Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 26. decembris 2017 20:26 mazaa raganina

man brīžiem liekas, ka KRX grib te SK rekordu uztaisīt :D Nākamgad vēl varbūt māsiņu vai brālīti? :D

Shalako 26. decembris 2017 20:25 KRX

āāāā, apsveicu!!! (party)(party)(party)
Es jau par Tevi te atcerējos, rakstīju, kā tad KRX klājas(party)

mazaa raganina 26. decembris 2017 20:12 KRX

Man arī patika mūsu pāris)))
Šovakar izvācās kungs un ķēniņš.

mazaa raganina 26. decembris 2017 19:57 KRX

Paga,paga!Kapteinim ir māsiņa????Pa kuru laiku Tu to sadarīji!!!Apsveicu!!!!!!(F)(F)(F)

KRX 26. decembris 2017 19:08

Bet atļaušos tomēr ierakstīt kaut ko pozitīvu :) Nu jau 3 nedēļas mūsu ģimene ir par vēl vienu personību vairāk - sagaidīju vēl vienu meitiņu

KRX 26. decembris 2017 19:06 mazaa raganina

Skatos, ka kādai svētki nav bijuši ne gaiši, ne mīļi.... Gandrīz šoks, jo likās tik foršs pāris! Kopīgs vaļasprieks, ceļojumi, atbalsts slimībā, puikas... Varu minēt tikai veco teicienu - viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus. Par spīti visiem padomiem, ieteiktu tomēr mazliet nogaidīt, lai paiet pirmais šoks, aizvainojums, pārmetumi utt. Varbūt abiem vajag izrunāties? Kaut kāds iemesls taču ir vīra rīcībai. Bez tam, mūžvecā patiesība- viena pagale nedeg...

ofelija 26. decembris 2017 19:03 KRX

:DMan arii taa reizeem sanaak...Raksti tik otreiz!!!!

KRX 26. decembris 2017 19:00

Hmmm... Uzrakstīju tik garu tekstu, bet ielikās tikai 1.teikums! 8-|

KRX 26. decembris 2017 18:59

Sveikas, dāmas!

ofelija 26. decembris 2017 18:13 Kerstyna

Tagad mums pat ir labas attieciibas!Deeli arii priecaajaas,ka mamma ar teeti vienmeer draudziigi aprunaajaas,kad satiekaas!Parasti vienu reizi gadaa!
Es esmu sapaziistinaajusi abus viirus-ha ha!Esmu satikusi arii pirmaa viira tagadeejo sievu-viss taa loti civilizeeti.Nu tas varbuut nav iisti letinu stilaa,bet manaa pusee tas skaitaas normaali...

Kerstyna 26. decembris 2017 17:31 ofelija

Un pareizi, kas bijis, tas izbijis un punkc.

ofelija 26. decembris 2017 17:06 mazaa raganina

Es iedomajos tavu reakciju...Es esmu no tiem cilveekiem,kas negrib zinaat "detalas'.
Tagad ,kad pagaajusi daudz gadi,kops esam skiirusies, mani vecie draugi veel grib pastaastiit man -kaa nu tur viss saacies,kas saistaas ar manu pirmo viiru .Es negribu neko dzirdeet...Man taa ir vieglaak dziivot!

mazaa raganina 26. decembris 2017 16:54 Linduchy

Paldies par atbalstu.
Punkts uz i-es atradu viņu vēstules draugos, tas bija/ir neizturami.

Shalako 26. decembris 2017 16:29

A man "Mūzikas skaņu" mūdijs, patīk tās vecās filmas, tādas tīras, naivas, romantiskas (inlove)

Kerstyna 26. decembris 2017 13:16

Rīt braukšu uz Valmieras teātri, uz "Latviešu romantiķiem" atsauksmes ir dažādas, tad nu noskatīšos pati un savas domas par to ielikšu šeitan . .

