Sekss

Briošs 28. oktobris 2014 09:46

Nezinu, ko darīt. 

Ar draugu dzīvojam kopā jau divus gadus. Zinot, ka viņam ir svarīgi pašam labi izskatīties sāku arī sev vairāk pievērst uzmanību. Par sevu izskatu vienmēr esmu rūpējusies- sekoju līdzi savai fiziskajai formai- cenšos ēst veselīgi, daudz sportoju, manikīrs, pedikīrs, frizieris utt. Sievišķīgs apģērbs- kleitas, svārki, kurpes uz papēžiem, skaista veļa...bet neraugoties uz šo visu Seksa mums nav!!Pareizāk sakots tas ir ļoti reti dažas reizes mēnesī. Kā sāku runāt par šo tēmu- kapēc mums nav seksa- viņš saka, ka esot noguris, vienkarši negriboties, daudz darba, problēmas, bet man sekss un tuvība attiecības ir ļoti svarīgi.  Tā nu viena dienā es atkal neizturēju un pacēlu tēmu par seksu un tuvību- un saņemu atbildi, kuru nebiju gaidijusi- TU MANI NEIEKĀRDINI, NEUZBUDINI. Šī atbilde bija, kā pļauka. Protams, viņš pēc tam atvainojas, teica, ka nebija tā domājis, tikai paspruka...bet tas bija tik sāpīgi( un ir vel joprojām). Tagad es vairs nevaru neko- nevaru viņu noskūpstīt, negribu gulēt viņam blakus, negribu, lai viņš mani redz kailu par seksu vispār nerunājot.

Ko man darīt? Šie vārdi bija, ir tik sāpīgi, nevaru tos nekādi aizmirst.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Moda74 11. novembris 2014 18:22

Piekriitu Rebekai.Pajautaa vinjam,kas par vainu. Es arii gan jau saakumaa apvainotos,bet tev ir jaauzzin iemesls. Varbuut tu esi paaraak sexiiga? Vai varbuut vinjam vienkaarshi ir depresija vai kaads cits logjiski izskaidrojams iemesls. Pie attieciibaam ir jaastraadaa. Veelu veiksmi. Buutu jauki uzzinaat,kaa jums abiem iet. (Y)

Nikte 2. novembris 2014 23:22

Meklē citu,kuru tu iekārdini,vai arī samierinies!

Tifany 2. novembris 2014 23:12

Tās sajūtas pāriet... Viņš, iespējams nemainīsies. Esi gatava būt iniciatore. Ir jāpārvar sevi un tad, kad tu pārkāpsi pāri savam ego un aizvainojumam un saņemsies, un radīsi pārliecību sevī - esmu skaista un iekārojama, viņš sāks skatīties uz tevi pilnīgi savādāk. Mums sievietēm nereti negribas būt iniciatorēm. Mēs gaidām, ka mūs mīlēs, iekāros, gribēs.. Ja nesagaidām- padodamies.. un neapzinamies, ka tieši tad arī ir īstais brīdis, kad vajadzētu likt lietā visus savus ieročus.

Rebeka 28. oktobris 2014 10:49

Hmm.. bet ja nu tiešām neiekārdini??? Labi izskatīties, jau nenozīmē iekārdināt ;) Un vajag tiešām izrunāties nevis apvainoties, pajautā, kas tad iekārdina un tā...

Linduchy 28. oktobris 2014 10:07

''Tagad es vairs nevaru neko- nevaru viņu noskūpstīt, negribu gulēt viņam blakus, negribu, lai viņš mani redz kailu par seksu vispār nerunājot.'' - ja esi gatava pārkāpt pāri šim teikumam un mēģināt risināt problēmu, tad ok...ja nē, tad labāk katram iet savu ceļu.
Kleitas, svārki, augstpapēdenes ir ok...bet neaizmirstam, ka cilvēki ir dažādi. Jums derētu izrunāties ar partneri - kas tieši patīk, kas nepatīk, ko gribētu pamainīt. Varbūt viņam ir kāds slēpts fetišs, bet tu pat nespēj to iedomāties.
Vārdsakot, galvenais ir RUNĀT (nejaukt ar uzbrūkošu izjautāšanu) ar partneri! ;)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā