Skudru defekts !!!

pīkste 5. jūnijs 2015 08:35

Kā jau katru gadu, nav ne jausmas no kurienes mistiskā veidā mana virtuve ir atkal pilna ar melnajām lidojošām vai parastām skudrām.

Vai ir kāda , kurai šadas problēmas arī nav svešas?

Tiek lietotas dažādas indes un putekļusūcējs un mazgāts viss, bet kā ir tā ir viņas #šausmas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
berrry 9. jūnijs 2015 21:44

Sveikas!
Mēs dzīvojam daudzstāvu mājas pirmajā stāvā,un jau otro gadu mūsu guļamistabā nāk parastās,melnās skudras.Izberam indi,kas paredzēta skudru indēšanai(depo var nopirkt)-zinu,nehumāni.....tātad,izberam uz ielas,zem istabas logiem,galvenais,lai ir mitrums uz zemes,nākamajā dienā ne smakas no skudrām.
Izmēģināju visādus tautas līdzekļus,nekas nelīdzēja.

Cerīte 5. jūnijs 2015 12:24

Es ar par kanēli,un ja nepadodas-sajaucu ar eļļu un sāli-tad prom ar garantiju.

pīkste 5. jūnijs 2015 10:28

:D:D:D:D:D:D:DROFLROFLROFLROFL

Linduchy 5. jūnijs 2015 09:30 Kerstyna

ROFLROFLROFL labais...ideāli, zināšu, kā skurbuli izdzīt no sareibušiem viesiem

Linduchy 5. jūnijs 2015 09:29 guncax12

Tās jau nekož, bet čurā....sačurāja man kājas tā, ka vēl aizvien sūrst (emo)

Kerstyna 5. jūnijs 2015 09:06

Stāstiņš no bērnības... Mans papiņš atnāk mājās šmigains, mamma viņu joka pēc iesēdināja puķudobē, lai atpūšās... BET, tur bija arī sarkanās skudrsa... Papiņš ļoooti ātri atžirga :D

Kerstyna 5. jūnijs 2015 09:05 Catwoman

Sarkano skudru pūžņus vienkārši izjaucu ar grābekli un saleju ar ūdeni, ātri vien aiztinās kur tālāk . Par kanēļa iedarbību uz sarkanajām skudrām nezinu , bet tās, kas mājās iet - aiziet, netīk viņām tas kanēlis.

pīkste 5. jūnijs 2015 08:47 Kerstyna

Oho nezināju pa kanēli, būs tiešām jāizmēģina , paldies :)

pīkste 5. jūnijs 2015 08:47 Catwoman

Nesakoda, sarkanās? No tām man spiedzieni nāk pilnā balsī, ja kaut 1 sarkana pa mani rāpo :D

Linduchy 5. jūnijs 2015 08:43 Kerstyna

Kanēlis arī palīdz? O, to nezināju...man kā reiz ir milzīga paka ar kanēli, izmēģināšu arī to :) (Y)

Linduchy 5. jūnijs 2015 08:43

Ir, ir zināma šī problēma! Kad ievācos privātmājā, manā virtuvē regulāri piestaigāja skudras...pfff
Sāku ar to, ka izpētīju skudru pārvietošanās takas - pamatīgi izmazgāju šīs takas ar etiķi. Istabā tās vairs nenāca, bet dārzā gan dzīvo vēl aizvien. Ik pa brīdim, kad izdomā taisīt skudru pūžņus manā pārvietošanās maršrutā, saņem pamatīgu etiķa dušu. Brutāli, bet nu kam gan patīk skudrupūznis uz celiņa? (emo)
Vakar, pļaujot zāli, kājām uzbruka sarkanās skudras ... šodien piedzīvos pretuzbrukumu (devil)

Kerstyna 5. jūnijs 2015 08:41

Es uz skudru ceļiem kaisu kanēli. Manā mājā katru pavasari viņas ieklīst, bet es uz viņu takas sakaisu kanēli, tas viņām nepatīk un tad viņas aiziet.