SK rakstu pārpublicēšana citos portālos.

intasanta
intasanta 19. oktobris 2010 09:21

Manī plosas divējādas jūtas. No vienas puses- zināms gandarījums, ka kādam citam portālam mans raksts ir licies interesants (piekritīsiet, tāds pareizās meitenes sindroms), bet no otras puses...es nebūt nesapņoju ar šādu rakstu parādīties konkrētās auditorijas priekšā. Par ko ir runa? Pavisam nejauši pamanīju TVNETā un DELF`os manis rakstītos rakstus (viss ok- atsauce, ka raksts nācis no SK bija). Bet....līdz šim man ir palaimējies, jo vairāk vai mazāk esmu kontrolējusi, ko kur un kāpēc publicēju. Vai nu pati izvēloties vietas vai nu dodot atļauju kaut ko publicēt. ... Šoreiz man neviens neko nejautāja :) Rakstot SK, esdomāju, ka šīs tēmas lasīs SK lasītājas. Apmēram nojaušot, kādu reakciju varētu sagaidīt no lasītājām un kāda valoda būtu piemērota..... Bet šajos "lielajos" portālos valdošā atmosfēra... mani itin nemaz neaizrauj. Katrā ziņā tos pašus rakstus, kurus lieku SK es pilnīgi noteikti negribētu redzēt lielajos portālos. Kā ir ar Jums, meitenes? Vai Jūs rakstītu SK, ja zinātu, ka pēc nedēļas šis pats raksts parādīsies TVNETā, DELFos vai APOLLO?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 16. decembris 2010 11:30

Meitenes, es domāju, ka SK redakcija neiebildīs, ja mēs pašas arī savu rakstiņu beigās uzliksim šo atrunu, vai ne?

"Pārpublicēšana bez iepriekšējas saskaņošanas ar autoru un SK redakciju aizliegta!"

16. decembris 2010 11:18

Viņiem toč pa ausīm vajag, nav jau pirmā reize, cik lasu šajā tēmā. Manuprāt, ar steigu arī ir jāliek klāt tie teksti pie visiem rakstiem, ka pārpublicēt aizliegts.

jana 16. decembris 2010 10:15

sandija
Viņi "palūdza" jums atļauju tā publicēšanai? Ja ne, tad droši rīkojies un sarāj :)

sandija 16. decembris 2010 01:27

banderas

Jā, šito tikko pamanīju un esmu reāli nikna

banderoso 16. decembris 2010 01:22

Janas blogs jau ticis Tvnet - http://www.tvnet.lv/sievietem/greksudze/358079-tu_nedzer_ja
Tikai šodien pamanīju, jo piesaistīja pazīstamais bloga nosaukums..

sandija 1. decembris 2010 10:53

intasanta

:) sis ir labs! Sieviesu klubs rulle:)

lakrica83 1. decembris 2010 10:29

intasanta.....
ārpusštata darbiniece? ...ha ha ha!

intasanta 30. novembris 2010 19:03

Šodien sasmējos. Strādāju un fonā klausos Kurzemes Radio. Pēkšņi modes ziņu vidū sadzirdu pazīstamus teikumus.... tiek lasīts mans raksts par veļu...kā MODES UN STILA VĒSTS.
Riktīgi sasmējos!

pece 21. oktobris 2010 09:09

Man ir bērni, bet man arī ir laikam ne pārāk populārs viedoklis par māmiņalgām - maksāt tikai tam, kurš reāli ir mājās ar mazo un no viņa sociālajām iemaksām. Ja strādā algotu darbu - nekādas māmiņalgas, jo māmiņalga pēc savas būtības ir ienākumu aizvietotājs uz laiku, kamēr esi ar mazo. Un nekādas tētiņalgas, ja vien tētiņš pats mājās nesēž ar mazo (man šķiet, ka šis bija viens no iemesliem sabiedrības nelabvēlīgai attieksmei pret māmiņalgām). Un tiem, kuri nav maksājuši sociālo nodokli, nemaksāt māmiņalgu tikai tāpēc, ka piedzimis mazulis, bet gan to darīt caur sociālās palīdzības dienestu, lai lietas taptu sakārtotas tā, lai vecāki spētu par bērnu parūpēties pēc māmiņalgas baigām paši, nevis dzīvot uz pabalstiņiem.

Mēs neesam novērtējuši cik daudz mums šajā jomā patiesībā ir dots un apmaksāts tik lielā mērā gads ir vien retā valstī (papētot pat īsti neatradu tādus variantus daudz), un bērna kopšanas atvaļinājums 1,5 gada garumā ir tiešām liela lieta, kas arī nav daudziem dots.

