seja ada

9. janvāris 2011 12:26

ka pareizi jakopj sejas ada?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
9. janvāris 2011 15:25

paldies!

Ivetta 9. janvāris 2011 15:16

Birutas Mageles grāmatā "Kosmētika" pr melnajiem punktiem ir teikts tā, ka ar tām jācīnās ar sejas krēmu aizsargājot ādu no putekļu iedarbības. Svarīgi darīt visu, lai sašaurinātu poras. Taukainu ādu var tīrīt arī ar ziepju putām, kas sajauktas ar smalko sāli. Maisījumu uzliek uz sejas, patur 2-3 minūtes un noskalo ar ailtu, pēc tam ar vēsu ūdeni.
Pret melnajiem punktiem palīdz arī visas maskas, kas domātas poru sašaurināšanai un sejas tīrīšanai vajadzības gadījumā.
Maskas.
Taukainai ādai un melno punktu ārstēšanai 50g izžāvētu ārstniecisko dūņu (2 ēdk) sajauc ar svaigu pienu, līdz iegūst putriņu. Var pievienot 0,5 g sēra ziedu. Masku noņem pēc 30 min. ar vēsā ūdenī samērcētu vates tamponu.

9. janvāris 2011 12:58

un tas 3in 1 man ari biaj...

9. janvāris 2011 12:57

man ari ir ganier ar birstiti bet neka....melnie punkti labi redzami...dazreiz ieskatos spoguli un liekas visa saeja negluda ar pinnem!

Lapsaa 9. janvāris 2011 12:50

lasma, no melnajiem punktiņiem es tieku vaļā ar skrubi :) - man labi der Garnier-skin naturals- pure 3in1 Wash,scrub+mask :) šis te ir manējais. = manuprāt -dikti labs :)
http://heavenlybeauty.web-log.nl/mijn_weblog/images/2009/06/12/garnierpure3in1new_2.jpg
Ideāls, vismaz man un pēctam kāds mitrinošais krēms :)

9. janvāris 2011 12:41

man uz sejas ir melni puktini lietoju maskas tirisanas lidzeklus be neka...
varbu jajiet pie adas arsta?

Ivetta 9. janvāris 2011 12:36

Sejas kopšanas secība:
1) kosmētikas noņēmējs (ja ir likta dekoratīvā kosmētika)
2) attīrošs pieniņš
3) skrubis vai pīlings 1-2x ned (ja āda atļauj)
4) maska (1-2x ned.)
5) toniks
6) sejas krēms
7) acu krēms

No rīta nelikt barojošu krēmu, ja liek dekoratīvo kosmētiku.
Minerālā kosmētika neaizsprosto poras, ir aktīvāka.
Šo info saņēmu ejot uz sejas kopšanas tādu kā semināriņu;)

9. janvāris 2011 12:26

ka pareizi jakopj sejas ada?