Sieviešu kluba Māmiņu klubs

Shalako
Shalako 30. novembris 2017 00:52

Hej! Tēmā aicinātas piedalīties visas sievietes neatkarīgi no ģimenes stāvokļa! 

Apspriežam visu, kas saistīts ar grūtniecību, dzemdībām un visu par un ap bērnu lietām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 9. maijs 2018 07:21 Shalako

Met tiem līkumu, kā redzi tā mūc ko kājas nes, ja vien neesi mazohiste :D

Shalako 9. maijs 2018 01:36 Emmy

ROFL
man patīk tavs runas veids... un, jāpiekrīt, galīgi nebaudāms skats :D
Vispār paldies jums, zināšu priekšdienām, ka tādus Circle labāk neizskatīt kā variantu ;)

Shalako 9. maijs 2018 01:35 rasas

Apsveicu ar ratiņu iegādi, lai labi kalpo! (Y)(party)

Emmy 8. maijs 2018 09:42

Amputēju to iepirkuma grozu, piekāru somu, vismz kājās nemetīsies, skats gan tagad baiss

Emmy 8. maijs 2018 06:16 rasas

Man jau vakar mamma prasīja, kā jaunie rati.
Pateicu visu ko domāju .:) ko man tur slēpt.
Pirms tam bija lielie emmas rati, protams, tie jau kā kuģis.
Tagad tāda pāreja ir smags trieciens man :D
Bet emmas ratus gatavo nākamajam bēbim puncī, tāpēc mums tika jauna tačka. Negribēja neko krutu un dārgu pirkt, jo vai nu tādi, vai next level par 500€, bet sīcim jau daudz tos ratus vairs teorētiski nevajadzēs. Gan jau šo vasaru kaut kā pacietīšu, ziemā toč tie rati ir metami pār krauju.

rasas 7. maijs 2018 21:06 Emmy

Teiksi ko ratu īpašniekiem?

Emmy 7. maijs 2018 17:27 Nymph

Tad arī, bet tā mazākā bēda no visām,
Vēl bonusā vajadzēja atdalīto rokturi, tad būtu pilns komplekts :D

Nymph 7. maijs 2018 16:37 Emmy

Nē, nē, es tiesi arī besījos par visām Tevis uzskaitītajām lietām + vēl par roktura augstumu, kurš izrādījās neparocīgs. Man gan nav ar ko salīdzināt, bet nu šie ir briesmīgi :D

Emmy 7. maijs 2018 15:47 Nymph

Tad es neesmu vienīgā kam viņi liekas reāli mēsli... Domāju, ka maybe vaina manī

Nymph 7. maijs 2018 14:24 Emmy

Man ir tieši tādi (nu, varbūt kaut kāda modeļa modifikācija, bet būtībā - tie paši Circle) Tas ir vissūdīgākais (atvainojos par izteicienu) pirkums, kas man bijis attiecībā uz bērna lietām... gribēju vieglus, "plāni salokāmus" un bez dubultajiem riteņiem priekšā, dabūju šo mēslu!

Emmy 7. maijs 2018 13:09 Nymph

Šādi - https://www.amazon.co.uk/ABC-Design-Stroller-Lightweight-practical/dp/B074K76D79

Trakākais ir tas ka kājas visu laiku sitās pret “iepirkuma grozu”
Centos tipināt, bet tā pat, ertāk blakus iet...
Amortizācija vispār nekāda
Lai uz apmales uzbrauktu, nevar uzspiest uz rokturi, bet ar kāju kaut kā pie groza jāspiež, lai “purnu” ratiem uzceltu un uzbrauktu.
Neteikšu ka sīcis ar baigi ērti justos.
Reāli tiiik neērti visos veidos.
Laikam domāti tikai īsām distancēm un pa veikalu, lēnā gaitā

Nymph 7. maijs 2018 12:51 Emmy

Sporta rati?

Emmy 7. maijs 2018 12:45

Man darbā jauni rati.
Viss ko varu pateikt - OMG
DRAUSMAS
ŠAUSMAS
Esmu tiiiik nelaimīga, pastaigas nu būs mokas.
Pat nez kam tadi der, bet ne man

Nymph 26. aprīlis 2018 09:21 rasas

ooo, sit pieci! :D

rasas 25. aprīlis 2018 22:38 Nymph

Bingo! :)
Nopirku tieši Mīļi tech ratus! Tīri patīk šobrīd vizuāli! :)

Shalako 25. aprīlis 2018 15:11 Nymph

Skaidrs, paldies! (Y):)

Nymph 25. aprīlis 2018 14:10 Shalako

Mums jau arī bija 3in1.
Pēc būtības - jā - tas pats, tikai ar dažādiem BET...
*tie parasti ir viendaļīgi (nav atsevišķa šasija + sēžamdaļa, bet tas viss ir viengabala veidojums);
*parasti tie ir arī vieglāki, mazākiem riteņiem u.t.t.

Mēs gribējām, lai tas ir kaut kas viendaļīgs gan tādēļ, ka mazā jau bija mobilāka, pati sāka staigāt u.t.t., tādēļ man nest divdaļīgu lietu pa kāpnēm katrā pastaigā un vēl, vedot mazo uz BD bija vienkārši pārak sarežģīti + arī mašīnā kaut kur dodoties viendaļīgie aizņem mazāk vietas.

Tie, kas nāk bēbīšratiem komplektā ir - lielāki un plašāki (un ērtāki, manuprāt) bērnam + esi pieradis arī pie ratu manevrētspējas u.c. lietām. Tādēļ mans ieteikums - ja vien nav nepieciešamība tīri praktiski apsvērumu dēļ - jo ilgāk lieto to sākotnējo versiju, jo labāk un ērtak visiem :D Un naudas ekonomija arī... nav jau tā, ka sporta rati pēkšņi maksā 30 EUR (nē, nu ir jau arī tādi, bet...)

Shalako 25. aprīlis 2018 14:04 Nymph

A sporta rati ir tas pats, kas sēžamā daļa, kas nāk 2in1?
Mums šie ir 2 in 1, kulba un atsevišķi sēžamā daļa ar vairākiem muguriņas līmeņiem, šasijas vienas.

Nymph 25. aprīlis 2018 13:48 Shalako

Kad ratus sākām lietot retāk, nolēmām iegādaties "sporta ratus", arī, lai auto var vieglāk ielikt un neaizņem tik daudz vietas. Man šķiet, ka tas bija vēl sarežģītāks pirkums, nekā pirmie rati... Un vismaz mūsu izvēlētie beigās izrādījās stulbs pirkums - tāpat ir neērti vairakās kategorijās. Lietojam ĻOTI maz...

Shalako 25. aprīlis 2018 13:44 Nymph

Ahā, es arī vēl nezinu kā būs vasarā ar šīm šasijām, varbūt arī vieglākas iegādāsimies. Pagaidām gan viss apmierina :)

Nymph 25. aprīlis 2018 13:40 Shalako

Man tiešām svarīgāk bija laba manevrētspēja. Katrā ziņā - svarīgāka nekā vizuālais. Un, pamēģinot tīri veikalā standarta šasiju, bez grozāmajiem priekšējiem riteņiem un tos, kuriem riteņi grozās - sapratu, ka man ir nesalīdzināmi vieglāk ar otrajiem (bet tas ir ļooooti individuāli, to zinu). Un vēl - spēja ievietot mašīnā - mēs tiešām ņēmām izvēlētos raus un nesām ārā pārdevējas pavadībā, lai notestētu, vai varam ielikt bagāžniekā. "Vintage" nevarējām.

Shalako 25. aprīlis 2018 13:19 Nymph

un piebildīšu, ka visu izlasot, pēc parametriem no "vintage tankiem" atšķiras tikai ar šasijām, kurām jā- bonuss, ka amortizācija ir ļoti laba :) Mans tanks arī nesver daudz, 15kg, nevis kā Emmas 18-21kg :)
A visi pārējie parametri ir tieši tādi paši un lielākoties mūsdienu izplatītāko firmu ratiem tie arī ir tie paši.

