seks gandrīz ka tabu

incognito
incognito 21. maijs 2014 23:07

sveikas dāmas, es atzišos uzreiz ka nēsmu sieviete!
man jums ir viens milzīgs paligā sauciens! mums ar draudzeni nav seks! vispār! Mēs esam jauni dzivojam kopā jau gadu , Es strādāju patstavīgu darbu un viņa sēž mājas un mājsaimnieko! protams mums ir bijuši intīmi brīži kur mēs esam kaili utt bet tā arī nekad tas vel nav noticis! kad es ar viņas cenšos par to runāt viņa tikai skatās uz mani kā dīvainu un smīn! es esmu izmēģinājis visvisādas metodes, bet tapat vienmēr dabūju kurvīti! un vienmēr viņai ir kāds ataisnojums lai tik es viņai lieku mierā! lūdz lūdzu palidziet! :(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
incognito 24. maijs 2014 10:17 Kerstyna

es itkā esmu maziš bet dzīvē jau vairāk sasniedzis ka daži kam 30 gadu! kkad uzrakstišu visu kas un ka mums sikak!

incognito 23. maijs 2014 19:12 Catwoman

tasjau sen ir parbaudits viņa neko nevar dabut ja pats nesudzos!

Linduchy 23. maijs 2014 18:27

Nē, nu viss ir skaidrs - džekam 17, bet meičai 20! Nesekso, jo negrib attiecīgu ''pantu''. Tiklīdz džekam paliks 18, gan jau būs arī sekss ;)

Noelle 23. maijs 2014 16:39

Varbūt viņa pievienojusies kustībai "ĪstaMīlestībaGaida"? (tas nekas, ka vairs neesot nevainīga, tur arī "vainīgi" cilvēki var pievienoties un mainīt savu dzīvi) :) Bet kopumā, man īsti nenāk prātā, ka divi normālās attiecībās esoši cilvēki var gadu dzīvot kopā, piedzīvot intīmus brīžus un tā arī nenonākt līdz seksam. Noteikti pamatā ir kāda neizrunāta problēma...

Kerstyna 23. maijs 2014 16:18

Tev 17? Nu maziņš esi vēl :).... nevajag dzīvi bojāt ar attiecībām, kas nav attiecības.

incognito 22. maijs 2014 21:39 Shalako

viņai 20 man 17 viņa vairs nav nevainīga!

Kerstyna 22. maijs 2014 15:43 Nikte

Es arī par gramatiku padomāju, bet tad iedomāju - cilvēks satraucies un tā.... bet, ja man iepazīšanās nolūkā atnāktu tāda stila vēstījums, tad tas uzreiz ielidotu "misenē" :D

vecsprofils 22. maijs 2014 14:19

Bet vispār, cik jums abiem gadu? Varbūt viņa ir vēl jauniņa un nevainīga, seksam vienkārši nav vēl gatava, nobriedīs morāli un viss būs. Neesat par to runājuši, kas par iemeslu?

vecsprofils 22. maijs 2014 14:17 Nikte

(Y)

Nikte 22. maijs 2014 14:02

Laikam viņa ir redzējusi tavu pareizrakstību,un tāpēc tev nedod :D Jo mani kā sievieti galīgi neuzbudina seks (ar vienu s) :D

Cerīte 22. maijs 2014 09:02

pALĪDZU-ŠĶIRIES VAI DZĪVO CELIBĀTĀ,JA SIEVIETE NEGRIB TAD NEGRIB.

Kerstyna 22. maijs 2014 08:02

Nu tas tāpēc, ka draudzene, jo ar draugiem neguļ :) Un, ja Tu viņu neiedvesmo nekādi, tad atrodi tādu, kuru Tu iedvesmo. Neiznieko dzīvi. Tas ir mans padoms.