Skrienamā mūzika

Rebeka
Rebeka 28. februāris 2014 16:25

Iesakiet kādus foršus uzmundrinošus skrienamos gabalus, nu ar skrienamie es domāju, tādus kurus salādēt iekšā telefonā un kalusīties kad eju skriet. 

 

Parasti ieslēdzu EHR radio, jo tur  popsīgie ritmiskie gabali skan, bet nu citreiz ir tā ka viens der otras galīgi nē. Tā kā ikdienā klausos pavisam savādāku mūziku, tad lūdzu iesakiet, foršus ritmiskus, uzmundrinošus, bliezošus skrienamos gabalus :) 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 21. marts 2014 15:21

Man patīk šis - http://www.youtube.com/watch?v=LBxsDYOAKok

Kaut ar austiņām reti ausis aizbāžu, drošības dēļ...

Rebeka 10. marts 2014 16:58

Esmu mēģinājusi, gan skriet ar mūziku, gan bez, sapratu, ka ar mūziku, mana uzmanība kut kā tiek novērsta no pašas skriešanas un nenogurtu tik ātri. Skrienot bez mūzikas varu noskriet ievērojami mazāku gabalu :) + vēl ja mūzika tāda skrienamā vēl lielāku gabalu :D Dīvaini, bet fakts (attiecībā uz mani, nezinu kā citiem)

VIT@ 10. marts 2014 16:34

Līdzīgi kā Shalako, patīk skriet bez mūzikas.Klausīties skaņas man apkārt, reizēm skrienot esmu tādā meditācijā, ka neko ne redzu ne dzirdu apkārt, tikai skrienu.

Rebeka 10. marts 2014 15:34 dadaa

Ooo paldies :) Šī nu patiešām ir labi skrienama :)

dadaa 10. marts 2014 14:11

Lūk, manuprāt, ideāls gabals. Varu vienu dziesmu klausīties visu skrienamo gabalu :D
http://www.youtube.com/watch?v=o_ofHHlSdcU

vecsprofils 28. februāris 2014 18:00

Hmm, pati reti kad klausos mūziku skrienot, bet iesaku to meklēt caur youtube. Sameklē sev tīkamu "workout" stila mūziku, tur bieži vien ir saraksts zem video ar dziesmu nosaukumiem, tās arī pārlādē sev uz mobīlo :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā