Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 24. decembris 2017 20:09 Shalako

Prieciigus Ziemassveetkus tavaa maajaa arii!Loti skaista egle-taada riktiiga Ziemassveetku egle!(Y)

rasas 24. decembris 2017 19:00

Visām jaukajām dāmām, lai gaiši Ziemassvētki! :)

rasas 24. decembris 2017 18:59 Shalako

Ak, cik skaisti! :)

Shalako 24. decembris 2017 14:34

Hej hej! Sveicu visas SK dāmas Ziemassvētkos! (party)(hug) Novēlu tvert mirkli, nobaudīt tagadni, jo visskaistākās sajūtas ir tieši laiks pirms svētkiem un svētkos. (party)
Droši varat sveikt arī mani, lai arī mani Zsv būs pēc Jaunā gada. Visvairāk mēs svinam Jauno gadu. Bet rotājam visu iepriekš pēc zviedru tradīcijām, egli arī nopirkām un izrotājām vakardien, kā tas pienākas. Šeit nav kā Latvijā, kur egles pārdod arī 1.janvārī, te tikai līdz 23.decembrim. Atrādu savu sudrabbalto egli, šur tur pa zelta rotājumam arīdzan, lai paspilgtinātu tēlu. (inlove) Gribēju sākumā tā ap 150-160cm egli, bet dzīvē kaut kā likās par mazu... lielummānija man, tā nu vīram nācās nest garāku :D
7 no rīta pamodos un priecājos kā smaržo un, cik svinīgi izskatās, uzreiz ķēros pie kameras (party)

ofelija 23. decembris 2017 17:45 Linduchy

Taa sasmeejos par jeeru!!!!Taapeec priecaajos,ka mees esam tikai divataa un minka...nav probleemu,kas ko eediis ,neeediis!Mees faktiski eedam visu!Pilniigi preteeji mana viira deela gimenei-ne taada aabolu skirne,ne pareizaa gala utt.Es biezi viniem saku,ka vajadzeetu padziivot kaadu laiku Latvijaa,kur eediens loti daaargs un cilveeki prieciigi par visu,ar daziem izneemumiem:D

Linduchy 23. decembris 2017 15:43 ofelija

Mūsmājās šogad svētku ēdienkartē jērs....un es jau šodien dabūju dzirdēt no mammas, ka viņa to neēdīs. Nu johaidī...negribi neēd, ar varu nebarošu :D Bāc, es kaut kā šodien visu baigi mierīgi uztveru. Lielais pofigs - ko un kā kas domā, kas patīk, kas nepatīk, kas ar ko sēdēs vai nesēdēs pie viena galda (angel)

Linduchy 23. decembris 2017 15:41

Sveiciens pakārt!
Dienas aizskrējušas nemanot, jau Ziemassvētku degungalā :) Bet stresa nav, viss pamazām notiek. Jērs iemarinēts. Sastāvdaļas svētku vakariņām ir izdevies iepirkt. Atlicis vien sakopt māju un pašai sapucēties :)
Lai jums visām svētki bez stresiem! Lai skaisti, gaiši un priecīgi! Lai smaids sejā, lai vēders iztiek bez pārmērībām, lai svētki paiet bez traumām un kašķiem! Lai zem eglītes izdotos atrast tieši to, ko visvairāk vēlējāties! (inlove)(inlove)(inlove)

ofelija 23. decembris 2017 15:01 Inleila

Paldies!Tik skaisti!
Sodien viirs nopietni domaas par zoss gatavosanu!Es atceros vecos laikos mammas taisija ar aaboliem,pluumeem pat laikam!Esmu zosi eedusi varbuut tikai vienu reizi savaa muuzaa,pat neatceros kaa garso!Nezinu kapeec,bet liekaas,ka kaut kur jaaliek tie aaboli:DVisu "lielo zveeru "cepsana notiek lielajaa bundulii-weberaa ,un viss parasti iznaak garsiigs-vajadzeetu sanaakt arii soreiz.
Noveelu visaam SK sievieteem pasakainus Ziemassveetkus!:)

Inleila 23. decembris 2017 14:15

Klusums šeit... visas svētkiem gatavojaties?
Man jau piparkūku mīkla un medus tortes mīkla gatava, tūlīt sākšu cept:)
Jaukus, sirsnīgus un baltus Ziemassvētkus! Kurām trūkst sniega nosūtu daļu savas ziemas pasakas!;)

Aggie 22. decembris 2017 18:49 ofelija

Civil, Social & Political Education

ofelija 22. decembris 2017 16:48 Aggie

Un kaa tas skaneetu "normaalaa valodaa"?:D

Aggie 22. decembris 2017 16:41 ofelija

CSPE

ofelija 22. decembris 2017 15:49 Aggie

Varu iedomaaties tavu prieku!Interesanti,kuraa prieksmetaa ir tas D?
Manaa pusee iebrauceeji (beerni)loti aatri iedziivojaas un maacaas loti labi.Beerni loti aatri apguust valodu.Cik runaats ar letiniem,visi saka,ka saliidzinosi ar Latviju,te taada "speeleesanaas "vien ir,vismaz saakuma klasees noteikti!

Aggie 22. decembris 2017 14:33

Tāds lepnums par mazo. Liecībā vieni A un B. I am proud mama. ...un viens D :D

Aggie 22. decembris 2017 12:55 VIT@

to es nezinu, man nav ne jausmas

Ciao 22. decembris 2017 12:52 Aggie

tas nozīmē ka neatkarīgi kāda skola privātā vai valsts, kaut kādas maksas beigās ir jāmaksā... ok un grāmatas skaidrs apmēram... Tev bērni jau ejot skolā perekti zināja angļu valodu , bet vai Tev ir informācija kā notiek to skolēnu asimilēšana, kuri zina valodu, bet ne britu , ir nesen emigrējuši, kā notiek šo bērnu (pēdējās pamatskolas klases skolēns) pielāgošana ?

Emmy 22. decembris 2017 12:47 Aggie

Laikam :D bet man po:$

Aggie 22. decembris 2017 12:36 Emmy

laikam tāpat kā vistas, sapotēti ar hormoniem :D

Emmy 22. decembris 2017 12:25

Šodien tik skaistss un siltslwiks, staigāju un priecājos par saulīti. Nopirku vienu apelsīnu, kkādi monstri, viens virs 600g sver :D

Aggie 22. decembris 2017 12:22 VIT@

Atkarībā no skolas. Manu bērnu pamatskolā, grāmatas pirku līdz 4. klasei. Pēc tam tās varēja īrēt par simbolisku samaksu. 5 eiro par grāmatu. Vidusskolas ir dārgākas. Kaut arī grāmatas izsniedz skola. Bet tās grāmatas nenormāli lielas un biezas, jo vienā grāmatā trīs gadu viela iekļauta. Visās skolās ir iekļauta maksa par apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem. Bet institūts būs vēl daudz daudz dārgāks. 10x dārgāks. Un tā maksa veidojas ne jau par skolu vien, bet par dzīvošanu ar.

Ciao 22. decembris 2017 12:05 Aggie

runājot par skolām, vai Īrijā ir maksas skolas bērniem? Vai mācību materiāli ir jāpērk pašiem? Vai vispār ir kādas maksas saistībā ar skolu?

Aggie 22. decembris 2017 11:57

Oi man ar vienmēr ir ko darīt. Man gribētos svētkos neko nedarīt.

Aggie 22. decembris 2017 11:56

Sveikas. Mazajam tik daudz atzinību protokoli izsniegti. Viss vissādos priekšmetos. Un vēl dāvanu karte no grāmatu veikala. Lūk to es saprotu, ne tikai pliku diplomiņu izsniedz kā slavinājumu, bet veicina aiziet vēl uz grāmatveikalu. Tā visām skolām būtu jādara. Priecīgi Ziemassvētki.

Linduchy 22. decembris 2017 10:52 VIT@

Sarunāts - tu mans viesis, es -tavs :D

Ja runājam par darbu, brīvdienām un garlaicību. Phhh - kas ir garlaicība? Nezinu tādu jēdzienu, man vienmēr ir ko padarīt :D

Ciao 22. decembris 2017 10:29 Emmy

oi man vienmēr ir ko darīt.. arī tad ja nav viens darbs, ir 10 citi darbiņi... vienmēr kaut kas atradīsies darāms :D Par garlaicību nevar sūdzēties :D

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 429