Seks, guļamistaba.

Briošs
Briošs 31. oktobris 2015 13:37

Mans draugs vēlas, lai viņu orāli apmierina cita sieviete un es to visu skatos. Izklausās dīvaini?, es esmu šādā situacijā.Kad viņš izteica šo piedāvājumu nejutos šokēta, nejutos greizsirdīga- Vienīgais mans jautājums bija: "'Kapēc Tu gribi, lai es to vēroju?"  Bija liegšanās un izvairīšanās- apmēram tā: "'gribu ko jaunu gultā, tev arī tas būs patīkami utt."'  (Jāpiebilst, ka mums ir bijis sekss trijatā, bet šoreiz viņs grib, lai es fiziski nepiedalos).  Pēc dziļākas sarunas atklājās, ka viņš grib seksu ar citām sievietēm, bet ja to darīs viens, man nezinot viņš mani krāps, un viņu mocīs sirdsapziņa.  

Vai Jūs Mīļās ko tādu pieļautu?  Kā jūs vispār uz ko tādu skataties?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 31. oktobris 2015 17:40

Personīgi to nepieļautu, jo esmu izteikti privātīpašnieciska, mans ir mans un ar savu sakrālo nedalos. Mana otrā puse arī ir tāda pati, tāpēc tādi jautājumi nevar nemaz rasties. Bet, ja kādiem pāriem tā ir norma dalīties un kā jau Catwoman izteicās "kamēr vien tas apmierina visas iesaistītās puses", nekas tur tāds nav. Katrs pats ir savas dzīves un laimes kalējs.

Kerstyna 31. oktobris 2015 16:00

Pffff! Ja pēc dabas neesi lūriķe, tad Tev no tā visa nekāda prieka nebūs. Dod savam draugam brīvbiļeti, tikai lai dara to akurāti :D Es gan ne uz ko tādu neparakstītos, esmu konservatore šajā jautājumā.

Linduchy 31. oktobris 2015 15:08

Es skatos uz to visu diezgan liberāli. Katrs savā guļamistabā var darīt, ko un kā vien grib ... kamēr vien tas apmierina visas iesaistītās puses - jautājums, vai šī situācija, kad tev neļaus piedalīties, tevi apmierina? ;) Ja tomēr nejūties droša, ka šāda pieredze tev sagādās pozitīvus mirkļus, tad tā arī pasaki savam partnerim. Bez tam, ja tik ļoti baidās no savas sirdsapziņas, jūs tak varētu vienoties, ka tu esi informēta, dod peikrišanu un tev nav obligāti jābūt tajā telpā. Un tādā gadījumā tā nebūtu krāpšana klasiskā izpratnē :)