Sieviešu kluba Māmiņu klubs

Shalako
Shalako 30. novembris 2017 00:52

Hej! Tēmā aicinātas piedalīties visas sievietes neatkarīgi no ģimenes stāvokļa! 

Apspriežam visu, kas saistīts ar grūtniecību, dzemdībām un visu par un ap bērnu lietām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 13. jūnijs 2018 13:58 Shalako

Pilnu porciju vēl ne reizi nav izdzērusi, patiesībā visvairāk izmēra tieši pirmajā reizē, vēlāk tik pa bišķi.. Ar maisījumu sanāk 2-3h starpā, skatoties, cik salds miegs ;) Bet citreiz pat mazāk, jo ēd nelielām porcijām, līdzīgi kā pupu pamazām un bieži.
Par barošanas biežumu arī saņēmu pārmetumus, jo jābaro pa 2h lai kuņģis dabū atpūsties. It kā loģiski, tik bērns jau nav mašīna ko var barot piespiedu kārtā. Patiesībā šo 2h pārtraukumu varu dabūt tikai tad, ja ēd no pudelītes, neatkarīgi vai tas būtu piens vai maisījums, jo ja zīž pati, tad arī sanāk 24h pie pupa, bet paēdusi tāpat īsti nav.

Shalako 13. jūnijs 2018 12:15

A tagad ar maisījumu cik lielas pauzes starp ēšanām? Viņa uzreiz veselu porciju izēd?
Mums joprojām bieži sanāk, pusotra stunda-divas visbiežāk, pa dienu ēd nedaudz no pupa, lai gan piens ir, bet, pārbaudot ar pudelīti maisījumu, cik nemotivētu izdzert vairāk no pudelītes, izdzer tik, cik grib un vairāk negrib, līdz ar ko bada sajūta iestājas ātrāk, nekā, ja izdzertu pilnu porciju uzreiz.

Kerstyna 13. jūnijs 2018 12:14 rasas

Pirmais piebarojās 28 dzīves dienas, es aizbraucu aizstāvēt kursa darbu. Otrais piebarojās jau no dzimšanas, mans piens bija tik cik bija, pārtika no maisījuma .
Pediatram pretī nerunāju, bet darīju visu pa savam :D

Shalako 13. jūnijs 2018 12:09 rasas

Ooj kā saprotu Tevi ar tām 24h karāšanos pie pupa... |-)
Ļoti labi, ka sāki dot maisījumu, pediatri neņem galvā, kaut kāda vecā kaluma laikam.

Emmy 13. jūnijs 2018 12:06 rasas

No malas vienmer vieglāk teikt un pateikt.
Vairāk ieklausies sevī, mātes instinktā.
Man mamma jau sāka barot ar pudeli pirmajā nedēļā. Ārsts pats ieteica, lai nav bērna mocīšana- ne slimoja, ne attistījas sliktāk kā pupa bērni. Turies un viss būs labi.

rasas 13. jūnijs 2018 11:31 Kerstyna

(hug) man jau arī šķiet, ka galvenais, lai paēdis un attīstās. Protams, es saprotu, ka nepilnas 4 nedēļas nav varbūt īsti labākais, kad sākt piebarot, bet nu pēdējā laikā pat naktīs vairs negulēja izsalkums dēļ.

rasas 13. jūnijs 2018 11:23 Emmy

Nja, gluži kā bilžu grāmatās īsti nav (hug) un mani vairāk pārsteidza, ka atbalsta vietā vairāk tiek saņemts nosodījums, it kā kāds no malas zinātu kā ir labāk, īpaši no pediatru puses

Kerstyna 13. jūnijs 2018 11:23 rasas

Nemet kreņķi :) Es savējos pupoju ļoti maz, izauga uz maisījumiem un nekādas vainas. Galvenais, lai bērns ir paēdis :)

Emmy 13. jūnijs 2018 10:54 rasas

Mikse kamēr vari, pašai arī tā ērtāk, mazais paēdis, noteikti daudz mierīgāks. Pirmais adoptēšanās laiks vispār ir grūta un ja vēl papildus kādas problēmas un kāds kaut ko ar varu spiež, jo re, tā ir pareizi...

rasas 13. jūnijs 2018 10:46 Emmy

Pagaidām vēl maisījumu miksejam ar pupu, bet nu piena daudzums netiek līdzi pieprasījumam.
Jā, par pediatri man ar likās savādi, jo viņa arī bija tā, kas teica, ka mazajai jāēd vairāk, tāpēc nopirku piena pupu un tā arī secināju, ka izrādās man īsti nav piena pietiekamā daudzumā, jo no atslauktā daudzuma vienai ēdienreizei nepietiek.
Ehhh, sorry, vnk bija jāizstāsta...

Emmy 13. jūnijs 2018 10:09 rasas

Jokaini ka pat ārste. Galvenais taču ka mazā paēdusi. Nav jau tā ka bez mātes piena nu bērns neizaugs, aug un pat reizēm labāk.
Centies neņemt galvā. Tu neko ļaunu nedari tā mazo barojot

rasas 13. jūnijs 2018 09:53 Emmy

Jà, man ar tā šķiet. Bet sabiedrības spiediens barot ar krūti vnk milzīgs, domāju radi, paziņas, pat pediatre..
Man arī mazā karājās pie pupa gandrīz 24h, līdz ar to mēs abas ne īsti gulējuši ne ēduši.
Un man problēma ir nevis piena liesumā, bet daudzumā. Tā cik ir maz

Emmy 13. jūnijs 2018 09:25 rasas

Ka cilvēks beidzot paēdis.
Man mammai ar jaunāko brāli bija tas pats.
Mazais tikai pupā vien, bet piens nekads, liess un mazais visu laiku izsalcis. Reizēm vienkārši tā notiek. Ir kas baro līdz 5 gadu vecumam, ir kas vispār ne. Galvenais ka mazajam puncis pilns un te dēļ nesāk kavēties svars un attīstība.
Viss būs labi

rasas 13. jūnijs 2018 08:01

Bēbis sāka ēst maisījumu.... pat nezinu, kā jūtos.. kā neizdevusies zīdītāja jeb tomēr ar atvieglojumu, ka cilvēks beidzot paēdīs

Emmy 9. maijs 2018 07:21 Shalako

Met tiem līkumu, kā redzi tā mūc ko kājas nes, ja vien neesi mazohiste :D

Shalako 9. maijs 2018 01:36 Emmy

ROFL
man patīk tavs runas veids... un, jāpiekrīt, galīgi nebaudāms skats :D
Vispār paldies jums, zināšu priekšdienām, ka tādus Circle labāk neizskatīt kā variantu ;)

Shalako 9. maijs 2018 01:35 rasas

Apsveicu ar ratiņu iegādi, lai labi kalpo! (Y)(party)

Emmy 8. maijs 2018 09:42

Amputēju to iepirkuma grozu, piekāru somu, vismz kājās nemetīsies, skats gan tagad baiss

Emmy 8. maijs 2018 06:16 rasas

Man jau vakar mamma prasīja, kā jaunie rati.
Pateicu visu ko domāju .:) ko man tur slēpt.
Pirms tam bija lielie emmas rati, protams, tie jau kā kuģis.
Tagad tāda pāreja ir smags trieciens man :D
Bet emmas ratus gatavo nākamajam bēbim puncī, tāpēc mums tika jauna tačka. Negribēja neko krutu un dārgu pirkt, jo vai nu tādi, vai next level par 500€, bet sīcim jau daudz tos ratus vairs teorētiski nevajadzēs. Gan jau šo vasaru kaut kā pacietīšu, ziemā toč tie rati ir metami pār krauju.

rasas 7. maijs 2018 21:06 Emmy

Teiksi ko ratu īpašniekiem?

Emmy 7. maijs 2018 17:27 Nymph

Tad arī, bet tā mazākā bēda no visām,
Vēl bonusā vajadzēja atdalīto rokturi, tad būtu pilns komplekts :D

Nymph 7. maijs 2018 16:37 Emmy

Nē, nē, es tiesi arī besījos par visām Tevis uzskaitītajām lietām + vēl par roktura augstumu, kurš izrādījās neparocīgs. Man gan nav ar ko salīdzināt, bet nu šie ir briesmīgi :D

Emmy 7. maijs 2018 15:47 Nymph

Tad es neesmu vienīgā kam viņi liekas reāli mēsli... Domāju, ka maybe vaina manī

Nymph 7. maijs 2018 14:24 Emmy

Man ir tieši tādi (nu, varbūt kaut kāda modeļa modifikācija, bet būtībā - tie paši Circle) Tas ir vissūdīgākais (atvainojos par izteicienu) pirkums, kas man bijis attiecībā uz bērna lietām... gribēju vieglus, "plāni salokāmus" un bez dubultajiem riteņiem priekšā, dabūju šo mēslu!

Emmy 7. maijs 2018 13:09 Nymph

Šādi - https://www.amazon.co.uk/ABC-Design-Stroller-Lightweight-practical/dp/B074K76D79

Trakākais ir tas ka kājas visu laiku sitās pret “iepirkuma grozu”
Centos tipināt, bet tā pat, ertāk blakus iet...
Amortizācija vispār nekāda
Lai uz apmales uzbrauktu, nevar uzspiest uz rokturi, bet ar kāju kaut kā pie groza jāspiež, lai “purnu” ratiem uzceltu un uzbrauktu.
Neteikšu ka sīcis ar baigi ērti justos.
Reāli tiiik neērti visos veidos.
Laikam domāti tikai īsām distancēm un pa veikalu, lēnā gaitā

1 2 3 4 5 6 7

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā