SK saturs

Linduchy
Linduchy 4. februāris 2015 12:24

Sveikas, meitenes!

Šajā portālā uzturos un salīdzinoši aktīvi darbojos jau 2 gadus (protams, tas ir sīkums salīdzinājumā ar šī portāla "veterānēm"). Pēc nostāstiem esmu sapratusi, ka SK agrāk ir riktīgi "spridzinājis"  ar savu aktivitāti, bet laika  gaitā ļoti daudzas portāla lasītājas un blogotājas ir pametušas šo vietni (arī pēdējo 2 gadu laikā dažas lietotājas ir pazudušas no SK, diemžēl). Kāpēc? Domāju, ka lielai daļai no jums ir skaidra atbilde, tāpēc es to skaļi nepaudīšu ;)

SK man ir kļuvusi par ļoti mīļu vietni, esmu sastapusi šeit vairākas superīgas meitenes, ar kurām uzturu kontaktus arī dzīvē. Un, lai arī man personīgi nav nekāda sakara ar portāla vadīšanu, tomēr man gribētos, lai šī vietne augtu un attīstītos kvalitatīvā virzienā.

Tāpēc personīgi gribu pateikt milzīgu PALDIES meitenēm, kuras blogo šeit, dalās ar jaunumiem  "iz savas dzīves", ceļojumu fotogrāfijām un aprakstiem, gardām receptēm un rokdarbu fotogrāfijām utt. Bez šiem blogiem  SK būtu vienmuļa lapele, kurā lielākā daļa informācijas ir copy/paste no citām vietnēm. 

Šo ierakstu forumā izveidoju tikai  un vienīgi ar mērķi noskaidrot - Vai Tevi apmierina SK satura kvalitāte? Par kādām tēmām Tu gribētu lasīt vairāk SK? ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 6. februāris 2015 14:06

Tagad ziemā vienīgais ko savā rajonā varu piedāvāt ir ložņāšana pa Mangaļsalas bunkuriem un pēc tam pasēdēšana vietējā jahtklubā.

Vasarā jau pludmale un manas laivas piedāvājumā! :)

Linduchy 5. februāris 2015 15:15

Es jau laicīgi piedāvāju Carnikavu uz Nēģu svētkiem (augusta beigās) :D Protams, ja kāda/-as grib un var saorganizēties garākam pārgājienam gar jūru un, iespējams, pat ar nakšņošanu teltīs pie jūras, to es arī varu noorganizēt jebkurā laikā vasaras sezonā ;)

Linduchy 5. februāris 2015 15:12 Kerstyna

(Y)

Kerstyna 5. februāris 2015 14:25

Konceptuāli atbalstu SK ārpusneta aktivitātes :) . Pati labprāt ņemtu dalību un - pie mums ir ko redzēt :)

Linduchy 5. februāris 2015 13:18 Rebeka

Tieši kaut ko tādu arī biju iedomājusies :) Nu, ja arīi konkrētā vietā nebūs aktīva organizētāja. Mums tak ir google, pašas varam sev izklaides programmu saštukot :)

Rebeka 5. februāris 2015 13:16

Man ienāca prātā, ka varētu taisīt tādas kā ciemos braukšanas... tā kā pa lielam katra te no savas pilsētas, tad varētu organizēt ciemos braukšanu (ne uz mājām, bet pilsētu) Un tā dāma vai dāmas kuras dzīvo tajā pilsētā, varētu uzņemties sagatavot maršrutu ar apskatāmajām vietām un izklaidēm. Ne? Bet vai visas būtu tik uzņēmīgas?

