sekss trijatā

Lova
Lova 4. janvāris 2014 11:56

zinu, ir bijušas vairākas šādas tēmas un katrai sava nostāja par to.
bet situācija, šoreiz nedaudz cita. 
esmu brīva meitene, ir brīvs vīrietis un vēlamies vēl trešo - meiteni. ja, kādai ir interese ko tādu piedzīvot, pamēģināt, varētu kko sadomāt. vnk trīs brīvi cilvēki.
rakstiet epastu - lovalova8@inbox.lv

par tēmu, nožēojāt šādu gājienu, ja esat jau to izmēģinājušas? ar savu vīrieti esat to darījušas? pieaicinajat pazīstamas meitenes vai kaut kur meklējāt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sindy-Lu 12. marts 2014 08:19

Parasti trešo Meiteni vēlās vīrietis,bet sievietes lielākoties kā trešo izvēlētos vīrieti (angel) Varu teikt,kad neliels ieskats kombinācijā V+S+S ir gadijies un man kā sievietei pieredze nesaistija-Kāpēc?= nu man radās iespaids kad PILNVĒRTĪGI tikt galā ar divām sievietēm vīrietim tomēr ir sarežģīti-viena no sievietēm kādā brīdī noteikti jutīsies lieka :S Pieļauju kad kombinācijā S+V+V kāds no iesaistītiem tomēr netiktu apdalīts!

Rebeka 7. janvāris 2014 09:13

Piekrītu Linduchy, ja tev tas ir pieņemami kāpēc gan ne. :)

Linduchy 6. janvāris 2014 22:40

Ja nevienam no iesaistītajiem nav pretenziju, kāpēc ne....dzīvojam brīvā pasaulē, katrs var darīt kā patīk. Ja tas sagādā baudu, neredzu iemeslu to nosodīt vai aizliegt. Tikmēr, kamēr nav iesaistīti bērni un dzīvnieki, kā arī netiek nodarīti smagi miesas bojājumi, VISS seksā ir pieņemams.
Pirms darīt to gan vajag kārtīgi apdomāt, vai psiholoģiski esi tam gatava. Un, protams, vajag jau iepriekš vienoties par kontracepciju, vēl jo vairāk, ja visi esat ''brīvi'' ;)

Lova 4. janvāris 2014 12:04

gribu vismaz jūsu pieredzi dzirdēt! ;)