Smaržas

vecsprofils 4. novembris 2014 23:41

Parunāsim par smaržām. Kādas lietojat un cik jums tās ir? Vai pērciet vienas un tās pašas visu laiku, vai mainat uz citām?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 15. marts 2018 13:27

Nesen sevi apdāvināju ar Serge Lutens Ambre Sultan. Jau pāris gadus siekalojos, bet tā cena... Tad nu nesen Stokmanā ar klienta karti bija tik tiešām laba atlaide, tad nu nopirku beidzot. Un jā, tās ir manas smaržas.

Aggie 15. marts 2018 12:42

Man šobrīd Nina Ricci ābolītis.

Linduchy 14. marts 2018 18:51

Šobrīd mani ietērpj Oriflame Sublime Nature Tonka Bean aromāts :)
Agrāk es biju diezgan skeptiska par dažādu katalogu smaržām, pat nezinu kāpēc - vienkārši bija kaut kāds aizspriedums aizķēries :D
Bet nu šobrīd es neko sliktu nevaru teikt - smaržām ir ļoti patīkams (man) aromāts, ilga noturība. Silts, dziļš, piesātināts, samtains aromāts, rūgteni saldens, pavedinoši juteklisks.

lietotajs 14. marts 2018 15:46 Linduchy

Es ņēmu matīsa ielā 36 , pie viņiem smaržas bija loti labas un pa saprātīgu cenu.
https://www.facebook.com/Flakons-220481068690336/

KRX 10. novembris 2014 23:17

O, man ir diezgan pilns plauktinsh ar smarzhudeniem :) Pashlaik 6gb:
Armani "Si" - interesi izraisija TV reklama, veikala dikti iepatikas, bet shaubijos vai nav pa saldu (manam viram briesmigi patik saldas smarzhas). Diezgan ilgu laiku gaju regulari Douglasa testet, kamer nopirku pag.gada par davanu kartem. Dargas gan bija, 50ml laikam bija pari 60 Ls. Tagad tas vairak lietoju izejamos vakaros, jo tomer liekas vairak vakara aromats.
Lancome "La Vie est Belle" - ari iepatikas TV reklama ar Dzuliju Robertsu :D pec tam burtiski saslimu ar sho smarzhu un nesen nopirku atkartoti otru pudeliti, lai gan gribas teikt, ka shis otrs pirkums shkiet daudz intensivaks aromats, tapec ari lietoju tikai vakaros (izejot). Bet man joprojam loti patik. Cena ari nav no mazajam, diemzhel.
Valentino "Valentina" - nopirku pirms vairak ka 2 gadiem speciali savaam kaazaam :) liekas, ka shis ir visrugtenaakaas no visaam. Nelietoju biezhi. Ik pa laikam pasmarzhoju un atceros kaazu dienu :)
Gucci "Premiere" - mans pats, pats pedejais pirkums pirms nedelas (Y) atkal jau uzrunaja TV reklama ar Bleiku Laivliju :D Pashlaik patik loti, loti un beidzot esmu atradusi neuzbazigu ikdienas aromatu (Y) Liekas, ka ari dargas diezgan (30ml 67 eur), bet man bija palikushas vel no vasaras DK, tapec nebija tik saliti (emo)
Mexx - nopirku mazo 30ml tilpumu ~pirms gada, jo gribeju vieglu ikdienas smarzhudeni + toreiz shitai bija akcija. Tads vienkarsh birojisks aromats :D
DKNY zalais abols - vispar shita ir meitas pudelite un man ne ipashi (vismaz tagad). Vairak piestav vasarai.
Ir vel viens eau de toilette, kas man ir ikdienas favorits jau kadus 5 gadus. Diemzhel, shobrid izbeidzies, bet planoju to nopirkt atkal. Pavisam nav no darga gala (50ml ~25-30 eur): Naomi Campbell "Cat Deluxe In Night" (Y) Ironiski, bet tieshi par shim esmu sanemusi visvairak komplimentus :)

Rebeka 8. novembris 2014 12:14

Vispār secinu, ka man ar tām smaržām ir dīvaini. Nu, piemēram, kas vienbrīd ļoti nepatīk, pēc kāda laika iepatīkas. Man tā bija ar Armani Si, sākumā kad paostiju nošķobijos, kā var cukurvati sabāzt pudelītē, bet pēc pāris mēnešiem pasmaržojot, sapratu, ka tomēr patīk. Nu nevar saprast kāpēc tā mainījās....

Linduchy 8. novembris 2014 10:15

Vakar ietestēju Chanel Nr.5 - man tā smarža nu reāli nepatika sākumā, kad nedaudz izvēdinājās, palika jau daaaaaudz labāk, BET - vīrs gan bija sajūsmā, apskāva un teica - O, jaunas smaržas? Baigi smuki smaržo! Tad nu... ROFL:$

Linduchy 8. novembris 2014 10:11 Shalako

Kad man uznāks tāda nepārvarama vēlme -GRIBU un VAJAG!, tad es pasūtīšu ebay :D

Tifany 7. novembris 2014 21:58

Pārskaitīju plauktiņa saturu - 14. Atkārtoti pērku vismīļākās Nr. 1- Armani Aqua di Giaia un Nr.2. Boss Nuit. Vakaram - Shiseido Zen un Chanel Coco Madmazel. Pēdējās visretāk- vispār Chanel izraisa galvassāpes :)

vecsprofils 7. novembris 2014 15:31 Catwoman

Oo, tā neko sev cenas uzliek, bet, ja salīdzina ar, piemēram, tāda izmēra Swarovski štruntiņiem, tad jau cenas apmēram līdzīgas sanāk. Ja ļoti gribēt, tad jau var iegādāties, jautājums tikai, vai tiešām to vajag un cik stipri gribās :D

Linduchy 7. novembris 2014 11:25 Shalako

Biju, apskatījos tās smukās smaržu pudelītes...lētākās un vienkārškās bija, sākot no 16eur, bet tādas riktīgi smukās 23-25eur :S

vecsprofils 5. novembris 2014 23:39 Nikte

Jā, tiešām ļoti smukas (Y)

Nikte 5. novembris 2014 21:26 Shalako

Oriflame aromāti..nezinu ka smaržo,bet pudelītes dievīgas :)

rītausma 5. novembris 2014 21:25

Šobrīd manā smaržu plauktiņā ir tikai trīs smaržas- Nina Ricci 'Nina', Guerlain 'Shalimar' un Giorgio Armani 'Si' (inlove)

Nikte 5. novembris 2014 21:18

Man ir vairāki smaržūdeņi un smaržas :) Vienas vīrs uzdāvināja,bet tā es pati pērku..Un pērku tās,kas tajā brīdī man patīk kā smaržo.Tāpēc varu teikt,ka man ir gan "vasaras",gan "ziemas" smaržas ;)
Man ir gan no Avon kataloga,gan brendīgās..bet,ja smaržas maksā dārgāk kā manas kurpes,tad tādas,lai cik arī patiktu,nepērku (laikam esmu skopa) ;)

vecsprofils 5. novembris 2014 20:28 Catwoman

(Y)

Linduchy 5. novembris 2014 20:28 Shalako

Zini, es rīt tieši būšu Origo...aiziešu pajautāt kas un kā tur īsti ir :)

vecsprofils 5. novembris 2014 20:27 Catwoman

Ot žēl, pārdotu kaut kur tikai pašus iepakojumus... nu, līdzīgi kā šķidrām ziepēm traukus (angel) Gan jau kaut kur Interneta dzīlēs arī pārdod, bet nu tas nav gluži tā, ka aizej uz veikalu un nopērc...

Linduchy 5. novembris 2014 20:20 Shalako

Man arī patīk tādi vintage iepakojumi (inlove)(Y)
Esmu redzējusi Origo vienā veikaliņā tādus pārdošanā...laikam gan tikai kopā ar izlejamajām smaržām :^)

vecsprofils 5. novembris 2014 20:05

Vai jums ir svarīgi kāds dizains ir jūsu izvēlētām smaržām? Man ļoti gribētos, lai sagadās, ka smarža iepatīkas un pudelītes dizains būtu arīdzan īpaši skaists. Tagad jau pamatā visas smaržas (tām, ar vārdu) ir skaistā iepakojumā, bet ir arī nu ļoti oriģinālas burciņas, tik skaistas kā mākslas darbi. Citreiz pilnīgi žēl paliek, ka burciņa ļoti smalka, bet tas aromāts nu pavisam nesaista :) Patīk arī tie veco laiku parfīmu iepakojumi ar kloķi, tik sievišķīgi!

vecsprofils 5. novembris 2014 19:59 VIT@

Jā, to jau es piefiksēju, bet īpaši nekad neieciklējos uz to. Ja aromāts iepatikās, tad ņemu :)

DADZABITE 5. novembris 2014 18:40

Dior Jadore - lietoju jau 14 gadus (emo). Bijusas gan smarzas, gan tualetes udeni ... prieks manis nekadas atskiribas. Tikai cena ....
Un vel biezi lietoju:
Origins Ginger Essence™
Aesop Marrakech Intense Parfum

-Scarlett- 5. novembris 2014 15:37 Shalako

Man piemēram smaržas dāvina vīrs vai mamma (viņa tik perfekti zina manu gaumi :) ), savukārt smaržūdeņus pērku pati :) Turklāt jebkurai smaržai ir visi tipi, gan smaržas, gan smaržūdens gan tualetes ūdens :)

vecsprofils 5. novembris 2014 12:08

ā, nosaukumu VS nepierakstīju Midnight Exotics ir sērija, nosaukums Sensual Jasmine :$ Arī tā bieži sagadās, ka mans vārds ir arī smaržu nosaukums vai aromāta sastāvs.

1 2