Sejas attīrīšana

merkija
merkija 24. novembris 2011 09:14

Sveikas! Varbūt varat ieteikt kādu labu,taču mūsdienu cenām atbilstošu sejas attīrīšanas procedūru Rīgas robežās(Rīgas rajons arī der)? Ja nav grūti, uzreiz,ja Tev tas ir zināms, pasaki aptuveni cenu, lai zinu, ar ko rēķināties! :) Gribu kārtīgi beidzot attīrīt seju.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 25. novembris 2011 12:58

tā kā abas esam no siguldas iespējams atradīsim risinājumu, ir jāsaprot ko tu domā ar sejas attīrīšanu uzraksti man uz e-pastu knsuls123@gmail.com

ine 25. novembris 2011 12:32

Ja ej pie laba speciālista, viņš vienmēr ieteiks labāko.

merkija 25. novembris 2011 11:40

Nu jā,man jau tāpat ir problemātiska āda,bail,ka neaizeju un viss vēl trakāk!

ine 25. novembris 2011 01:03

Es uzkatu, ka pēc kvalitatīvas, profesionāls tīrīšanas pumpām nav jārodas. Pēc šīs AHA tīrīšanas nebija. Patiesībā biju izbrīnīta, cik labi sejas āda izskatījās. Samaksāto naudu nenožēloju ne mirkli. Tagad, kad atkal dzīvosim LV, domāju apmeklēt "Šade" salona kosmētiķi, kas strādā ar "Guinot". Tajā salonā arī mana friziere strādā, tāpēc ērti, ka viss vienuviet.

baibba 24. novembris 2011 23:11

a kada sajuta bija pec tirisanas? pumpas metas?esi apmierinata?

ine 24. novembris 2011 11:30

Es ieteiktu Dr. Actiņu 4. dimensijā. Ļoti laba speciāliste. Cenas jāskatās mājas lapā vai jāzvana. Es konkrēti veicu sejas attīrīšanu problemātiskai ādai ar AHA - 28 Ls, ja pareizi atceros. Vairāk par 30 Ls noteikti nebija.

merkija 24. novembris 2011 09:14

Sveikas!
Varbūt varat ieteikt kādu labu,taču mūsdienu cenām atbilstošu sejas attīrīšanas procedūru Rīgas robežās(Rīgas rajons arī der)? Ja nav grūti, uzreiz,ja Tev tas ir zināms, pasaki aptuveni cenu, lai zinu, ar ko rēķināties! :)
Gribu kārtīgi beidzot attīrīt seju.