Sieviešu Kluba jūnija randiņš

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. jūnijs 2017 20:52

Aktuālā informācija:

Svētdien (18.06.2017.) pl. 11:00 tiekamies pie Babītes rododendru audzētavas - Adrese: "Rododendri", Spilve, Babītes pag
(10:42 varu sagaidīt Babītes dzelzceļa stacijā tās, kuras brauks ar vilcienu)

Velkam ērtus apavus. Augstpapēžu kurpes var vilkt, bet jārēķinās, ka var iegrimt augsnē, ja gribēsies pafočēties tuvāk rododendru krūmiem.

Plānā pikniks, tāpēc tēja termosā/cits dzeramais un kāda uzkodiņa ir vēlama.
Var paņemt plediņu - tur ir forša pļaviņa, kur mirkli atpūsties. Bet ir arī koka galds ar soliem, tāpēc var piknikot arī tur.
Tā kā vide ir vairāk mežam līdzīga ar ūdenstilpni centrā, ieteicams kāds pretkukaiņu līdzeklis, lai knišļi un odi nesabojā noskaņojumu.
Programmā ir paredzēta ne tikai pastaiga ar fotosesiju un pikniku, bet arī neliela radoša darbošanās - mandalu zīmēšana/krāsošana. Ja vēlies, vari paķert somā krāsainos zīmuļus/flomīšus :)

Cik ilgi - ar 2-3 stundām noteikti jārēķinās :)

Un ļoti ceru, ka laikapstākļi mums neliks vilties :)

Ieejas maksa rododendru audzētavā : EUR 3.00 (pieaugušajiem), EUR 1.00 (skolēniem), pirmsskolas vecuma bērniem nav ieejas maksas

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 15. jūnijs 2017 08:30

Linduchy ierodas randiņā ar pāris čemodāniem padusē ar dāvanām :D

Linduchy 15. jūnijs 2017 08:10 LosOjosVerdes

Protams, no problem, paņemšu :) Priecāšos tevi redzēt randiņā :)

LosOjosVerdes 15. jūnijs 2017 06:15

Arī mēğināšu tikt. Linda, es arī gribu lügt paņemt manu dāvanu, kas bija grāmata, tikai neatceros, kāda:D Pameklēșu kaut kur SK, tas bija sen. Varētu paņemt?

Linduchy 14. jūnijs 2017 18:02 Kerstyna

Zuper!!!! (party)
Tavu dāvaniņu paķeršu no redakcijas, no problem :)
Vilciens no Rīgas - 10:23 :)

Kerstyna 14. jūnijs 2017 17:54

Čav. zvaigžņu stāvoklis ir labvēlīgs. Sanāk, ka varu "piebriežoties". Divi jautājieni.
Cikos vilciens no Rīgas?
Un, vai Linduchy varētu manu prezentu arī līdzi paķert?

Linduchy 14. jūnijs 2017 12:26

Ak, jā - ieeja rododendru audzētavā EUR 3.00

Linduchy 14. jūnijs 2017 12:17

Aktuālā informācija:
11:00 tiekamies pie Babītes rododendru audzētavas - Adrese: "Rododendri", Spilve, Babītes pag
(10:42 varu sagaidīt Babītes dzelzceļa stacijā tās, kuras brauks ar vilcienu)

Velkam ērtus apavus. Augstpapēžu kurpes var vilkt, bet jārēķinās, ka var iegrimt augsnē, ja gribēsies pafočēties tuvāk rododendru krūmiem.

Plānā pikniks, tāpēc tēja termosā/cits dzeramais un kāda uzkodiņa ir vēlama.
Var paņemt plediņu - tur ir forša pļaviņa, kur mirkli atpūsties. Bet ir arī koka galds ar soliem, tāpēc var piknikot arī tur.
Tā kā vide ir vairāk mežam līdzīga ar ūdenstilpni centrā, ieteicams kāds pretkukaiņu līdzeklis, lai knišļi un odi nesabojā noskaņojumu.
Programmā ir paredzēta ne tikai pastaiga ar fotosesiju un pikniku, bet arī neliela radoša darbošanās - mandalu zīmēšana/krāsošana. Ja vēlies, vari paķert somā krāsainos zīmuļus/flomīšus :)

Cik ilgi - ar 2-3 stundām noteikti jārēķinās :)

Un ļoti ceru, ka laikapstākļi mums neliks vilties :)

Linduchy 6. jūnijs 2017 10:28 rasas

Domāju, ka ap 11:00 :)

rasas 6. jūnijs 2017 09:51

Ja rododendri, ap cikiem plānojas?

Aggie 5. jūnijs 2017 02:45

nu tad es ar balsoju par 18. jūniju

Aggie 5. jūnijs 2017 02:44

nu redz, vismaz jau iezīmējas 18. jūnijs

ilzy 4. jūnijs 2017 20:22

Līdz rododendriem beidzot gribētos tikt, bet pieņemu, ka otrs pasākums arī ir foršs. Es tikai laikam labāk par 18.jūniju, jo nezinu kas man ar 17.datumu, vai esmu atpakaļ no komandējuma.

pece 4. jūnijs 2017 18:45

Kā lemsiet -tā būs, ja varēšu pievienošos. Man šogad jūnijs tāds traks mēnesis ar ļoti daudziem plānotiem pasākumiem.

Linduchy 4. jūnijs 2017 15:55 Aggie

Rododendriem ir dažādas šķirnes - Babītē līdz 15. jūnijam skaitās ziedēšanas kulminācija :) Protams, ir šķirnes, kas šobrīd tikai pumpuros :)

Aggie 4. jūnijs 2017 14:46

bet, ja lielākā daļa izvēlēsies rododendrus, došos turp ;) un man liekas, ak šie ziedi ilgi zied, vismaz man dārzā rododendri visu vasaru priecē

Aggie 4. jūnijs 2017 14:45

es par pirti un medus svētkiem, datumi labi

1 2