SK meiteņu randiņš

Linduchy
Linduchy 4. marts 2015 10:46

Sveiciens visām meitenēm šajā pavasarīgajā dienā!

Paldies Hiperkeri par ierosinājumu uzrīkot SK meiteņu randiņu!

Tātad tiek plānots pirmais (bet ne pēdējais) SK randiņš!

KAD - 7. martā (07.03.2015.)

CIKOS - ap pl.13:00-15:00, bet šo var apspriest

KUR - Restorāns TERRA (Rīga, Blaumaņa iela 9) - vairāk info https://www.terra-restorani.lv/lv (arī vietas izvēli pagaidām vēl var apspriest)

KAS - saprotams, ka šis randiņš tika saorganizēts diezgan spontāni, bet tomēr tiek aicinātas  piedalīties visas SK meitenes, kuras vien VAR un GRIB satikties klātienē :)

Aicinu meitenes pastumt maliņā savu kautrīgumu un bailes par to, ka it kā varētu neatblst "SK dāmu formātam"! Mēs katra esam personība, ar savu ģērbšanās stilu, frizūru, figūru utt., tieši tāpēc mēs KATRA esam interesanta :)

Tiekamies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 6. marts 2015 17:26

Gaidam kādu ziņu līdz rītdienas pl.12:00, ja sastāvs nepalašināsies, tad atceļam, ok? :)
Ehz, patiesībā man ļoti gribās 8.martu sagaidīt siltumā, ar ziedu kupenām un tauriņiem (inlove)

Nymph 6. marts 2015 12:13

Aaww, nu diiikti žēl!!! Klau, bet, ja mēs paliekam tikai divatā ar Catwoman, varbūt tad pārceļam? Vai ir vēl kāda randiņotāja?

Linduchy 6. marts 2015 11:25 hiperkeri

;( tik žēl

hiperkeri 6. marts 2015 10:45

Meitenes,man vienkārši gribas raudāt.
Šodien neiet.galīgi neiet.
Nebūšu uz tusiņu,jo mums uzradušies MAJOR izdevumi,kas uzkrituši uz galvas tieši šodien,tādēļ diemžēl visas naudas izklaidei šomēnes tiek novirzīti mājas izdevumiem. Piedodiet,es vienkārši dažkārt ienīstu,kā viss sakrīt :(:(:(
Ideja šķiet absolūti fantastiska-Tauriņu māja. Ak!!!!!!
JŪs esat burvīgas!!
Ja būs nākošmēnes kāds randiņš,es ir IN!

Linduchy 5. marts 2015 15:48 Nymph

Man arī ir termoss (paldies Emai ;) ), tad drošības labad varu arī tēju paņemt līdz :)
Nu būtu jau forši, ja vēl meitenes saaktivizētos :)

Nymph 5. marts 2015 15:46 Catwoman

Es varētu uztaisīt tēju, bet man ir tikai 1 l termoss. Ja esam trijatā, tad pietiktu, bet, ja vairāk, tad būs pamaz (tad tēja jātaisa vēl kādai). Un noteikti arī kaut ko ņammīgu paķeršu līdzi.
Un vispār, varbūt vēl kādu rezultāta ieinteresēsim ar savu 8.marta programmu :)

Linduchy 5. marts 2015 15:41

Vai paņēmt tēju līdz...un es varētu uzcept mafinus - pamielotos turpat uz vietas Botāniskajā dārzā - pikniks zem palmas :D

Linduchy 5. marts 2015 15:40

Tad principā mēs varam randiņu organzēt nevis Terrā, bet Botāniskajā dārzā, a pēc tam, ja būs vēlēšanās - iedzert kafiju/tēju :)
Ja ejam uz Tauriņu māju, zem ziemas jakām velkam ļoooti plānus krekliņus, jo tur ir reāli tropi :)

Nymph 5. marts 2015 15:40 Catwoman

Nu, tauriņu māja jau vispār būtu lieliski - tur vēl neesmu bijusi :)

Linduchy 5. marts 2015 15:38 Nymph

Jap un tauriņu mājā pirmie tauriņi jau lidinās (inlove)

Nymph 5. marts 2015 15:37 Catwoman

Ļoti laba doma! Fotoaparātus līdzi un - aiziet puķēs! (tur taču paslaik acālijas zied, ne? )

Linduchy 5. marts 2015 15:33

Man tikko dzima crazy ideja - meitenes, LU Botāniskajā dārzā 8.martā ir 50% atlaide sievietēm :) Piedāvāju papildināt randiņa programmu, kā jums šķiet? :)

Linduchy 5. marts 2015 15:28 Nikte

Lab, lab, tev atļaujam mājās veseļoties, lai neaplipini mūs ;) (hug)

Linduchy 5. marts 2015 15:27 Nymph

Nu nekas, pirmajai reizei...tā teikt, jāiestumj tā padarīšana, lai nākamajās randiņošanās būtu kuplāks pulks :D

Nikte 5. marts 2015 14:58 Catwoman

Es varu aizsūtīt arstu zīmi :X

Nymph 5. marts 2015 14:48

O, tiešām būsim tikai trijatā???

Linduchy 5. marts 2015 13:30 Cerīte

ārsta zīmi, lūdzu, ar visiem štampeļiem :D

Cerīte 5. marts 2015 13:21

Pati nebūšu ,bet zīmi nosūtu.

Cerīte 5. marts 2015 13:20 Catwoman

(F)

Emmy 5. marts 2015 13:20

Šorei nebušu:X

Linduchy 5. marts 2015 13:18

Tāks, pagaidām izskatās, ka pasākumā piedalās - Hiperkeri, Nymph un ES :D Nu ok, vismaz kaut kas :D Tad jau principā mums "atpazīšanas zīmes" nevajadzēs :D

Nikte 5. marts 2015 11:52 hiperkeri

:X Nu nekas,citu reizi :) Man ar vīru paredzēts pasākums ;)

hiperkeri 5. marts 2015 11:32

svētdienā!

Nikte 5. marts 2015 11:25

Tad kurā dienā tiekaties? :^)

Linduchy 5. marts 2015 09:33

Es tikai ceru, ka tagad kāda no meitenēm, kurai garderobē nav pavasarīgu toņu, nepārdomās piebiedroties mums :) Alternatīva - ja nav pavasarīgu toņu drēbīšu, var ņemt puķi - kā nekā ziedi piestāv pavasarim un Sieviešu dienai :)

1 2