Sievietes misija

Alda Golde
Alda Golde 12. decembris 2017 13:54

Visskaistākais un neparastākais, ko Dievs radījis uz Zemes ir Sieviete. Tikai Sievietei ir dota spēja -radīt cilvēku. Tikai viņa to spēj. Kam daudz dots, no tā arī vairāk prasīts! Te lielākā atbildība ir sava vīra un nākamo bērnu tēva izvēle. Tikai viņa izsver un ieklausās, kāda ir ģimene, no kuras viņš nāk. Kādas slimības ir bijušas ģimenes lokā. Atbildīgi visu izvērtēt, savu nākamo bērnu dēļ. Tad būs mazāk sāpju un negaidītu pārsteigumu.Pirmkārt -tātad vīra izvēle. Nākošas atbildības līmenis ir bērna audzināšana. Jo atnākot šai pasaulē - cilvēkam visupirms  ir jāsaprot, kas ir labi un kas nav labi. Bērnam caur saskarsmi jāsaprot, ka nedrīkst otru sāpināt, darīt pāri. Ka par dzīvnieciņiem un mazākajiem jārūpējas. Ka vecāki un vecvecāki jāciena. Kad šie garīgie pamatlikumi ir iemācīti, cilvēkam drīkst dot zināšanas, t.i. sūtam sabiedrībā uz skolu. Tur arī notiek pirmās cilvēcības pārbaudes.

Katra cilvēka galvenais uzdevums - būt cilvēkam! Un to ieaudzināt ir Mātes pienākums!

Lai pietiek Mīlestības un Laika, vienam priekš otra un citam priekš cita, ik dienas dzīvojot!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 2. janvāris 2018 20:18

Sievietes misija-dziivot un ciest!:D

pece 13. decembris 2017 17:09

Kā tad, par visu atbild sieviete!

Shalako 13. decembris 2017 14:33

Piekrītu meiteņu zemāk rakstītajam.
Ļoti neobjektīvs, tendenciozs uzrakstītā sākums par sieviešu dzimuma glorificēšanu. Abi dzimumi ir vienlīdzīgi un svarīgi, nevar izcelt tikai vienas sievietes un teikt, ka sievietēm ir kādas misijas vai pārākums pār vīriešiem. Par audzināšanu saprotams, ka jāmāca bērnam augt par labu cilvēku.

Vispār nedaudz nav skaidrs, ar kādu mērķi šis te viss uzrakstīts, izklausās pēc kādas reliģiskas misijas sludināšanas.

Nymph 13. decembris 2017 09:31

Vispār jau to cilvēku nerada sieviete viena pati - tik tālu daba vēl nav evolucionējusi. Tādēļ jau no sākta gala gribās mazliet darvas pieliet šajā medus mucā, lai neizklausās pārak saldi... :)
Un nākamā skaista doma - par to, ka sieviete izvēlas tēvu, analizē viņa ģenētiku u.t.t., BET... kur tad paliek pašas sievietes ģenētika - štrunts par pasu, ka tik tēva ģenētiskais materiāls izcils?
Vienvārdsakot - šīs te skaistās un deklaratīvās frāzes, kuras piepludina soc portālus pēdējos gados - tas viss jau ir burvīgi, bet kaut kā ne līdz galam patiesi. Sieviete ar savu sūtību tiek celta debesīs, vīrietis padarīts par sievietes piedēkli un bezmaz vergu. Nē, es neesmu par patriarhātu un vīriešu slavināšanu, bet šis viss ir otrā galējībā, turklāt... ak... paskatīsimies sev apkārt - mūsu sabiedrība ir pilna ar "wannabe sievietēm", kuras nereti vienkārši nav cienīgas saukties par tādām pat ne tik augsti morālos standartos un vērtībās kā šajās pāris rindkopās posta pieteikumā...

Emmy 13. decembris 2017 07:27

Neuzskatu, ka sievietes vienīgais un galvenais pienākums ir radīt pēcnācējus. :) Varbūt agrākos laikos, bet ne tagad, tagad, piepildījumu var rast arī daudzos citos veidos.
Un nebūt neeju pa Pasauli meklējot vīrieti, kurš būs labs tēvs... to jau tā pat uzzina tikai, kad bērns ir nācis Pasaulē, jo tad mainās gan sievietes uztvere, gan vīrieša, ne vienmēr tajā pozitīvajā šķautnē...bieži vien, bērns ir tas iemesls, kāpēc pāri šķiras, jo ir jau sievietes kas uzskata ka bērns ir visa dzīves misija un par vīrieti piemirst kā tādu...bet,protams, katrs gadījums ir individuāls, katrs cilvēks ir tāds. :)
Un es varu audzināt kā vien gribu bērnu, izies sabiedrībā, bērnu dārzs, skola, sētas bērni un audzināšana lēnām zaudē vērtību. Kamēr mazais ir savā ģimenes kūniņā, viss ir pat ideāli, bet kaut kad jau viņš iziet plašajā Pasaulē...un ne visi spēj pretoties tai. :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā