Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 22. decembris 2017 10:26 Linduchy

omg tas izklausās kaut kas mega gards!!!! Es būšu Tavs viesis ja ? :D

Ja nekas nemainīsies tad mums būs pamatēdiens lasis, pildīts ar labumiem ķirbis, zaļo zirnīšu biezputra, olīves tapenāde kopā ar puķkāposta krekeriem, ceptie steiciņi - garneles un baravikas. Desertā vīnā plaucēts bumbieris pasniegts ar mascarpones bumbu ... nu un citi nieki, bet tie gan nebūs jāgatavo... šis būs pašam Ziemassvētku vakaram... brīvdienās kad viesi nāks būs vēl citas lietas :)

Emmy 22. decembris 2017 10:18 VIT@

Tas arī ir forši. :) Man gan tās daudzās brīvdienas ne vienmēr patīk, īsti nav ko darīt,

Linduchy 22. decembris 2017 09:48 VIT@

Līdz pat pēdējam brīdim man nebija īsti skaidrs, kas un kā būs uz svētku galda, bet tagad 100% - būs jērs. pirmdien Borjomi piknikā nobaudīju, recepte ir, atliek vien iegādāties produktus un cepīt :) Klāt ies tradicionālie kartupeļi + burkāni, zirnīši, ķirbis un varbūt cukīni, ja izdosies smukus nopirkt :)
Un desertā būs augļu mix ar biezpiena krēmu, koksriekstu skaidiņām un kanēli :)

Un kā tu tiki galā ar savu ēdienkarti? :)

Ciao 22. decembris 2017 09:37

Labas ritas :) Prieks prieks prieks :)

Man gan darbi neatkariigi no dienaam and i like it :)

Ko celsiet svētku galdā? :)

Linduchy 22. decembris 2017 09:30 Emmy

Nekaitini citas! Pārējām vēl 3 dienas nākamnedēļ ir jāstrādā :D

Emmy 22. decembris 2017 09:13

Nu ko - last work day in this year (party)

Kerstyna 21. decembris 2017 21:37

Bijām ar mazo bērnu iekš Future Live! Mums patika :)

Kiku 21. decembris 2017 21:15

Gatavošanās ziemassvētku eglīšu pasākumiem rit pilnā sparā. Gatavojam rūķu tērpus, vēl visa nakts priekšā (Y)

Nymph 21. decembris 2017 13:36 Aggie

LIELS paldies Tev par brīnišķīgo kartiņu! Tas bija ļoti patīkams pārsteigums!!! (inlove)

Aggie 21. decembris 2017 12:47 Linduchy

ir ir, dávanas sasaiņotas, piparkúkas saceptas... tik viena dāvana palikusi nenopirkta... piektdien, ja būs laiks, tad būs jāaizbrauc nopirkt, ja nebūs, tad būs jāizdomā back up plānu

pece 21. decembris 2017 08:41

Šodien būsiet mīļi gaidīti 21.decembrī no pl.9.00-13.00 RV3.Ģ skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku Tirdziņā, kas norisināsies ģimnāzijas gaitenī un Svētku zālē.

1. stāvā pie bibliotēkas Jūs sagaidīs saldumu un gardumu tirdzniecības stendi, ko sarūpēja 7. un 8. klašu čaklie saimnieki un saimnieces.
Tālāk jādodas uz Svētku zāli, lai apskatīt un novērtēt 9.-12. klašu saražotās preces. Iespējams, kāds nieciņš būs īpaši simpātisks un noderīgs, varēsiet iegādāties sev vai saviem tuviniekiem dāvanā.

Šajā tirdziņā tirgojas arī mana meita ar pašas dizainētām kladēm un uzlīmēm https://www.instagram.com/magicdoor.dru/

pece 21. decembris 2017 08:37

Labrīt! Jūtos kā maratonā - no viena pasākuma uz otru, pa vidu darbā gads beidzas - jāsavelk atskaites, jākaļ nākamā gada plāni, tikko pēdējo lielo šī gada pasākumu nokopām. Paralēli cīnos ar skolu un domāju, ko darīt ar mazāko bērnu....

Kerstyna 20. decembris 2017 22:24

Es šodien - biju mazā bērna eglītes pasākumā, tad aizbraucu uz savu mīļo kantori un tad visu vakaru trākelēju pingvīna kostīmu vecākajam dēlam.... Bērnudārza laikos nebija tik daudz jāšuj, kā vidusskolā. Un rīt ar mazāko braukšu uz Rīgu, vienvārdsakot, guļu gultā un gaidu miegapeli.

Linduchy 20. decembris 2017 17:43

Visas čakli gatavo dāvanas, piparkūkas un Zsv dekorus :D

Emmy 20. decembris 2017 13:32 Aggie

Bērēs visi parasti klusi:D

Aggie 20. decembris 2017 13:24 Emmy

klusums pirms vētras :D

Emmy 20. decembris 2017 11:58 Aggie

Es arī domāju, nākšu un lasīšu bet nekā :D

Aggie 20. decembris 2017 11:18

nu tad piesaku dienas dziesmu

https://www.youtube.com/watch?v=fKopy74weus

Aggie 20. decembris 2017 11:13

Sveikas. Ļoti pļāpīgas esat bijušas :D

Aggie 19. decembris 2017 11:19

man vajag vél 30 dienas, lai sagatavotos Z-sv :D

Ciao 19. decembris 2017 08:11 Shalako

par cik pie mums mandarīni aug un ražu sāk dot no oktobra līdz pat februāra vidum, tad šis auglis man vairs nerada nekādas asociācijas ar Ziemassvēktiem...
Jā, aromātiska svece, bet ne visas smaržas.. jābūt kam siltam.. kam pazīstam..piemēram kanēlis, sandalkoks..
Siltas svētku sajūtas sniedz pašas cepti cepumi .. tā smarža kas izpaltās pa telpām ir kaut kas fenomenāls..
Jap, plānoju ēdienkarti jau vairākus gadus no vietas.. jo svētki ir gari, veikali ja kas ne vienmēr strādā un papildus visam daudzi produkti ko vīrs nevar ēst.. lūk deserta problēma ir milzonīga :D

Shalako 19. decembris 2017 01:30 VIT@

Ooo ēdienkartes plānošana (Y) Piekrītu par noskaņas radīšanu ar Zsv atribūtiku, man patīk izslēgt gaismu un atstāt tikai lampiņas un smaržai aromātisko sveci, kopā ar mandarīnu smaržu, piparkūkām un karstvīnu - ļoti omulīga atmosfēra!

Ciao 18. decembris 2017 15:55 Aggie

par svētkiem runājot absolūti nav tas noskaņojums šogad... bet kopš uzliku gaismiņas parādās cita atmsofēra, arī milzīgais vainags ar smaržu piešķir citas sajūtas šajā kopskatā... un vakaros dedzinam sandalkoka sveces.. tas aromāts ir kaut kas fantastisks.. tagad vēl menu saceru.. redzēs..

Ciao 18. decembris 2017 15:53 Shalako

o jā egļu zari un miklsis vispār ... man tagad problēmas ar menu... stiķēju kopā variantus..:X

chika 18. decembris 2017 15:11

Meitenes - visus saldumus varat vnk atdot man! Pazudīs ātrāk nekā tik nodoti man. :)

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 429