Sieviešu Kluba 2019. gada pļāpiņas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. janvāris 2019 10:08

Sieviešu Kluba ikdienas pļāpiņas notiek šeit.

Piebiedrojies! ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 19. marts 2019 12:34

Sveikas! Gribas pavasari, apsiekaloju šorīt pusplaukuši magnolijas koku un pāris citu ziedošu augļu koku Briselē.

Linduchy 19. marts 2019 11:36 Emmy

(Y) :D Labi, labi, es tik atgādinu

Linduchy 19. marts 2019 11:36 thezeezee

Pēdējā laikā daudz braukāju pa Latviju - nju, daži lauki jau priecē ar mikroskopisku zaļumiņu :)

thezeezee 19. marts 2019 10:24

Labrīt, dāmas! Kā sokas? Marts jau virzās uz beigu pusi un cerams, ka pavisam drīz jau parādīsies pirmie zaļumi laukā. Tas vienmēr ir tāds pozitīvs brīdis, kad gribas smaidīt biežāk un biežāk (droši vien arī dēļ saules :))

Emmy 18. marts 2019 17:22 Linduchy

Neesmu gan. Gaidu

Linduchy 18. marts 2019 15:14 thezeezee

Es biju pa dienu. Bet vietējās meitenes, ar kurām es tikos, stāstīja, ka lietus laikā bija ļoti švaka redzamība, tāpēc nemaz neriskēju palikt līdz vakaram, lai nesabojātu jauko iespaidu par pilsētu :)

thezeezee 18. marts 2019 14:45 Linduchy

Pievienojos. Man arī ļoti patīk Kuldīga :). Šonedēļ tieši arī mani plāni laikam vedīs uz to pusi. Tad jau Tu redzēji arī to gaismas šovu, kas nedēļas nogalē tur bija? Kā patika, ja redzēji :)?

Linduchy 18. marts 2019 14:25 thezeezee

Es brīvdienās baudīju Kuldīgu. Neskatoties uz ļooooti negantu vēju un lietu, es vienalga izbaudīju Kuldīgas šarmu. Saki ko gribi, tajā pilsētiņā ir kaut kas īpašs. Man ļoti patīk :)

Linduchy 18. marts 2019 14:24 Emmy

Es ceru, ka tu neesi aizmirsusi par trešdienu ;)

Emmy 18. marts 2019 13:49 Linduchy

Man līdzīgi

thezeezee 18. marts 2019 13:19 pece

Tas tā vienmēr ir :). Pat jau laukā drūms un apmācies laiks - tāpat vienmēr var atrast, ko sadarīt interesantu un atpūsties..

pece 18. marts 2019 13:11

Sveikas! Brīvdienas bija par īsu.

Linduchy 18. marts 2019 12:21 thezeezee

Paldies! Tev arī skaistu un iedvesmojošu nedēļu! :)

Linduchy 18. marts 2019 12:20

Saulīte ik pa brīdim spīd, tiešām pavasaris šodien :)

thezeezee 18. marts 2019 11:26

Labrīt, labrīt :)! Lai smuka nedēļa visām!

Linduchy 18. marts 2019 07:58 Emmy

(hi) Visu jaunumu un skaistumu ir noracis darbs :D

Emmy 18. marts 2019 07:55

Labs rīts pirmdiena. Sen nav te būts. Kas jauns skaistajām un labajām? :)

Linduchy 17. marts 2019 10:19

Sveiciens svētdienā! Kā labi klājas?
Veselību visām, kam kāda kaite uznākusi! (hug)
Vakar izbraukājos pa Kurzemi, šodien bik mugura stīva, bet gan aties pēc nelielas pavingrošanas :)

mazaa raganina 16. marts 2019 20:29 -Scarlett-

Sveika, iekaisis starpribu nervs,bet nu jau krietni labāk.

-Scarlett- 16. marts 2019 10:29

ohh my kas par ideaalu noskanojumu :)

Nevaru nopriecaaties par iegadaato foto backdrop, nu ir pavisam cita shtelle, nu pavisam , kaifs kaifs labi eiguldiita nauda...

raganina., kas Tev mugurai vainas? Saapes deel mugurkaula ?

mazaa raganina 15. marts 2019 18:16

Sveikas, visapkārt.Pēc ārprātīgā stresa darbā trīs dienu garumā organisms nolika mani pie vietas. Mugura....tagad esmu uz lapas un uz spricēm. Raugos pēc cita darba,bet pagaidām bez perspektīvām.

Shalako 15. marts 2019 15:41

Čau! (hi) Man vakar un šodien "metam visu veco ārā" garīgais ;) Izrevidēju skapi, 3 maisus savācu ar to, ko nodošu otrai rokai, vēl viens maiss ar metamo ārā. Pāršuju arī pāris apģērbus, vienu kleitu skaistu, ko pirku grūtniecībā, pārtaisu par halātu, un vēl top viens nakts tērps no diviem apģērbiem Amoralles stilā, tik vienkārši, nudien tas nemaksā to naudiņu :D

pece 15. marts 2019 09:25

Šobrīd no ārpuses es varu tikt klāt visiem darba resursiem sākot no lietvedības, bedzot ar dokumentiem uz serveriem, pie tam dažādos veidos, atkarībā no tā vai izmantoju darba portatīvo, vai mājas datoru vai publisku datoru. Savā ziņā tas ir ērti. Toties tagad nevar pateikt, ka komandējumā esot netiki kaut kam klāt.

pece 15. marts 2019 09:22 thezeezee

Ir, ir mums advancēti, tikai gribētos, lai arī pamāca kā tos rīkus lietot, nevis paziņo - jums būs lietot X no šodienas :D
Es vēl neesmu atradusi kā telefonā iestādīt, lai epasta notifikācijas nāk tikai darba laikā, bet nu jau esmu iemācījos ignorēt ārpus darba laika.

thezeezee 15. marts 2019 09:12 pece

Sveiciens!
Wow, Tev jau izklausās pavisam advancēti, ja var pat redzēt kā boss veic pierakstus :).
Piekrītu, ka sasniedzamība e-pastam un darba jautājumiem jebkurā brīdī dažreiz spēlē arī pretēju lomu, ka cilvēki tiešām sāk ārpus darba laika sarakstīties e-pastos utt. Es šī iemesla dēļ arī noņēmu opciju, ka man iepīkstas telefons un rāda katru jauno e-pastu. Uzskatu, ka man zvanīs, ja būs steidzami, bet ārpus darba laika nevēlos redzēt ienākošos e-pastus. Ja nu akurāt kādam asap vajag atbildēt e-pastu, tad aplikācija telefonā ir, bet lasu to tikai pēc zvana.

1 2 3 4 ... 39