Siltās cepures un cimdi

vecsprofils 8. novembris 2013 17:36

Pienāca drēgnais gadalaiks un ziema drīz jau būs klāt, tad nu radās jautājumi:

1) vai jums patīk valkāt cepures?

2) kādas cepures izvēlaties? (vēlams pievienot bildes)

3) kādi pirkstaiņi/cimdi jums patīk un kādus valkājat?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 11. novembris 2013 16:29 Noelle

Cik jauki! Jā, mums vienāda tā galvu izmēru problēma, jau atminos no iepriekšējām sarunām ;) Adītās cepures nekaunos skatīties bērnu nodaļās, jo bieži vien tieši tur atrodu pa izmēram un pie tam vēl smuku (ar kādu dekoriņu) cepuri, kas sēž kā individuāli uzadīta. Starpcitu, pavasarī, kad bijām aizbraukuši uz Gēteborgu tūrē, nepaņēmu cepuri. Sagadījās ļoti spēcīgs vējš, kurš manu platmali pūta nost, tad nu gribēju uz vietas nopirkt da jebkādu cepuri, lai tikai peiguļ galvai. Iegājām H&M un bērnu nodaļā nopirku ļoti piemīlīgu bereti, tā piestāv, ka valkāju arī tagad :)

Noelle 11. novembris 2013 14:46 Spotorno

Patīk, patīk - pievienojos Tev :)
Man gan vienmēr ir problēmas atrast cepuri, kura patīk un der (man maza galva) :)
Pašlaik meklēju sev platmali (joprojām), ir vilnas hūtīte un pāris adītas cepurītes - melna, klasiska, bez dekoriem, ko pie mēteļa melnā vilkt un pelēka un balta, ko vilkt, uz kalnu braucot.
Ā, vēl man ir pižiks (mākslīgā kažokāda), bet tas tā - īpašiem gadījumiem, kad ir noskaņojums muļķoties :)
Cimdini pārsvarā man ir ādas - rudi brūni (pie zābakiem pieskaņoti) vai melni (pie citiem zābakiem), bet ir pāris adītie cimdiņi arī un vieni biezie, slēpošanai (nu, tie speciālie).
Vispār šīs lietas iepērku laiku pa laikam. Pagaidām man stāv arī tāda viena vasarīga pītā hūtīte, ko tā arī nesaņēmos pagājušā vasarā uzvilkt, bet ceru, ka kādreiz tomēr saņemšos - tur tomēr zināma drosme nepieciešama, jo cepure uzreiz ļoti pievērš apkārtējo uzmanību.

vecsprofils 11. novembris 2013 12:57

Redz kā, pagaidām man vienai te cepures patīk :D

Madame 11. novembris 2013 09:38

Cepures ļoti nepatīk. Tāpēc lieliem mīnusiem man ir maksimāli neuzkrītoša, adīta mice. Un, kamēr ausis no aukstuma nekrīt nost, cenšos staigāt bez cepures vai izlīdzēties tikai ar kapuci.
Šobrīd nēsāju paplānus, melnus pirkstaiņus ar bantīti, aukstākam laikam man ir balti, adīti dubultie dūraiņi.

pece 10. novembris 2013 21:16

Riebjas mices tb cepures. Ja akurāt nevar - man patīk kapuces, bet tās ne vienmēr ir pieejamas tajā stilā ko man vajag. Man svīst galva un drausmīgi taukojas mati zem cepurēm. Tomēr pēdējā iegādātā cepure pirms gada ir labs kompromiss adījums + truša ādas gabaliņi - silti un nesvīst.

Diktam aukstam laikam ir filcēta cepuce.

Patīk platmales, bet kādu laiku nav bijušas.

vecsprofils 8. novembris 2013 23:13

Tagad valkāju jau arī pirkstaiņus, plānos melnos satīna. Vēl ir plānie krēmkrāsas ādas pirkstaiņi un ziemai melni ādas pirkstaiņi ar aitas vilnas iekšpusi.
Iespējams piepirkšu vēl kādus adītos.

vecsprofils 8. novembris 2013 23:11

Man patīk cepures, es pat teiktu, ka aukstā laikā tās man ir koptēla papildinošās detaļas bez kurām kaut kas pietrūktu :) Vakarpusēs vai aukstajās dienās jau velku.
Man ir 5 cepures, kuras arī velku atbilstoši izvēlētajam mētelim un laikapstākļiem.
Ļoti patīk, kuru arī patlaban jau sāku valkāt - melna angoras vilniņas pūkaina cepurīte ar dekoru. Vēl ir balta adīta ar puķi, sniegotai ziemai un salam kažokādas pūkainā cepure un 2 beretītes.

Emmy 8. novembris 2013 20:35

Nepatīk valkāt cepuri, bet ko darīt, ja tomēr salst? Vilkt un iet..Man patīk pēc iespējas vienkāršāka, neuzkrītoša. Piemēr, bildē..
Cimdi, vēlams tumši..patreiz ir dūraiņi melnā,rozā un baltā salikumā...