Es mēģināšu noskaidrot, kā un cik daudz SK varētu iesaistīties organizēšanā. :)

Linduchy 5. februāris 2015 13:13 Nymph

Tieši tā - pie reizes var apmeklēt vietu, kur sen nav būts vai vispār nav būts :)

Linduchy 5. februāris 2015 13:11 Rebeka

Galvenais jau sākt- kaut vai, ja tējošanā piedalās 5 meitenes. Ar laiku tas pulciņš varētu pieaugt :) Bez tam, kā jau minēju, Rīga nav vienīgā iespējamā tikšanās vieta. Kopīga tikšanās, pilsētas apskate un jautra laika pavadīšana - Liepājā, Ventspilī, Siguldā, Madonā, nu da jebkur :)

Nymph 5. februāris 2015 13:10 Catwoman

Es jau nu pilnīgi noteikti būtu gatavo organizēties jebkuram no šiem pasākumiem un arī - lai vai kurā LV malā arī tas notiktu - jo interesantāk :)

Rebeka 5. februāris 2015 12:32

Es arī esmu PAR SK pasākumiem. CIK būtu tādas kuras 100% brauktu un piedalītos? Ja rīko SK telpās ar līdzīgu vērienu kā agrākos laikos, tad tur tika piesaistīti sponsori un reklāmdevēji (cienastam, bezmaksas lekcijām utt.) Bet, vismaz man pašlaik šķiet, ka to nācēju nebūtu tik daudz, lai tas izdotos tāpat kā agrākos laikos. (Cerams, jau ka maldos)

Pašu organizēta pasēdēšana kādā kafeinīcā jau šķiet reālāk, bet tā kā esmu novērojusi, ka dzīvesvietas kur nu kurai, cik atkal būtu tās kuras reāli atbrauktu?

Tās kuras būtu PAR un brauktu paceļ roku (Y)

Linduchy 5. februāris 2015 11:53 Nymph

Kopīgi pasākumi būtu forši, es tikai PAR! Un kopīgi pasākumi neaprobežojas tikai ar patusēšanu SK telpās (ja reiz tāda opcija finansiālā ziņā nav pieejama). Mēs kopā varam saorganzēties cita veida pasākumiem - nu kaut vai vasarā pārgājienam gar jūras krastu, kopīga tējošana kādā kafejnīcā (un nav obligāti Rīgā), Hiperkeri piedāvāja Jelgavu ar kultūras programmu utt. :)

mazaa raganina 5. februāris 2015 11:27 Nymph

Atceros,ka bija pasākumi, arī semināri...8-|

Nymph 5. februāris 2015 11:18

Vispirms jau paldies arī no manas puses par ierosināto diskusiju! :)

Ņemot vērā, ka esmu viena no "veterānēm" arī man, protams, ir ar ko salīdzināt un, jāsaka, ka salīdzinot ne pie kādiem labiem secinājumiem nonākt nevar, tomēr laikam šis ir tas gadījums, kad jāsaka - Let's move on! Esam jau krustu šķērsu izrunājušās par redakcijas iesaistes līmeni, par rakstu kvalitāti un par citam lietām. Visiām jau sen aizmirsies (un ir, kas pat nav informētas), ka kādreiz mums bija arī kopīgas "ballītes" un semināri SK, kas bija tiešām viens no parametriem, kas SK ļāva atšķirties no citiem sieviešu forumiem/portāliem.

Protams, to vidi, kas ir šeit tomēr vērtēju pozitvīkā, nekā dažu citu portālu atmosfēru.

Kas trūkst bez jau minētajām lietām? Laikam jau neko vēl oriģinālāku kā meitenes te jau minēja, neizdomāšu :)

pece 5. februāris 2015 10:45

Ideja par to, ka būtu redzami vecāki raksti, kas tikuši nesen komentāri ir laba, citādi nevar izsekot kur notiek diskusija un tā.

Tā kā sociālajos tīklos neesmu dikti aktīva, tad nešēroju rakstus no MK (arī citur rakstus šeroju ārkārtīgi reti).

-Scarlett- 5. februāris 2015 10:09 Rebeka

Nešēroju. Vispār opcijas ir maz ko lietoju bildes, smaidiņi un atzīmēju grāmatzīmes.

Cerīte 5. februāris 2015 10:01 Rebeka

tā bija laba opcija.

Nikte 4. februāris 2015 16:45

SK ienāku galvenokārt tikai pačatot :) Ja ir kādi jauni blogi,izlasu,pakomentēju..Dažreiz uzrakstu,ko pati,bet..man līdzīgi kā Kerstyna,slinkums :D

Rebeka 4. februāris 2015 16:34

Man vēl ir jautājums par SK esošajām fīčām, kuras kā skatos tiek izmantotas reti.

Nu, piemēram, cik bieži jūs izmantojat opcijas no pievienotajā attēlā redzamajām opcijām? Kad un kāpēc jūs tās izmantojat? Vai kāpēc neizmantojat?

Nu piemēram, vai blogiem kuri jums šķiet interesanti, spiežat Share podziņu, lai ar tiem padalītos arī ar saviem draugiem un paziņām soc. saitos?

Linduchy 4. februāris 2015 15:27 Rebeka

Jā, es arī esmu piefiksējusi, ka veciem blogiem uzrodas kāds jauns komentārs, bet to visu jau nav iespējams izčekot, tāpēc atbalstāma ideja :) (Y)

vecsprofils 4. februāris 2015 15:03 Rebeka

Jā, blogu ierakstiem viennozīmīgi to vajadzētu, savādāk pāris dienas te neienāc un tad it kā komentēt "pavecāku" rakstu jau jēga zūd, jo neviens tāpat neizlasīs, izņemot autoru :)

Kerstyna 4. februāris 2015 14:57

Par citiem dažiem " Vārdānesauktiem" portāliem runājot - reizēm vispoār nesaprotu kā tādas nepārbaudītas muļķības var publicēt, mati stāvus ceļās !
Un vēl mani vienmēr ļoti interesē - kurš ir tas guru, kurš nosaka aktuālo lietu par kaut kādu tematu TOP 10. 20. utt? SK nekad tādas lietas neesmu novērojusi, ja arī iesaka, tad tas it TOP 5. :D

Rebeka 4. februāris 2015 14:56

Atceros, ka pašā sākumā, apakšā bija tāda sadaļa "pēdējie komentētie raksti"vai kaut kā tamlīdzīgi. Kur rādījās daži raksti kuriem ir pievienoti pēdējie komentāri un tur tad varēja arī labi redzēt, ja kāds no senajiem jau sen citās lapās aizslīdējušajiem rakstiem tiek komentēts, tādējādi bija iespēja turpināt diskusijas un sarunas pie vecākiem rakstiem. Tagad sanāk, ka ja kaut kas tiek nokomentēts no tiem kas jau aizgājuši uz otro lapu, to pat neviens nepamana.

Ja būtu iespēja atgriezt šo opciju, varbūt tiktu atrisināta problēma ar to ko raksta Shaloko, ka vecie raksti tiek norakti dziļi un nav iespējas viņus izcelt atpakaļ, jo neviens nemaz nepamana, ka kāds kaut ko pieraksta. Kā jums šķiet?

vecsprofils 4. februāris 2015 14:42 Rebeka

(Y)(party)

Rebeka 4. februāris 2015 14:39

Es arī PAR Shaloko ideju, jo sieviešu portāli ir saradušies, kā "sēnes pēc lietus" un visos saturs principā vienāds. Ja SK vairāk vērstu uz blogerēm un savstarpējām diskusijām, kur darbojas pašas lietotājas ar pieredzes stāstiem, ne sausi fakti rakstos, kā ir visos portālos. SK būtu ar savu ES un ar savu odziņu. Savādāks nekā citi portāli ;)

Linduchy 4. februāris 2015 14:15

Shalako ideja par SK lapas struktūras pārveidi atbalstāma, bet paredzu, ka tālāk netiks virzīta tikai tāpēc, ka tas skars finanšu jautājumu :S

1 2