Sirdsāpes

aleksa
aleksa 5. maijs 2010 00:26

(Man 23. gadi) Ir pagājis gads kopš izšķiros no sava puiša.. Tagad jau 3 mēnesi meiģinu atkal dzīvot uz priekšu un iepazīties, pilnīgi mainīju savu imdžu, stilu , pati sevi, aizgāju uz klubu un neviena dzīva dvēsele neuzlūdza uz deju, sēdēju interneta portālos arī nekas, visi puiši kurus pazīstu kā bērnības draugus kur ir kā brāļi saka man ka esi pārāk skaista lai tev tuvotos, mainījos arī vpec viņu pamācībām kādai jābūt ideālai meitenei, bet bez rezultātiem .. Tagad sāku domāt ka nekam vairs nav jēgas un jūtos neglīta....sēdēju un makšķerēju un domāu ko vēl lai iesāku lai pievērstu sev uzmanību.. Man it tādas bailes palikt vienai, ka izteikt nevaru... Savu vēlēšanos nevienam neēsmu nekad teikusi, jo zinu arī tādas lietas cilvēkiem atgrūž.. Ko man iesākt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
aleksa 5. maijs 2010 00:52

Maza kļūdiņa iepriekš rakstītajā..

Nekad to neuzsveru

aleksa 5. maijs 2010 00:48

Nekad to neuztzsveu ka gribu iepazīties, bet kad atnāku mājās vienkārši, pie tējas krūzes dīvaini paliek nu kas manī ir tāds kas atgrūž, tā pat lēkāju, tā pat smējos ar draudzenēm, tā pat priecājos kad jāpriecājos nekļūstos vulgāra,vai kā savādāk.. un neaizskārusi šo tēmu arī portālos, kā piemēram meitenes kas izliek savus pupu galus pa visu ekrānu kā OHO un vēl dažos, esmu ielikusi neitrālas bildes piedalījusie tēmās par hobijiem un nekas..
Šeit ir pirmā vieta kur atklāti izsaku par to kas tā kā mākonis sēž sirdī..un tie kurus pazīstu tiem pašiem palīdzēju atrast otras pusītes sev nezinot, ņemot līdzi savos pasākumos..tādēļ arī bijusi šāda saranu ko vēl lai daru lai mani ievērotu..

aranza 5. maijs 2010 00:33

mēģini uz to neieciklēties - ka vēlies iepazīties, nomakšķerēt utml. Tas var radīt nevajadzīgu saspringumu, ko citi pamana. Man šķiet, ka sporta klubā varētu mēģināt iepazīties.. Esi dabiska un nesamākslota. Man ir draudzenes ap 30, kas ļoti vēlas iepazīties, tomēr esmu ievērojusi, ka, ja tuvumā gadās kāds normāls vīrieša gabals, tad visa viņu būtība 'kliedz', ka vēlas iepazīties tā, it kā tas uz pieres būtu rakstīts un tas atbaida..

aleksa 5. maijs 2010 00:26

(Man 23. gadi) Ir pagājis gads kopš izšķiros no sava puiša.. Tagad jau 3 mēnesi meiģinu atkal dzīvot uz priekšu un iepazīties, pilnīgi mainīju savu imdžu, stilu , pati sevi, aizgāju uz klubu un neviena dzīva dvēsele neuzlūdza uz deju, sēdēju interneta portālos arī nekas, visi puiši kurus pazīstu kā bērnības draugus kur ir kā brāļi saka man ka esi pārāk skaista lai tev tuvotos, mainījos arī vpec viņu pamācībām kādai jābūt ideālai meitenei, bet bez rezultātiem .. Tagad sāku domāt ka nekam vairs nav jēgas un jūtos neglīta....sēdēju un makšķerēju un domāu ko vēl lai iesāku lai pievērstu sev uzmanību..
Man it tādas bailes palikt vienai, ka izteikt nevaru... Savu vēlēšanos nevienam neēsmu nekad teikusi, jo zinu arī tādas lietas cilvēkiem atgrūž..
Ko man iesākt?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā