Sieviešu kluba Māmiņu klubs

Shalako
Shalako 30. novembris 2017 00:52

Hej! Tēmā aicinātas piedalīties visas sievietes neatkarīgi no ģimenes stāvokļa! 

Apspriežam visu, kas saistīts ar grūtniecību, dzemdībām un visu par un ap bērnu lietām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 12. decembris 2017 13:34 Nymph

Ahā, kopumā, protams, sanāk pārmaksāt, bet nu, kur 300 eur par Troļļa gultiņu, tur lieki 150 eur par šūpulīti dižu robu budžetā jau nerada. Atradās šūpulītis tieši tāds kā vajadzīgs, ne tik traki sacacots kā gaišzilais "ratiņgultas" variants, mērens, ar pīto kulbiņas pamatni un baltu augšu, un ar atlaidi 150 eur ideāls variants tiem 2-3 mēnešiem. (inlove)

Nymph 12. decembris 2017 10:57 Shalako

Tik jārēķinās, ka šūpulītis tiešām ir pāris mēnešiem. Kas nozīmē, ka pēc dažiem mēnešiem būs vēl viens pirkums - gultiņa :) (tīri ekonomisku apsvērumu dēļ man šis fakts šķiet būtisks).

Shalako 11. decembris 2017 22:55

Jau gribējām pasūtīt to Troll Romantica gultiņu un labi, ka katram gadījumam uzrakstījām arī pārdevējam, tad nu tā... patiesībā komplektācijā ritentiņi tai nenāk klāt un nemaz nav paredzēti! |-) Kāds no LV pārstāvjiem sniedza man nepareizu info :^)
Jāsāk domāt un meklēt citu variantu, varbūt tiešām sākumā kādu šūpulīti.

Shalako 8. decembris 2017 12:04

Un tomēr - grozījos, taustījos, bet nopirku parastas zeķītes bez nekā, kaut kā nepārliecināja mani jaundzimušo rišas :D (sievietes ir tādas sievietes :D)
Toties no extrām saņēmu pūkaino kapuča apkakli
(inlove)(inlove)(inlove)

Shalako 6. decembris 2017 23:34 pece

Jā, ir, ir tā, iespējams tāpēc nav tāda radikāla dalījuma.

Shalako 6. decembris 2017 23:33 Nymph

Nu skaidrs, paldies! Laikam, ja zeķītes ari ņemšu, tad ne šos ar bantītēm, bet kādu pāri, kur mazmazītins volāniņš, tāds jaundzimušā variants. Bantītes tomēr kaut kā mulsina, lai ari krāsa zila. :)
Ratiņgulta man gan ļoti patīk, lai gan tā jau ir extra tāda, maksā tikpat, cik mūsu izvēlētā gultiņa. Ja nu tikai kāds dāvanu uztaisīs :D smuki, bet tik vien kā pāris-trim mēnešiem.
No baldahīna gan neatteikšos, jo vismaz tajos pirmajos mēnešos man šķiet ir arī jēga, bērniņam vairak tāda "kūniņas" sajūta :) pēc tam jau, protams, var pat traucēt :)

Nymph 6. decembris 2017 09:27 Shalako

Kamēr bērniņš ir pavisam maziņš (0-3 mēn), es neredzu neko sliktu bantītēm, mežģīnītēm & rišiņām arī puisīšu gaerderobē, tomēr, piemēram, Tevis ieliktā ratu bilde man šķiet kaut kā... par traku. Nu tā baigi pārspīlēti, izcakoti. Respektīvi - ja tā ir bantīte/lentīte kā gultasveļas dekors, kā papildinājums pie zeķītēm, krekliņiem u.t.t., tas šķiet dikti mīlīgi, bet, piemēram, tie volāni un rišas ratiem, vai, teiksim, baldahīni gultiņām/šūpulīšiem, tas ķšiet dikti pārspīlēti. Lai gan... man tāda pārlieku rišošanās un cakošanās nepatīk arī meitenēm. Esmu tomēr par lakonismu.

Galvenokārt ne tādēļ, kā tas izskatās, bet tādēļ, ka tam mazajam tās visas ciku cakas nekādu ērtumu nedod. Tieši otrādi. Tieši tādēļ, piemēram, līdz laikam, kad mana jaunkundze sāka patstāvīgi staigāt, es īsti neaizrāvos ar kleitiņu pirkšanu, jo gulošam bērniņam no kleitas jēga maza, tikai papildus audums, kam sakrunkoties un traucēt kustībām, bet laikā, kad mazais mācās rāpot visas tunikas un kleitas sanāk tādā garumā, ka bērns ar celīšiem rāpjas virsū un ir risks paklupt un nokrist... vārdsakot - esmu baigi prakstiskā! :D

pece 6. decembris 2017 08:39 Shalako

Man ir slinkums meklēt, bet esmu rezdējusi, ka daudzās pasaulēs pazīstamās ģimenēs zīdaiņus mēdz tērpt rišās neatkarīgi no dzimuma.

Shalako 5. decembris 2017 22:34

Tā, apģērbu jautājums saistībā ar dzimumiem vēl. Pētu piedāvājumus un patiesībā samulsu, - piemēram, zeķītes veikalā - ir šādi balti vs rozā kompleti un balti vs gaišzilie komplekti, domājams, ka atbilstoši meitenītei un puisītim. Bet abos variantos ir bantītes. Un es nesaprotu, zīdaiņiem-puisīšiem, tomēr var arī tad sanāk ģērbt zeķītes vai kko, kur būtu kāds volāniņš, bantīte? Protams, saprotu, ka var ģērbt, ko vien grib, kaut vai zēnam rozā meitenu drēbes, bet tomēr gribu tikt skaidrībā ar to, kā pieņemts...

Skatos, ka arī gultasveļa, piem.balta jaundzimušajiem mēdz būt ar rišiņām un tur rakstīts "unisex", tātad arī domājams, ka zīdainim puisītim piedāvā rišiņu veļu.

Ir arī šādas gultiņas ar rišiņam, volāniņiem, krāsas dēļ domājams, ka puisītim.

Kā jūs domājat?

chika 3. decembris 2017 10:28 Shalako

Viena mala ir nolaižama, arī augstums maināms. Cena tāda, jo bij izstāžu kā jau minēju un saprotu, ka viņi tieši tādas vairs neražo. Es vnk uz vietas Siguldā-ražotnē gāju jautāt, jo bija tāda iespēja.

Shalako 2. decembris 2017 14:06 chika

wow, pilnīgi neticama cena! 8-|(Y)
Abi gultas gali slēgti, tas ir kā? Ka nav nolaižamās malas?

chika 2. decembris 2017 14:02

Man divas sīkās ir gulējušas šādā Troll gultiņā - http://www.trollonline.lv/lv/eshopping/products_catalogue/gultas_un_supulisi/bernu_gultinas/basic_lux_hm_gultina.html Baltā krāsā, bet abi gultas gali ir slēgti, pirkām pirms gadiem 7, bet jūs nekad neiedomāsaties par kādu naudu - tikai 20 lati, jo tā bija izstāžu gultiņa - pilnīgi jauna! Gulta stabila un diez gan pasmaga - sīkiem vēl nereizi nav izdevies apgāzt! Pat pastumt vēl nevar tāds 2 gadīgs sīcis, lielāki bērni - tā pa 5 gadi - gan jau var pastumt.

Shalako 2. decembris 2017 13:32

Nu jā, principā ir jau jauni rati arī par ~300 eur, arī Zviedrijā, bet nu, te kā saka, katrs pērk pēc savām prioritātēm un rocības. Ja, teiksim, ir pavasara bērniņš, tad varbūt arī tie lētie rati no auduma vai plašķa ir normāli, jo nevajag tik daudz siltinājuma, kā arī kādai varbūt galīgi vienalga dizaini un krāsas, un pārējās ekstras. Tāpat varbūt kāda ģimene vairāk izvēlas kā ikdienu slingu/ķengursomu/ergosomu, tāpēc arī iespējams šajā situācijā ratiem jau paliek mazāka nozīme. Kvalitatīvi rati sākas no ~450 eur, kur jau nāk gan eko āda, siltinājumi, funkciju ekstras, dizaini, gaumīgākas krāsas un jā... arī brendi utt. :)

Protams, kā Emmy saka, var ņemt arī lietotus no kvalitatīvo sērijām, jo 1-2 bērni noteikti nevar novazāt tos ratus, tas būtu pretrunā ar to ideoloģiju, kas slēpjas zem tā jēdziena "ratu kvalitāte" un augstām cenām.

Emmy 2. decembris 2017 09:55 rasas

Ja man būtu mazais, es ņemtu lietotus, jo reāli, ja rati bijuši vienam bērnam un ir labas firmas , tad pa tiem vidēji 2 gadiem tiem ratiem nav ne vainas. :) Tad jau normālas Emmas var iepirkt pa 200-300 eiro, vidēji jauni rati tā arī maksā, bet viss atkarīgs no firmas utt, protams. Ratu iegāde vispār jau nav problēma, īpaši, ja uz tiem tā baigi neiespringst un tie nav domāti parādēm, bet normālām, ērtām pastaigām.

rasas 1. decembris 2017 20:32 Emmy

Cena, protams, iespaidīga. :D
Nezinot, cik vispār maksā rati, vidēji... ?

Emmy 1. decembris 2017 14:10 Shalako

Man patīk viss kas ir tāds neikdienišķš, vizuāli tie rati ir tā pat tīri ok, bet praktiski gan liekas nekādi, vismaz ne Lv apstākļiem un ceļiem.:) un cena... tur jau moci vai auto var nopirkt :D

Shalako 1. decembris 2017 13:47 rasas

Nu re, Tu tātad būtu tā mūsdienu modernā māmiņa :D

rasas 30. novembris 2017 14:44 Emmy

Pilnīgi neko nezinot... Vizuāli man patika tie rati, kas bija Tavā linkā. :)

Shalako 30. novembris 2017 14:09 Emmy

Ahā, tā ir. Sākumā likās tik tālu, tik tālu, bail bija pat domāt par pūriņiem, ar vienu aci pētīju un metu favorītos iepatikušos, bet tagad, kad atskārtu - esmu jau tā teikt "finiša taisnē" -rokas sāk drebēt, ka var neuzspēt visu. A gribas taču un tad veru vaļā savus favorītus un skatos, ka tas piedāvājums jau izpārdots, šis neder, jo dzimums cits, tas neder, jo tas utt.

Emmy 30. novembris 2017 14:03 Nymph

Es par skopu, goda vārds :X:S un pēc katra berna saku sev, viss tas bija pēdējais :D

Emmy 30. novembris 2017 14:02 Shalako

Nu jā, tad vajag gan.:) tas jau patiesība pavisam drīz:)

Nymph 30. novembris 2017 13:59 Emmy

Tev jau kā profesionālei jāiegādājas savs "darba aprīkojums" tā teikt - sev viskomfortablākie ratu cimdi, piemēram. :)

Shalako 30. novembris 2017 13:58 Emmy

jā, februārēns, beigu pusē vairāk ;) Tā ka gatavojam pūriņu gan ziemai, gan pavasarim uzreiz ;)

Emmy 30. novembris 2017 13:58 Nymph

Jā, man iepriekšējai ģimenei tāda tipa bija, kopējais. Nebija forši. Taisījās vaļā, ja ne tā roku nolika, grūti ielikt bija, viena roka pa lielam arā, jo vajag ar otru palīdzēt uzmaukt to cimdu, čakarejos tā teikt

Emmy 30. novembris 2017 13:54 Shalako

Kad mazais nāk pasaulē? Būz vēl ziema?

1 2 3