Ciao 26. decembris 2017 07:06 mazaa raganina

Tev tagad priekšā būs smags periods - mantas dalīšana, uzturlīdzekļi utt, aizdodies pie jurista parunāties uz kosultāciju.

Linduchy 25. decembris 2017 19:29 mazaa raganina

;((hug) Viss, ko es varu pateikt - viņš ir nepateicīgs maitas gabals. Par visu labo, ko tu esi viņa labā darījusi, par visiem kreņķiem slimošanas laikā.
Man patiesi žēl, ka viņš ir sabojājis svētkus. Bet pareizi meitenes saka - labāk tā, nekā turpināt dzīvot melos un muļļāties. Lai soļo pats pa dzīvi. Tu sapurinies, viss būs labi - ne rīt, ne parīt, bet vienā dienā jau drīzumā tu sapratīsi, ka esi pelnījusi kaut ko labāku un arī saņemsi to no dzīves! (hug)(hug)(hug)

Emmy 25. decembris 2017 19:05 mazaa raganina

Vai man dieniņ...
Viss ko varu Tev teikt, Tev tādu nevajag, īpaši, ja jau ir bijis sānsolis... lai tad staigā tālāk...!! Tu esi pelnījusi labāku, cilvēku, kas novērtē Tevi, viss ko dari viņa dēļ un ģimenes... ne tādu kas pa citām kājstarpēm dzīvo.
Turies! Un tici, ka viss kas notiek, notiek uz labu, Tevi kaut kur, kaut kas gaida daudz labāks un kā reizi, Jaunais gads varēs sākties Jauni un Tīri. :)

mazaa raganina 25. decembris 2017 17:03

Paldies, meitenes!
Jā,burtiski izsitu no viņa patiesību.Viņš jau pag.gada augustā mani piekrāpis sporta spēlēs ar savu priekšnieci...

ofelija 25. decembris 2017 15:08 mazaa raganina

Tas ir sapiigi,bet no otras puses es tagad domaaju,vai labaak buutu,ja dziivotu taalaak un ar meliem.Man arii attieciibas ar pirmo viiru izjuka tiesi sajaa vecumaa.Peec kaada laika arii draudzene izskiiraaas.
Nu es domaaju ,ka tas nav ta vienkaarsi-es tevi nemiilu un viss!Man liekaas,ka tomeer buus kaada cita sieviete iekritusi aciis-juutaam nevar paveeleet.
Es atceros,ka tev viirs bija slims.Varbuut slimiiba vinu ir kaut kaadaa veida izmainijusi?Zeel ,bet ir jaadziivo taalaak!Turies!

Kerstyna 25. decembris 2017 14:56 mazaa raganina

(hug) Nu neko, nopurinies, piekārto kroni un ej tālāk :), Tev cita varianta nemaz nav.

Shalako 25. decembris 2017 14:36 mazaa raganina

(hug)
bāc, vo cūka tāds, maz, ka vispār visu izbojā, tad vēl nolēma izbojāt skaistos svētkus gan Tev, gan bērniem |-):^) Vismaz nogaidītu kamēr svētku laiks paies. Nē, tas nav cūka, tā jau ir maita. Cietsirdīgi.

Liels Tev samīļojums un spēkus. (hug)(L)

mazaa raganina 25. decembris 2017 14:15

(hi)Sveiciens!
Mani skumjākie svētki pavadīti, vakar noraudāju visu vakaru pēc tā ko mans topošais eks pateica. Nespēju aptvert kā tas viss varēja notikt, lasīju žurnālos par tādiem gadījumiem un domāju,ka tas nav par mani. Tagad izrādās,ka tas ir arī par mani, 41 gada vecumā Tev pasaka,ka nemīl un grib šķirties, tieši tik vienkārši.

Shalako 24. decembris 2017 23:00

Paldies, priekā! (party)

ssfinkss 24. decembris 2017 20:49

Sveicu Ziemassvētkos! Lai ir labs un mierīgs noskaņojums! Un lai sirdī ir prieks!

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 429