seja sarkana,sausa un niez.

pikadilija
pikadilija 15. janvāris 2012 16:11

Sveikas. Velos lugt padomu. Vakar no rita piecelos vis bija ok. Izmazgaju matus un sejas ada palika loti sarkana,nepieversu uzmanibu,par cik matus mazgaju noliecot galvu pari vannai. Sarkanums nepargaja,niezeja un ada sausa. Smereju kremus dazadus bieza karta virsu. Sodien nav tik sarkana,bet sarta ir un loti sausa un niez. Kas tas varetu but? Peksna alergija pret udeni? Es katru dienu mazgaju matus lidz sim un udens kads nak pa kranu tads i. Ja rit vel neparies ta jaiet pie arsta,bet pat nezinu pie kada. Ko vel es majas apstaklos varetu uzsmeret?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
blue 18. janvāris 2012 01:59

... Olive oil. Vismaz 3 reizes dienaa.
Labak butu noberzet seju ar frote cimdiniem ar olive ellu.

Ar udeni nav joki- kaa var zinat, kas pielicis par daudz hloru udenim, kas par maz- kuru dienu....

annete 16. janvāris 2012 15:07

Te palīdzēs dermatologs. Visticamāk, āda reaģē uz pārmaiņām- ziemas sausais gaiss.

milly12 15. janvāris 2012 17:20

pamēģini veikt pilno sejas kopšanu. Nomazgā seju ar pieniņu, varbūt masku šajā gadījumā gan neliec, jo tas varētu vēl vairāk sakairināt ādu, bet turpini ar toniku un tad uzsmērē parasto bērnu krēmu. Sausākām vietām (ja tādas ir) uzsmērē parasto lūpu balzāmu.
Ja rezultāti nemainās pēc pāris stundām, tad varbūt vēl pamēģini ar kumelīšu tēju...

pikadilija 15. janvāris 2012 16:11

Sveikas.
Velos lugt padomu. Vakar no rita piecelos vis bija ok. Izmazgaju matus un sejas ada palika loti sarkana,nepieversu uzmanibu,par cik matus mazgaju noliecot galvu pari vannai. Sarkanums nepargaja,niezeja un ada sausa. Smereju kremus dazadus bieza karta virsu. Sodien nav tik sarkana,bet sarta ir un loti sausa un niez. Kas tas varetu but? Peksna alergija pret udeni? Es katru dienu mazgaju matus lidz sim un udens kads nak pa kranu tads i. Ja rit vel neparies ta jaiet pie arsta,bet pat nezinu pie kada. Ko vel es majas apstaklos varetu uzsmeret?