Tā ka domāju, ka izvēloties ratus tomēr primāri jāsāk ar sev vizuāli tīkamo atlasīšanu un tikai tad jau no tiem jāpēta, kādas kur nianses, jo visi tie it kā bonusiņi ir gandrīz visiem mūsdienu ratiem :)

Nymph 23. aprīlis 2018 16:34 rasas

Lai Tevi vēl vairāk "apjucinātu", ja nu vēl neesi veikusi savu pirkumu, varu padalīties ar savu pieredzi/pārdomām :D

Iegādājāmies Milli Tech ratus (https://www.babycity.lv/lv/veikals/rati-kengursomas/ratu-aksesuari/citi-aksesuari/milli-tech-ratini-3in1-grey-443933-4770124439333/p132953). Jā - vizuāli tie nebija skaistākie rati pasaulē, bet nebiju ar mieru piemaksāt vēl vsimaz 150EUR tikai par to, lai būtu tik smuki "modernie", kā man patīk vai arī stiept atspērusies smagos "vintage" ratus, kas man ļoti vizuāli patīk, pa trepēm tikai tādēļ, ka vieglumu upurēju skaistumam. Tādēļ mana izvēle un argumenti (un pārdomas "pēc tam";) ir šādas:

* Būtiski bija, lai rati ietilpst mašīnas bagāžniekā, jo katru brīvo dienu braucām ārpus Rīgas, tādēļ arī bija jāspēj mašīna iekrāmēt visa iedzīve ar ratiem bonusā;
* Gribēju, lai ir palieli riteņi, bet ar manevrējamiem priekšējiem ritenīšiem - ideāli pa drasmīgajiem Rīgas ielu labirintiem, apmalītēm, veikaliem, piejūras meža taciņām u.t.t. Nepieciešamības gadījumā vienmēr var nobloķēt. Tiesa, jāskatās uz visu riteņu izmēru - manējiem arī tie priekšējie bija lielāki kā dažam labam lielākie (aizmugurējie);
* Tikai vēlāk, lietojot, novērtēju, cik forši ir tas, ka kulbai ir tāda kā plastmasas apakšējā daļa - bez uztraukumiem par sasmērēšanos u.t.t. varēju kulbu nolikt uz zemes vai grīdas.
* Kulbas daļai bija 3 neaugstos līmeņos maināma muguriņas daļa - tas brīdim, kamēr mazais vel nesēž, bet jau sāk interesēties par to, kas notiek apkārt, bet izmantoju reti;
* Mūsu izvēlētajiem ratiem bija kolosāli "nopakojami" pārsegi - varēja pret visādiem laikapstākļiem nodrošināties + kulbas jumtiņam divās vietās bija ar ravējslēdzēju atverama ventilējamā kārta karstām vasaras dienām, šī daļa bija ar iebūvētu moskītu tīklu;
* 3in1 rati ar iespēju mainīt visu daļu novietojumu ar skatu pa vai pretēji braukšanas virzienam - visu šo tiesam dzīvē pielietojām n-tās reizes;
* MILZĪGS iepirkumu grozs, kas novietots pietiekami augstu, lai neķertos sniega kupenās;
* Ļoti liela un plaša sēžamdaļa ar 5 līmeņos regulējamu muguras atzveltni un 3 līmeņos regulējamu kāju balstu). Ja ne tas, ka rati tomēr sastāv no divām daļām un tāpat aizņēma lielu vietu mūsu nelielajā auto, šo daļu varētu nepieciešamības gadījumā lietot joprojām. Salīdzinājumam - vēlāk nopirktie "sporta rati" ir neērti, šauri, īsi un visādi citādi stulbs pirkums :D Lietojām pāris mēnešus :D

Šo ratu, šķiet, vienīgais trūkums, ir ne pārak laba amortizācija sākumā, kad bērniņš vēl mazītiņš un viegls, bet, ar laiku tie kļuva "mīkstāki" un bērnam kļūstot smagākam radās sajūta, ka arī viņa komforts ratos pieauga.

rasas 17. aprīlis 2018 17:49

Lasot, nākas secināt, ka pat labāk ieguldīties sežamajā ratu daļā un kulbas daļa var būt tāda vienkāršāka, jo tāpat tajā ilgstoši neuzturās. Hmmm...

rasas 17. aprīlis 2018 17:43 pece

Piekrītu par auto, tiešām lietotu var lētāk nekā dažu labu jaunu bērnu ratu. :D

1 2 3 4 5