Noelle 21. oktobris 2010 00:25

atkal jau TVNET darboņi noslinkojuši un nokopējuši rakstu no SK: http://www.tvnet.lv/sievietem/buduars/350670-ja_nu_tiesam_sap_galva_un_seksu_negribas

more 20. oktobris 2010 13:19

Aija,
diemžēl daļa no šādiem komentētājiem ir cilvēki ar bērniem, kuriem tādas mā'miņalagas nav bijušas un visa pamatā tā ir skaudība :( ...

miranda 20. oktobris 2010 13:16

Tikko palasīju komentārus par māmiņalgām. ;( Labāk nebūtu lasījusi. Un patiesībā daļa komentāru ir tādi, kas tomēr neizskatās pēc pusaudžu. Viņiem diez vai arī šī tēma būtu saistoša, lai izteiktos. Tie, manuprāt, ir pieauguši cilvēki, kam ne ģimene, ne bērns nav vērtība. :(

more 20. oktobris 2010 13:16

Es šoreiz nebūšu naiva (parasti esmu :) ) un piekritīšu Sandijai - ir tādi cilvēki :( diemžēl pat klātienē ar tādiem runājot - tie nespēj saprast un tik un tā "maļ savu maļamo" :)
Bet...tā, nu, tas ir - cilvēki ir dažādi, citi tīkami un citi ne visai, bet visus mācāmies pieņemt tādus kādi tie ir vai arī ja ir iespēja no tādiem turos "pa gabalu" :)
Runājot par tēmu - no vienas puses ir jārēķinās, ka i-neta vide ir plaša un atvērta, lasīt var jebkurš, bet pārpublicēšana - tā jau ir cita runa...tas jau ir kā "negribu maksāt žurnālistam" - nokopēšu rakstu no SK un raksts gatavs :) Ja es rakstītu blogu vai kādu rakstu, tad noteikti gribētu, lai tas ir tikai un vienīgi SK lasāms, nekur citur.

inny 20. oktobris 2010 13:10

Man konkrēti bija tā, ka personīgas dabas rakstu pārpublicēja no MK!!!! Personīgo pieredzi... un kādi bija komentāri?!! Vai tad tādi lieli portāli neievēro nekādu ētiku?!!!

jana 20. oktobris 2010 12:57

Gribētos piekrist rebekai un teikt, ka tās "gudrības" ir rakstījuši bērni, arī man nešķiet, ka pieaudzis, ar veselo saprātu apdāvināts cilvēks varētu rakstīt tādas jēlības .....

Rebeka 20. oktobris 2010 12:56

Es gan tos komentārus neesmu lasījusi :(

Rebeka 20. oktobris 2010 12:54

Sandij par Delfiem, TVnetu utt... tur iet, lasa un komentē arī jaunieši kuriem ir 14 un 16 gadi, tādēļ mani šādi komentāri nepārsteidz. 14 gadīgam puišelim protams mātes ar bērniem nešķiet svarīgas, un tajs gados izteiksmes veids arī ir samērā brutāls. Nu vismaz man tā šķiet, ka tur varētu būt tā vaina tajos cilvēkos, vismaz gribētos tam ticēt, ka pieaudzis cilvēks šādas lietas nerakstītu. Nu ļoooooooti gribētos ticēt....

sandija 20. oktobris 2010 12:43

es piekr'[itu jums

es palasīju delfos un tvnetā komentārus, ko cilvēki (tie taču ir reāli cilvēki, kas raksta komentārus) rakstīja, kad MK izteicās pret pasaules bankas plāniem noņemt māmiņu algas.

Es sapratu, ka mums blakus dzīvo cilvēki, kas ir reāli slimi, jo tikai degradējies indivīds var iet pret Māti un pret Bērnu.

Rebeka 20. oktobris 2010 12:19

Man laikam nebūtu nekas pretim, jo zinu ka SK arī lasa ļooti daudz lasītāju, te tikai mazāk komentē nekā delfos un tvnetā. Bet ir atšķirība tomēr kāds raksts tiek pārpublicēts, ja teisim raksts par jaunākajām modes tendencēm tad man vienalga, lai tik ņem bet ja personisks raksts par dzīves pieredzi utt.. tad gan lai tas paliek tikai un vienīgi SK!!:)

hiperkeri 20. oktobris 2010 08:54

fuuu,totaali PRET!!!! tas,kas domaats SK,te lai arii paliek!!
te tomeer es vairaak juutos taa,it ka visu info uzticeetu draudzenei,bet tajos portaalos tak ir taada auditorija,kura pelkjee novaartiis par visu,kas vien ir un nav iespeejams,tie komentaari tak ir drausmiigi!

sanny 19. oktobris 2010 23:12

pie šīs diskusijas gribētu arī atgādināt, ka VIENMĒR ir jāliek atsauces, ja savos blogos izmanto citus avotus. diezgan traki bija redzēt blogā teikumu, ko bija vārds vārdā teicis viens vīndaris un viņu pat nepieminēt rakstā.

inny 19. oktobris 2010 21:11

intasanta

:) Paldies! Labprāt ieskatīšos. Mans e-pasts: ineseskuja@inbox.lv.

intasanta 19. oktobris 2010 13:12

Inny
man atnācis viens piedāvājums HR jomā :) Pašai īsti neder- varbūt varu Tev pārsūtīt?

inny 19. oktobris 2010 13:10

Man arī tā ir gadījies... :( nepatīkami!

intasanta 19. oktobris 2010 12:58

Paldies, Sandija!
Labs risinājums šim jautājumam. Jo personīgo telpu tak gribas pasargāt un šobrīd SK daudz meitenēm ir kļuvusi par personīgo telpu :)

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā