SK meiteņu randiņš

Linduchy
Linduchy 4. marts 2015 10:46

Sveiciens visām meitenēm šajā pavasarīgajā dienā!

Paldies Hiperkeri par ierosinājumu uzrīkot SK meiteņu randiņu!

Tātad tiek plānots pirmais (bet ne pēdējais) SK randiņš!

KAD - 7. martā (07.03.2015.)

CIKOS - ap pl.13:00-15:00, bet šo var apspriest

KUR - Restorāns TERRA (Rīga, Blaumaņa iela 9) - vairāk info https://www.terra-restorani.lv/lv (arī vietas izvēli pagaidām vēl var apspriest)

KAS - saprotams, ka šis randiņš tika saorganizēts diezgan spontāni, bet tomēr tiek aicinātas  piedalīties visas SK meitenes, kuras vien VAR un GRIB satikties klātienē :)

Aicinu meitenes pastumt maliņā savu kautrīgumu un bailes par to, ka it kā varētu neatblst "SK dāmu formātam"! Mēs katra esam personība, ar savu ģērbšanās stilu, frizūru, figūru utt., tieši tāpēc mēs KATRA esam interesanta :)

Tiekamies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 5. marts 2015 09:33

Es tikai ceru, ka tagad kāda no meitenēm, kurai garderobē nav pavasarīgu toņu, nepārdomās piebiedroties mums :) Alternatīva - ja nav pavasarīgu toņu drēbīšu, var ņemt puķi - kā nekā ziedi piestāv pavasarim un Sieviešu dienai :)

Nymph 5. marts 2015 09:31

par sakranajām lūpām - es "par!" tieši vakar beidzot nopirku lūpukrāsu :) Par puķēm - man nav iebildumu paņemt puķi, bet nav arī nekas pret, ja puķes nav, bet esam citādi krāsainas. :)

Linduchy 5. marts 2015 09:03 hiperkeri

Kas par Sieviešu dienu bez puķēm...bet ok, apspriežam, ko citas domā par puķēm :)

hiperkeri 5. marts 2015 08:36

Varētu dresscode- pavasara colorblokings-respektīvi- vienkrāsainus apģērba gabalus spilgtās pavasara krāsiņās ,vismaz augšiņās.un lūpiņas sarkanas. par tām puķēm es nezinu-var jau,bet funkcija?atnāksim katra ar rozā rozi un pēc tam atkal ņemsim līdz un brauksim mājās? priekš manas domāšanas par nepraktisku:D:D Bet ko nu es saprotu,es ar ziediem īpaši nedraudzējos:D

hiperkeri 5. marts 2015 08:15

vēl jau no alternatīvajām opcijām ir Yogurta bāriņi Yo-Yo :D Tur varētu būt jautri :D Un pavasarīgas bildes sataisīt

hiperkeri 5. marts 2015 08:13

Mārtiņa beķerejā vienīgi vēl- kūciņa un tēja un par 2,50-4 eiro būtu tā kara skāde,ja kādai tas ir aktuāli. Domāju- nediskriminēsim. Ja kādai tas ir aktuāli, taisam to randiņu pieticīgāku,bet lai visas,kas grib-tiek!
Es noteikti IN! Ap cikiem tiekamies? 11-13??

hiperkeri 5. marts 2015 08:10

Terrā ir viena no vienīgajām unikālajām vietām,kur pa piečuku vari pasēdēt,bet izēsties par 8 eiro.Apsarā tomēr laikam būs dārgāk,bet pārējos minētajos restorānos es neesmu bijusi. Manuprāt,Terra ir ok;)

Linduchy 4. marts 2015 20:04 Nikte

A, nu tā ir cita lieta...bet cenas tiešām ir diezgan ok uz Rīgas centra fona :)

Nikte 4. marts 2015 19:11 Catwoman

Es nezinu..varbūt tās cenas ir normālas (emo) vienkārši uz kafejnīcu es neesmu bijusi vismaz gadus 5 (emo):X

Linduchy 4. marts 2015 18:07 Nikte

Nopietni? Es tieši skatos, ka cenas tur ir pat ļoti demokrātskas - nu, ja dārgākais saldais maksā eur 2.50 + cik nu tur par tēju/kafiju, nav tik traki :^)
Bet ok, es neuzspiežu savu viedokli....mēs varam apspriest arī citas vietas...hmmm, lētākas? Man gan grūti iedomātes Rīgas centrā ko lētāku :S

Nikte 4. marts 2015 17:59 Catwoman

Nelabas :D

Linduchy 4. marts 2015 17:30 Nikte

Kas ir ar cenām? :^)

Nikte 4. marts 2015 16:53

Un cenas :X

Nikte 4. marts 2015 16:51 Catwoman

8.martā taču viss būs aizsists :X

Linduchy 4. marts 2015 15:06 Nymph

Tikai problēma tajā apstāklī, ka mēs vēl īsti nezinam, cik būsim...bet rezervēt vajadzētu gan, tāpēc arī tēmu veidoju, lai pa šodienu/rītdienu saorganizētos, tad 5dien piezvanītu uz Terru un norezervētu mums vietiņu :)

Nymph 4. marts 2015 14:54

O.k., būs jānopērk pa ceļam ozā puķe :) Vai krāsojam visas sarkanas lūpas (es nupat nopirku sarkanu lūpukrāsu) :D

Klau, bet vai mums drošības pēc nebūtu jānorezervē galdiņš?

Linduchy 4. marts 2015 14:31

Hmmmm, pazīšanās zīme - rozā puķe? (rozā, jo SK oficiālā krāsa ir rozā :D )

Linduchy 4. marts 2015 14:15

Man iebildumu nav - organizējamies uz 8.martu :D

Nymph 4. marts 2015 13:04

* 100% pievienojos :D

Nymph 4. marts 2015 13:04

Ja būs 8.03., tad es arī 1005 pievienojos. Man vienkārsi sestdien vīram dz.d. ballīte jārīko :) Vīrs pirmajā vietā, otrajā - SK! :)

Kerstyna 4. marts 2015 12:58

Es garīgi būšu ar tām, kuras sanāks :) Manas darba prioritātes ir nomainījušas saslimušās atvases. Nu nekādi netieku.

hiperkeri 4. marts 2015 12:36

Ou,kāda būs pazīšanās ZĪME???:D

hiperkeri 4. marts 2015 12:36

Man arī uzpeldēja pasākums Bauskā. Varbūt tad reāli- Sieviešu dienā????

Rebeka 4. marts 2015 11:38

Ai ai ai, es tik ļoti gribētu jūs visas satikt, bet galīgi un pilnīgi neder šis datums un laiks... ehhh, bet nu cerams, ka šie randiņi kļūs par tradīciju un notiks arvien biežāk :)

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā