoklim.

Linduchy 5. novembris 2014 09:27

Manas absolūtās favorītes, kuras lietoju pamīšus - Burberry Body un Weekend. Apsveru domu nopirkt Burberry My Burberry...vismaz testa smaržošanā it kā iepatikās :)

Emmy 5. novembris 2014 08:56

Vasarā smaržas nelietoju,jo tad tās tikai mani apgrūtina karstā laikā,liekas ka smird ne smaržo... Pēdejās man draugs uzdāvināja versace,bet nosaukumu nepateikšu,tagad jagādā jaunas. Man patīk neuzkrītoša,viegla smarža, saldena. Ir bijušas arī lacoste, Nina Ricci,par Britnijas:D tas gan bija baaaaaigu sen:D.Smaržas nelietoju arī katru dienu,uz veikalu ejot nesapūšos kā uz pieņemšanu pie prezidenta

Noelle 5. novembris 2014 08:53

Gadiem jau esmu pieķērusies vienām smaržām, kuras uzskatu par savējām - BOSS Femme. Tās ir vienīgās, ar kurām iesmaržojoties tās jūt citi, bet es pati - nē. Ir daudzas citas, kuras ļoti patīk, bet tās jūtu un dažkārt man no tām šķebina. (piemēram, nenormāli gribēju DOLCE & GABBANA Rose The One. Nu, tā, ka līdz izmisumam gribēju. Saņēmu tās dāvanā un sapratu, ka man tiešām no tām paliek nelabi... :( Tagad stāv lielā pudele (75ml) nelietota. )
Šobrīd plānoju pirkt vēl kādas smaržas, lai ir ko pamainīt, bet nevaru izšķirties - "Ricci Ricci" no Nina Ricci vai "Si" no Armani.
Pamatā man patīk saldi rūgtās smaržas.
Vēl no dabīgajiem aromātiem dievinu neroli eļļu, bet tā ir traki dārga. Vēl pāris pilieni man ir palikuši, un lietoju to ļoti reti, bet tā ir īpaša smarža. :)

Rebeka 5. novembris 2014 01:11

Man ir vairākas, vienas pirku pati, tādu kā mini ceļojuma komplektiņu ar Versace Yellow Diamond kurā ietilpa mini smaržiņas un mini dušas želeja + ķermeņa losions arī mini iepakojumā. Ļoti patīk, drīz mazo pudelīti jau būšu izlaistījusi un plānoju pirkt lielo :)

Vēl man ir Guess, kuras man dāvināja, bet arī patīk, lietoju abas pēc garastāvokļa.

vecsprofils 4. novembris 2014 23:42

O, tikko pamanīju, ka man ir no tās pašas sērijas šķidrās ziepes, kas bildē pa labi (inlove)

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā