Sejas un acu kremi!!!

kiwwi
kiwwi 3. februāris 2012 11:18

Mīļās dāmas!!! iesakiet lūdzu, kādu labu sejas kremu kombinētai problemātiskai ādai un kremu actiņām??!! jau iepriekš paldies:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
elizabete 21. marts 2012 14:16

nosiguldas, kāpēc tieši Mary Kay kosmētika?

nosiguldas 21. marts 2012 13:22

elizabete, dīvains kosmetologs tev gadījies, jo principā injekcijas ir jau pagājušais gadsimts un veids kā kosmetologi pelna sev iztiku. Es pati lietoju Mary Kay kosmētiku, tā' kā man ir jau stipri pāri 25 arī es meklēju iespēju risināt problēmas ar krunciņām un atradu, preperātos, kurus lietoju ir hialuronskābe un pēc trīs mēnešu kursa, kad āda iziet atjaunošanās kursu esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Tā kā saņemu arī komplimentu ir skaidrs, ka tās nav tikai manas iedomas.

elizabete 21. marts 2012 13:09

Kad beidzās mans iepriekšējais sejas krēms devos pie kosmetoloģes pēc padoma - kāda man sejas āda, kāds tās stāvoklis, kādus līdzekļus lietot utt. Neteikšu, ka tādu atbildi biju gaidījusi - botoksa, hialuronskābes utt. injekcijas, jo tikai tās varot apturēt krunciņu veidošanos...??? Krēmi esot bizness...??? Ikdienā man ieteica lietot tikai olīveļļu - un viss! Injekcijas riskantas, krēmu daudz - kā kopt sejiņu...???

atir 21. marts 2012 10:11

Es visu atrodu interneta veikala www.aromterapija mājas lapā. Gan ieteikumus, gan receptes, gan aprakstus kas ietilpst man vajadzīgajā kosmētikas līdzekļa sastāvdaļā. Un tad pasūtu to un tik cik man vajag. Un mājās visu to pagatavoju un lietoju. Ļoti apmierināta!

anita052 10. februāris 2012 17:34

ine!
par ARTISTRY essentials , ARTISTRY time defiance no Francijas un Beatycycle esat kaut ko dzirdejušas. Turklāt šo preci ja tomēr iegādajaties no razotāja ar konsultanta starpniecību vai pa tiešo , ja Jūs tomēr kait kas neapmierina ir iespējams atgriest atpakaļ 90 dienu laikā un sqaņēmt visu summu atpakaļ. Es jau to pārbaudiju- tas darbojas , vai nav kolosāli - cik mums stāv mājās kosmētikas kura mums vairs nepatīk vai arī neder. Ir iespēja konsultēties pie kosmetologa, kā iepriekš es teicu . vai nav izdevīgi. Cenas ir samērīgas un kvalitāte ir kolosāla un vēl pie tam, pa tiešo no ražotāja bez pārpircējiem un veikaliem, kuri uzskrule cenas līdz bezgalībai.

ine 9. februāris 2012 23:30

No aptiekas produkcijas - Bioderma, Vichy, Eucerin. Es gan tagad arī sejai lietoju eko kosmētiku, esmu ļoti apmierināta - "Sante" sejas krēmu (24 h Balance Cream jaukta tipa ādai), "Logona" toniku, sejas mazgāšanas līdzekli un sejas masku, pīlingu. Acīm - "Eucerin" mitrinošo krēmu.

anita052 9. februāris 2012 23:26

Atvainojos par iejaukšnos Jūsu diskusijā, ir man pazīstami no augu valsts izveidoti kremi - turtlāt tos iegādājoties,ja tomēr neder var atgriest ražotāj uzņēmumam atpakaļ - saņēmot atpakaļ visu summu. var pat bez maksas konsultēties pie kosmetologa kad tas ir Latvijā .

kiwwi 6. februāris 2012 08:40

Paldies par ieteikumiem:)

lopesa 5. februāris 2012 14:34

Man ļoti patīk estee lauder sejas krēmi, bet tieši acu krēms no šīs kosmētikas man izraisīja alerģisku reakciju :(. Pamēģināju lētāku variantu Dermacol acīm un man patīk. Bet sejai man uzdāvināja Venus krēmu, es pat teiktu ka ir tāds pats kā estee lauder, tikai nezinu cik maksā :))

mandarins 3. februāris 2012 19:20

Es mekleju un izmekleju visu ko, un pasreiz esmu apmierinata ar The Body Shop Alvejas liniju un C vitamina acu kremu 2 in 1 - rullitis, kas atsvaidzina un kremins, kas mitrina. Iesaku!
Protams, kas vienam der, otram neder. Veiksmi meklejumos! :)

delfa555 3. februāris 2012 19:12

Sveikas, meitenes!
Varu droši teikt, ka kolosāls krēms ir BDK Laboratory dienas krēms. Man pašai bija kombinēta āda, taču pēc dūņu procedūrām, pēc dūņu maskām āda ir vienmērīga, samtaina. Agrāk bija arī daudz pumpiņu, no kurām nevarēju tikt vaļā. Tagad, šķiet, ir noticis brīnums. Pumpiņas, var teikt, vispār nemetās, taču, ja kāda tomēr parādās, tad ātri pazūd. Tāpēc arī gan dienas, gan nakts krēms ir lielisks.
Bet acu krēms ne tikai maigi mitrina ādu ap acīm, bet arī uzlabo tās stāvokli redzamā veidā. Krunciņas izlīdzinās, tumšie loki, kas gadiem ilgi ir traucējuši, izzūd.
Šī kosmētika, man šķiet, ir vislabākā ar to bagāto sastāvu, kuru veido Peloid Complex®.
Te ir apraksts par to:

Peloid Complex® – tas ir augsti organisko dūņu aktīvo ingredientu līdzsvars. Peloid Complex® satur aminoskābes, vitamīnus, enzīmus, mikroelementus, dabīgos antibiotiķus un antioksidantus. Pētījumi liecina, ka visi elementi, ko satur augsti organiskās dūņas, ir atrodami ādas šūnās. Ādas šūnas viegli atpazīst un pilnībā uzticas harmoniski sabalansētajam Peloid Complex®.

Pateicoties 5-etapu ekstrakcijas tehnoloģijām, no Peloid Complex® tiek ekstraģētas augsti organiskās vielas – fermenti, enzīmi, aminoskābes, vitamīni, mikroelementi, kas, iedarbojoties uz dziļākajiem audu slāņiem, nostiprina organisma imūnsistēmu, veicina organisma dabīgo procesu pareizu norisi, izvada toksīnus un darbojas kā spēcīgs anti-oksidants.

Ja ir kādi sīkāki jautājumi, tad rakstiet delfins23@inbox.lv

lana23 3. februāris 2012 12:19

Nu es jau kuro gadu lietoju Niveā krēmu....man viņš ļoti patīk:)

kiwwi 3. februāris 2012 11:18

Mīļās dāmas!!! iesakiet lūdzu, kādu labu sejas kremu kombinētai problemātiskai ādai un kremu actiņām??!! jau iepriekš paldies:)