Skandināvu valodas zinātājām

zaurpelis
zaurpelis 2. februāris 2011 18:47

Sveikas dāmas! Varbūt šeit ir kāda, kas pārzin kādu no skandināvu valodām (norvēģu, zviedru vai dāņu)? Norvēģu vai zviedru vismaz sarunvalodas līmenī? Varu piedāvāt darba iespējas. Varbūt Jūsu draugu paziņu lokā ir? Uzņēmums, kurā es strādāju nu jau otro gadu, meklē darbiniekus. Mēs nodarbojas ar dažādiem projektiem, vienā vārdā sakot klientu konsultēšanu. Tagad uzņēmums ir uzsācis jaunu pasākumu - tiek piedāvāti valodu kursi, ja zini norvēģu vai zviedru valodu vismaz sarunvalodas līmenī (izej kursus un tad vismaz gads jānostrādā). Ar dāņu valodu ir savādāk - tur valoda jāzin jau labā līmenī. Ja zināt kādu, kurš zin kādu no šīm valodām un ir darba meklējumos, dodiet ziņu. Mēģināšu palīdzēt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
zaurpelis 26. marts 2012 14:38

Deyzi, leetah šodienas (26.03) laikā būs meiliņš :)

deyzi 23. marts 2012 14:01

Sveiki, sveiki! Arī mani interesētu sīkāk šis piedāvājums, ja tas protams ir aktuāls. Info var atsūtīt uz musse@inbox.lv

leetah 22. marts 2012 16:45

Sveika, zaurpelis! ja nu gadījumā tu vēl te apgrozies un tas piedāvājums vēl ir iespējams, būtu ļoti pateicīga par informāciju. lita.light@gmail.com :)

zaurpelis 5. janvāris 2012 16:21

Dzirkstele01, Peppars nosūtīju meilu :)

dzirkstele01 5. janvāris 2012 13:19

Sveika zaurpelis!
Es labprat uzzinatu ko vairak par so darba piedavajumu.... Pati dzivoju jau treso gadu norvegija.... mans e-pasts: norveii@inbox.lv

peppars 5. janvāris 2012 10:16

Sveika!
Labprāt gribētu uzzināt ko vairāk. E-pasts / sanitasecret@gmail.com
Paldies! :)

zaurpelis 3. janvāris 2012 20:57

Patroness, aizsūtīju meilu :)

patroness 3. janvāris 2012 20:24

Labdien! :)
Esmu ļoti ieinteresēta šajā darba piedāvājumā. Dāņu valodu pārzinu labā līmenī un tā arī tiek pašlaik pielietota. Būtu ļoti pateicīga par iespēju uzzināt vairāk. Mans e-pasts: agnetes@inbox.lv

zaurpelis 3. janvāris 2012 20:13

Sveika Peppars! Mēs visu laiku meklējam jaunus cilvēkus, jo uzņēmums paplašinās :) Īsi sakot sakot darbiņš varētu saukties - klientu servisa pārstāvis. Tev nekas nav jāpārdod, nebaidies :). Ja interesē sīkāk, es labprāt aizsūtīšu info uz Tavu e-pastu.

peppars 3. janvāris 2012 11:54

Sveika, Zaurpelis!
Pārvaldu zviedru valodu brīvi, kā arī strādāju norvēģu firmā 5gadus. Īsti nēesmu darba meklējumos, bet interesē, kas par darba piedāvājumu! Ja vēljoprojām ir aktuāls!? :)

zaurpelis 10. marts 2011 12:33

Rebeka - jā, ja viņa neiebilst pret to, droši.

Rebeka 9. marts 2011 18:54

Man draudzene pārzin labi šīs valodas, ir jau strādājusi dažādos zuņēmumos kur tieši nepeiciešamas šīs valodas zināšanas.. ja vēl vajag varu iedot viņas kontaktus.. tagad gan viņa dzīvo laikam Somijā ( vai Zviedrijā, neatceros) , bet viņai ja interesētu nebūtu problēmas, mainīt ko savā dzīvē!!:)

zaurpelis 6. marts 2011 19:51

Maijucis11, evianna - nosūtīju meilu.

maijucis11 6. marts 2011 13:53

Es kādreiz mācījos zviedru valodu pie valodnieces zviedrietes Hilevijas Selebrantes. Biju samācījusies, ka sarunājos arī. Zviedrijā strādāju un man bija draugs zviedrs, bet nu pāris gadus to nelietoju, aizmirsies. Kaut gan visi pieraksti un grāmatas ir saglabājušies. Varbūt , ja visu atkārtotu, atkal aizietu. Tik tā izruna grūta. Mans e-pasts maijarik@hotmail.com

evianna 6. marts 2011 00:48

Labprāt uzzinātu ko vairāk par minēto piedāvājumu. Man ir norvēģu valodas pamatzināšanas (pirms vairākiem gadiem mācījos augstskolā), ja tās ,,uzfrišinātu" kursos, varētu jau atkal brīvi sarunāties. Lūdzu, atsūti informāciju uz evija_z@inbox.lv. Paldies!

eshuks 3. februāris 2011 23:04

Esmu pāris gadus Zviedrijā dzīvijusi un valodu mācījusies, bet ir nedaudz piemirsies. Sīkāku informāciju varētu atsūtīt uz ligustrs2@inbox.lv Paldies jau iepriekš.

tanita7 3. februāris 2011 10:27

Ieinteresēja tavs piedāvājums. Esmu mācījusies norvēģu valodu, bet tā īsti pielietot nav nācies. Varbūt vari atsūtīt detalizētāku informāciju tanita_7@inbox.lv. Mans draugs ir augstas klases namdaris ar māksliniecisku piesitienu. Abi gan šobrīd strādājam Latvijā, bet ir doma doties Skandināvijas virzienā, jo ar algām šeit nekas dižs nesanāk. Paldies!

zaurpelis 3. februāris 2011 09:14

Sherija, aizsūtīju e-pastu :)

sherija 3. februāris 2011 00:27

Es īsti nesapratu, kāds darbs tiek piedāvāts? Esmu mācījusies zviedru valodu, bet praksē tā īšti tā nav pielietota, tā ka noteikti pirms tam nopietni būtu tā jāatkārto un kādam jānovērtē kā īsti ir.
Varbūt vari atsūtīt sīkāku info man uz ligucis_a@inbox.lv Info noderētu gan man, gan vienai paziņai, kura zviedrijā strādājusi par aukli.

zaurpelis 2. februāris 2011 18:47

Sveikas dāmas! Varbūt šeit ir kāda, kas pārzin kādu no skandināvu valodām (norvēģu, zviedru vai dāņu)? Norvēģu vai zviedru vismaz sarunvalodas līmenī? Varu piedāvāt darba iespējas. Varbūt Jūsu draugu paziņu lokā ir? Uzņēmums, kurā es strādāju nu jau otro gadu, meklē darbiniekus. Mēs nodarbojas ar dažādiem projektiem, vienā vārdā sakot klientu konsultēšanu. Tagad uzņēmums ir uzsācis jaunu pasākumu - tiek piedāvāti valodu kursi, ja zini norvēģu vai zviedru valodu vismaz sarunvalodas līmenī (izej kursus un tad vismaz gads jānostrādā). Ar dāņu valodu ir savādāk - tur valoda jāzin jau labā līmenī. Ja zināt kādu, kurš zin kādu no šīm valodām un ir darba meklējumos, dodiet ziņu. Mēģināšu palīdzēt.