Sievišķība...

sandero
sandero 21. decembris 2010 13:18

Sveikas meitenes! Ir tāda lieta, ka vēlos būt sievišķīga ne tikai no ārpuses, bet arī iekšienē. Nepietiek tikai ar to, ka uzvelku pa reizei kleitu, kas gan arī reti gadās. Jo galvenais, lai varu justies ērti un brīvi abģērbā. Neteiktu, ka manī nav šarma vai pietrūkst flirta, bet šķiet, ka iekšienē pietrūkst sievišķības. Esmu pieradusi par sevi pastāvēt un varbūt pat reizēm uzvedos kā čalis un vīrietim kā labākais čoms blakus :) Atrodoties blakus vīrietim, man ir tāda sajūta, ka pietrūkst sievišķības, lai čubinātos un mīļotos ap viņu. Vienmēr esmu tieša un rīcība konkrēta, lai gan spontāna. Tāpēc jautāšu, kā lai izkopju savu sievišķību?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 21. decembris 2010 22:59

sandero, pajautāšu šo jautājumu arī Sieviešu Kluba bioenerģētikas ekspertam. zinu, ka viņam ir interesanta teorija par iekšējo sievišķību. gan jau pēc svētkiem būs arī atbilde!

sandero 21. decembris 2010 16:28

Paldies, interesanta! Pameklēšu viņas blogus un arī paldies par tavu ieteikumu :)

intasanta 21. decembris 2010 13:27

Varu ieteikt tepat SK pameklēt MAGDALAS blogus par sievišķību. Gaidu, kad viņai būs kāds brīvs brīdis un atkal taps kāds raksts par šo tēmu.
...VALKĀ KLEITAS UN SVĀRKUS :)

sandero 21. decembris 2010 13:18

Sveikas meitenes! Ir tāda lieta, ka vēlos būt sievišķīga ne tikai no ārpuses, bet arī iekšienē. Nepietiek tikai ar to, ka uzvelku pa reizei kleitu, kas gan arī reti gadās. Jo galvenais, lai varu justies ērti un brīvi abģērbā. Neteiktu, ka manī nav šarma vai pietrūkst flirta, bet šķiet, ka iekšienē pietrūkst sievišķības. Esmu pieradusi par sevi pastāvēt un varbūt pat reizēm uzvedos kā čalis un vīrietim kā labākais čoms blakus :) Atrodoties blakus vīrietim, man ir tāda sajūta, ka pietrūkst sievišķības, lai čubinātos un mīļotos ap viņu. Vienmēr esmu tieša un rīcība konkrēta, lai gan spontāna.
Tāpēc jautāšu, kā lai izkopju savu sievišķību?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā