Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. janvāris 2017 00:00

Sveiciens apkārt! 

Sieviešu Klubā nelielas pārmaiņas - ikdienas pļāpiņu rubrika pārceļas uz forumu :)

Pļāpiņu tēma kā jau allaž - absolūta beztēma :D Par laiku, ēdienu, drēbēm, ceļojumiem, darbu, nedarbiem, mājas mīluļiem (divkājainiem, četrkājainiem, spārnotiem u.c.), sirdssāpēm, pārdzīvojumiem, piedzīvojumiem un priekiem.

Mēs esam šeit, lai viena otru uzklausītu, uzmundrinātu, palīdzētu ar gudru padomu, dalītos priekos un bēdās :)

Un vēl - katru rītu tieši TEV ir iespēja izvēlēties dienas dziesmu! 

]

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 20. novembris 2017 11:44

Sveikas jaunajā nedēļā! (hi)

Shalako 17. novembris 2017 22:09

Kopumā man arī nepatīk kavēties un arī kavētāji nepatīk, bet, protams, tas viss ir pakārtots atbilstoši situācijai. Ja ir kaut kas svarīgs, tad precizitāte laikā ļoti būtiska, ja vienkārši satikšanās un aizbraukšana uz centru, pastaiga u.tml, tad man nav problēmu, ja kāds kavē ~10min, tāpat, ja arī man retumis sanāk kavēt nenozīmīgas tikšanās, tad esot ceļā pabrīdinu. Traģēdiju no tā netaisu un garstāvoklis arī nav sabojāts, ja kāds nokavē :)
Visvairāk nepatīk cilvēki, kuri nebrīdina, it sevišķi tad, kad vispār domā neierasties.
Sekundes gan neuzskaitu, bet, ja dzīvotu Japānā, noteikti, ka vajadzētu pielāgoties tam dzīves ritmam plānojot visu arī sekundēs ;)

Emmy 17. novembris 2017 15:07 Shalako

Nuuu, reizēm ir labi, ja pakavejas :D labāk pat tā, nekā aiziet ātrāk, ja par sabiedriskajiem.
Bet vispār esmu ļoti punktuāla un vienmēr esmu laikus, nekavēju un nelieku uz sevi gaidīt, jo pašai tas riebj... protams, izņēmumi, ja kavēju ne sevis dēļ, bet citu, ārēju, faktoru dēļ.:)

Shalako 17. novembris 2017 14:35

Jā, cik tomēr Japāna ir gana uz priekšu... :) Starppilsētu vilciens aizbrauca par 20 sekundēm ātrak kā bija paredzēts un par to publiski atvainojas :)
https://www.bbc.co.uk/news/amp/world-asia-42009839

Cik jums ir svarīga precizitāte?

Emmy 17. novembris 2017 10:00

Būs man xmas dāvana, braukšu 26.dec apzīmēties :D

pece 17. novembris 2017 09:14

Labrīt! Manās laika ziņās sola lietu līdz pēcpusdienai.

Emmy 17. novembris 2017 07:33

Labs rīts.
It kā brīva diena, bet nē, tā pat mostos kā pēc pulksteņa, nu nekas, vismaz bildes datorā sāku beidzot savest kaut kādā kārtībā.
Ja vēlāk nelīs, vismaz tā sola, došos garā pastaigā, lai nav tikai mājās sēdēšana.

Shalako 16. novembris 2017 19:40

Haha, šodien gandrīz skaļi sasmējos :D Biju ūdens vingrošanā, bet blakus ir arī trenžieru zāle un ģērbtuve sievietēm kopēja, tad nu vienai tuklai dāmai bija uzvilkt T krekls ar uzrakstu "FAT PIG" ROFL Man patīk cilvēki ar humorizjūtu un paškritiku :D

Emmy 16. novembris 2017 13:50 Shalako

Izklausās jauki.:)

Shalako 16. novembris 2017 13:39

Sveikas! Mums arī saulīte spīd, labs novembra laiks, visur jau Zsv un Jaungada rotājumi, skatos, ka pamazām arī tiek dekorēti mājas dārzi un logi. Es gan nogaidīšu līdz decembrim.
Vakardien atradu beidzot kaut ko ne baltā krāsā, nopirku bēšu adītu kleitu ar paaugstinātu vidukli, izskatās lieliski, neko pat nevajag pielabot :) Un nopirku 2 pārus biezās adītās zeķubikses, bez rakstiem- bordo un brūnā krāsā.
Vispār labs noskaņojums, pasūtam jaunas mēbeles (inlove) Nodarbojos ar dizaina un plānošanas darbiem.

Emmy 16. novembris 2017 10:06 pece

Te nu piekrītu par visiem 100... un pat auto markai nav nozīmes, kaut visi skaļi bļauj ka bmw braucēji visi ir tupi ... ikdienas redzu visādus brīnumus uz ceļiem. Liekas daži guļ pie stures, neko ne redz, ne dzird, nedod Dievs ja operatīvais parādas :D tādi šovi sākas

pece 16. novembris 2017 09:54 Emmy

Man brīžiem ir sajūta, ka daļa ļaužu nav sapratuši, ka dzīvo LV, kur ir normāli četri gadalaiki! Un auto ieraudzījuši pirmo dienu, bet tiesības nopirkuši melnajā tirgū. ....

Emmy 16. novembris 2017 09:35 pece

Tikai ne visi to laikam saprot, no rīta atkal avārija bija. Daudzi brauc kā vasarā, bet nu, nevar vairs, mani jau uz apļa gribēja slidināt arā, riepas noturēja un ja rēķina ka uz mazo apli ātrums mazs jau tā pat, bet tā pat var just ka dupsis grib iet savu ceļu :D

pece 16. novembris 2017 09:32 Linduchy

Tad jau mēs abas skrējām vakar :D

Linduchy 16. novembris 2017 09:03 pece

Man vakar tāda skrienoša diena bija, bet nākamreiz - noteikti ;)

pece 16. novembris 2017 08:59 Linduchy

Nākamreiz piesakies - varam kaut kur tuvumā iedzert kopīgu kafiju,

pece 16. novembris 2017 08:57

Braukšanas apstākļi ir tādi kā ir, bet tie jau ik gadu.

Linduchy 16. novembris 2017 08:48 pece

Darbā :D

Emmy 16. novembris 2017 08:38 pece

Un smuki melnā ledus apklātie ceļi.:) bet jā, sava romatika tur ir.:)

pece 16. novembris 2017 08:35 Linduchy

Kur - darbā? mājās?

pece 16. novembris 2017 08:35

Labrīt! Man patīk šie mazliet dzestrie, bet saulainie rīti, tāds īsti smuki rudenīgs.

Linduchy 16. novembris 2017 07:56 pece

Vakar biju gandrīz pie tevis :D

Linduchy 16. novembris 2017 07:55

Labs rīts! (hi)

Emmy 16. novembris 2017 07:05

Labs rīts.
Šodien sola skaistu, saulainu laiku, jābauda. :) Tas nekas, ja vēsi... labāk vēsi, bet gaiši, nekā silti, bet drūms un mitrs laiks.
Šodien arī pēd. darba diena, tad 4 brīvas, super, jo jūtu, ka man to vajag, sāku uzvilkties par katru nebūtisku sīkumu... ja, ja... tuvojas. :D

pece 15. novembris 2017 20:25

Labsvakars. Šodien emocijām piepildīta diena. Dziedāju koncertā, tiesa labdarības pansionātā, bet tāpat tā bija uzstāšanās. Izrādās man joprojām patīk dziedāt,,,,

1 2 3 4 ... 397