Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas (2017)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Ikdienas pļāpiņas par visu un neko :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 8. janvāris 2018 23:37

Laikam esmu nobriedusi ekspozīcijas maiņai.

thezeezee 8. janvāris 2018 17:44 Kerstyna

Es esmu par atbrīvošanos no ex-boifrendu dāvanām. Man šķiet, ka tā enerģētika vairs nav vēlama, ja jau reiz attiecības beigušās...

Emmy 8. janvāris 2018 17:38 Kerstyna

Tas nozīmē ka esi zaudējusi svaru.:)

Kerstyna 8. janvāris 2018 17:18

Nu dāmas, esmu dillemas priekšā. Pirms gadiem 5 un 8 tiku pie diviem sudraba gredzeniem, viens kā dāvana dzimšansdienā, otrs - saderināšanās gredzens, no viena vīrieša. Es šo gredzenus neņēmu nost, tad nevarēju noņemt, vīrietis jau pagātnes ēna un šodien - abi gredzeni pilnīgi brīvi nonāca no pirkstiem. Jautājums -vai tas ir mājiens no augšas? Un gredzeni man joprojām patīk, aizvietot tos būs sarežģīti.

ofelija 8. janvāris 2018 16:39 pece

WOW!!!Nu tagad vel vairak interesee:D

KRX 8. janvāris 2018 16:16 ofelija

Pati nelasīju, bet kolēģi lasījuši. Nu... nekāda māksla tā noteikti nav. Lasīt varēti tīri dēļ patriotiskās motivācijas - atbalstīt latviešu literatūru. Literārais teksts arī esot ļoti primitīvs (ja kāda ir lasījusi, piemēram, mūsu klasiku - Upīti, Blaumani utt., tad zinās literārās valodas salīdzinājumu).
Katrā ziņā, man šī grāmata nav iekļauta lasāmo grāmatu sarakstā. Varbūt, ja neko citu negribēsies lasīt vai būšu izlasījusi visu savu sarakstu, tad varbūt (emo)
Bet manam mājas grāmatplauktam šī grāmata neatbilst :) es izvēlos pirkt kaut ko no sērijas "Mēs Latvijai. 21.gadsimts" (arī ne visas) vai kaut ko biogrāfisku, vēsturisku utt. Bet, protams, tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis!
Ja lasītāja ir mīlas romānu cienītāja, tad viss OK, Latvijas izdevniecības var atbalstīt :)

Kerstyna 8. janvāris 2018 16:09

Gribu mājāāā!!!!!;(;(;(

ofelija 8. janvāris 2018 14:52

Vai kaada ir lasijusi Karinas Rocko "Sapleestaas mezgiines"?Driiz nonaaks liidz maniim.Gribeeju dzirdeet atsauksmes.

pece 8. janvāris 2018 14:04

Mēs vakar baudījām ziemīgas noskaņas Brīvdabas muzejā - tur tagad pa vakariem izgaismots (šķiet līdz 10.01), tāda forša noskaņa. Cena arī vakara pastaigai vien 70 centi no pieaugušā un bērniem pa brīvu!

thezeezee 8. janvāris 2018 13:32

Sveiciens jaunā nedēļā :)! Kā sokas? Beidzot prieks pie debesīm ieraudzīt sauli.. Vakar arī nervi neizturēja - bija jāmazgā logi, kolīdz saulīte iespīdēja logā :D

KRX 8. janvāris 2018 13:16

Labdien!
Es šodien arī darbā... mazliet skolas lietas jāpadara, mazliet jāpiepalīdz darbā (emo)
Tētis šonedēļ brīvāks - audzinās jaunāko atvasi :)

Par diskusiju trūkumu - nu, viss plūst un mainās! Pāris dienas ir tikai labdien, labvakar, bet tad atkal panesīsies n-desmit lapu gara diskusija par x tēmu un nespēs izsekot, kur nu vēl izteikt viedokli! :)
Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts! ;)

pece 8. janvāris 2018 10:00

Labrīt! Veiksmi darbos un nedarbos! Kas nu kurai aktuāli!

Emmy 8. janvāris 2018 09:34

Lai produktīva nedēļa visiem. :)

rasas 7. janvāris 2018 12:51 Linduchy

Ok, tad nu saki, kurp migrēt... Jo šīs foršās meitenes zaudēt negribās!
Ja par eglēm? - domāju vēl kādu nedēļu atstāt..

Kerstyna 7. janvāris 2018 01:03

Kas te par bēru runām? Tas viss ir cikliski- kad realitātē dzīve sit augstu vilni, tad te klusums, kad realitātē relatīvs miers, tad te aktivitāte.

pece 6. janvāris 2018 17:19

Sveikas! Bijām šodien gar jūru izatsigāties gar vakarbuļļu pludmali līdz Lielupei. Forši!

Eglīti plānoju novākt rīt.

Ar pirmdienu atkal darbos, zinu, ka būsn intensīva nedēļa,bet gan jau,,,,

-Scarlett- 6. janvāris 2018 15:57 Linduchy

mēs plānojam rīt novākt to, kas ir ... mazliet žēl arī, tomēr gaismiņu romantika ir forša (Y)

Linduchy 6. janvāris 2018 13:22 VIT@

Kas tev par depresīvām domām? Dzen prom!

It kā šodien vajadzētu novākt eglīti un svētku rotājumus, bet kaut kā negribās. Šķiet, ka ar to novākšanu, paliks tukšums un tumsa. :S

-Scarlett- 6. janvāris 2018 12:50

Es ļoti piedomāju par Makvinu, ceru, ka viss labi..

-Scarlett- 6. janvāris 2018 12:49

Sveikas.,

sveicieni jums visām 2018, lai viss izdodas :)

Pati esmu ļoti depresīva, ieslīgusi savā pasaulē. Savos darbos.

Otrs, nu ja nav diskusijas, bet tāda individuāla atskaitīšanās un laika prognožu aprunāšana, tad jau nekas īsti uz progresu neiet... tieši pretēji... tā kā jā trūkst diskusijas un reāla piedalīšanās tajās ;)

Linduchy 6. janvāris 2018 12:48 Emmy

ROFLROFLROFL

Emmy 6. janvāris 2018 12:43 Linduchy

Nu tad es piesakos uz masēšanu :D

Linduchy 6. janvāris 2018 12:41 Emmy

emmm, nu nesaki vis....vismaz FB konkursos šēro arī veči, tad jau arī te iemet aci :D

Emmy 6. janvāris 2018 12:39 Linduchy

Masēt... :D žēl ka te tikai sievietes :D

1 2 3 4 ... 429