Sieviešu kluba Māmiņu klubs

Shalako
Shalako 30. novembris 2017 00:52

Hej! Tēmā aicinātas piedalīties visas sievietes neatkarīgi no ģimenes stāvokļa! 

Apspriežam visu, kas saistīts ar grūtniecību, dzemdībām un visu par un ap bērnu lietām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 15. augusts 2018 11:53

Šodien satiku savu 3 dienas auklējamo, tas gan nākotnē, tāda maza, krunkaini mataina knīpa.

Emmy 14. augusts 2018 13:51 Shalako

Es turpinu savu darbu:) pagaidām mamma pa māju ar bebi, gan jau arī man sanāks, bet lielā pāreja būs kad puika sāks pavasarī dārziņa gaitas. Tad pàrņemu stafeti.

Shalako 14. augusts 2018 12:50 Emmy

Cik jauki!!! (party)(F) Tu uzreiz steigsi palīgā?

Emmy 13. augusts 2018 14:26 Shalako

Var gan, vakar ap 17 mazā Anna ieradās šajā pasaulē

Shalako 13. augusts 2018 14:12 Emmy

Var apsveikt? (party)(F):P

Emmy 12. augusts 2018 09:02

Nu ko, mans nākamais bebis ir ceļā.:) šodien būs beidzot klāt.

Emmy 11. augusts 2018 05:55 Shalako

Zinu no pieredzes ka ietekmē, īpaši esošo puiku

Shalako 10. augusts 2018 12:55 Emmy

hm, nezinu, nemaz nepievērsu uzmanību, kad ir pilnmēness. Pavērošu :)

Emmy 9. augusts 2018 22:17 Shalako

Citiem tieši pretēji, n 6 mèneši sàkas negulèšanas. Pilnmēness neietekmē..?

Shalako 9. augusts 2018 16:34

Paldies jums! (party):*
Oj nē, tas iešanas uz migu laiks katru reizi atšķiras, tā arī nespējam vēl saprast, kad viņam sākas nakts... beeet, laikam ar nedaudz lielāku pārsvaru arī kā Tev rasas 21-22.
Tas vienkārši pagājušā naktī tā sakrita, ka no septiņiem līdz septiņiem bija gulētājs, ej nu sazin, kāpēc :D Šonakt aizmiga 22, tad pamodās 4.30 uz ēšanu, tad atkal 6 iemiga līdz 8.45 :)

Jā, joprojām zemapziņa vēl traucē un citreiz instinktīvi ceļos, jo taču "tulīt sauks".
Bet jebkurā gadījumā jau ir progress, ka tomēr sāka viņš man gulēt :)

rasas 9. augusts 2018 11:02

Man parasti izdodas nolauzt uz nakts miegu no plkst.21.00-22.00 un parasti mostas ap plkst.5.00, protams pa vidu ar barošanas reizēm, dažreiz no kādiem plkst.2.00 mostas ik pa stundai.

rasas 9. augusts 2018 10:56 Shalako

Oho, tik agri iet gulēt? :)

pece 9. augusts 2018 08:35 Shalako

Tā turpināt! :)

Emmy 9. augusts 2018 06:19 Shalako

Un apsveicu, tas ir liels notikums ka noguļ visu nakti.
Bet nebija tā ka pati tomēr guli ar sajūtu “ drīz jāiet”?

Emmy 8. augusts 2018 21:27 Shalako

Nē, visus man nedod, mamma tajà ziņā saprot ka ar visiem galà netiktu, man pàrsvarà ir viens vai reizēm divi. Ģimene tiešām kupla

Shalako 8. augusts 2018 16:49

Uh, mums šodien svētki - dēliņš pirmo reizi nogulēja veselu nakti! BEZ pamošanās uz ēdienreizēm! No 19-7 rītā! (party) Un rītdien 6 mēnešus svinam, redz kā virzās attīstība, mans agrākais negulētājs aši uzņem apgriezienus. Lieki teikt, ka arī mēs, vecāki, jūtamies spirgtāki (inlove)

Shalako 8. augusts 2018 16:46 Emmy

Cik ražīga Tev tur ģimenīte! (party)
Bet Tu jau ar lielu pieredzi, vienīgais, jā - ja uzreiz visi 4 zem Tavas paspārnes, tas, protams, manāmi būs jūtams! A ko dara tā pati mamma?

pece 7. augusts 2018 13:51 rasas

Tu vari pavērot vai nav sakara ar ēšanu, piem. manējais jaunākais brēca kā traks, ja es biju lietojusi atsevišķus pārtikas produktus, visizteiktāk visa veida kāpostus. Tāpat teorētiski pastāv iespēja, ka neder izvēlētais maisījums.

Par ārstiem - diemžēl labs valsts ģimenes ārsts ir retums un zelta vērtē.

rasas 7. augusts 2018 11:12 pece

Mums ir dalītā barošana, proti, maisījums + mans piens. Problēma ir tāda, ka vienā reizē viņa nevar apēst savu normu, tāpēc katru reizi cenšos uzminēt, cik šoreiz apēdīs un kad būs nākamais izsalkums.
Par raudāšanu ārstam jau iepriekš teicu, bet tā kā līdz šim ņēmās svarā labi, tad pagaidām to norakstīja uz adaptācijas periodu. Nez, kādi viņam būs argumenti nākamajā vizītē :D Mums maksas pediatrs, jo iecirkņa ārsts vispār ir atsevišķa stāsta vērts.

rasas 7. augusts 2018 11:08 Shalako

Ergosomu neieteica fizioterapeits, bet nu nez, tomēr ar katru dienu apsveru tās iegādi tā nopietnāk.

pece 7. augusts 2018 08:23 rasas

Vai dokam stāstīji par mūžīgo raudāšanu? Pati baro vai ar maisījumu?

Emmy 7. augusts 2018 06:49

Sveikas. Mums drīz ģimenes pieaugums, kuru katru dienu dzims jaunais nàkotnes auklejamà. Nezinu kà būs, traki noteikti, jo trīs bèrni jau skraidra. Varēšu iet cauri atkal bēbju periodiem. Pirmais gads tas trakàkais. Auklēšu gan vēl esošo līdz pavasarim un tad pàrņemu stafeti. Bik jau bail ir kà büs un kà visi tiksim galā. Vispār sāku apsvērt domu par darba maiņu, prom no bérniem.

Shalako 6. augusts 2018 15:06 rasas

o, a ergosoma vai kas tāds ir? Kā ar to?

Shalako 6. augusts 2018 15:05 Nymph

Vo, tieši tāpēc jau tagad sāku domāt, kas būs, kad svērs 10+ kg, ja jau tagad ar... hm, laikam pie 7 viņš ir, piektdien mums ikmēneša vizīte būs, liekas smags :D
Mans arī grib, lai es tieši staigāju kamēr midzinu, bet tiklīdz apsēžos, sāk rautiem prom un čīkstēt.
Pēdējā laikā sāku izmantot vannu kā muguras muskuļu relaksāciju, lai arī nav tas baseins, protams, bet kaut kādā mērā atslābina.

Shalako 6. augusts 2018 15:02 rasas

Labāk apjautājies gan, jo maz kas, ja nu tomēr ir kāds nopietnāks iemesls par to, ka vienkārši nolika vai par karstu/aukstu/neērta poza... Varbūt arī vēderiņš, jo ne jau vienmēr jābūt sliktai vēderizejai, kas uzreiz par to liecinātu. Bet Tava pieredze ļoti atgādina manas paziņas bēbīti, arī ļoti prasīga, kamēr nomodā. Visam jābūt tā, kā viņa grib, noteiktai secībai un pat jāievēro minūšu precizitāti, ja nē, viņa arī histērijā raud un tad nomierinās uz 5 min dodot vecākiem otro iespēju atkārtot visu pēdējo etapu, kurš nesanāca. Ja viņi labojas, tad viņa nomierinās, ja nē - brēks visu dienu vēl skaļāk :D

1 2 3 4 ... 7