sasprēgājušas lūpas!

18. februāris 2011 15:45

ir kādi lidzekļi?man laikam sapūstas lūpas!aptieka ieteica ārstniecisku lūpu balzāmu bet man no ritiem jau vairākas dienas sausas lupas un sāp liekas ka lieka kreele virsu! sen tā nav bijis!vairākus gadus atpakaļ!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lama 20. februāris 2011 19:22

Man ir speciālā maska un balzāms lūpām. Šoziem šos lūpu kopšanas lidzekļus tiešām novērtēju, jo sasprēgājušu lūpu problēmas vairs nav, bet ārā ar mazuli staigāju katru dienu.

19. februāris 2011 16:28

paldies!

19. februāris 2011 16:28

paldies!

duska 19. februāris 2011 13:04

Lūpu sviest visos The Body Shop veikalos, maksā kkur ap 3- 4 ls, skrubis neatceros, bija dārgāks līdz 7 ls,ja pareizi atceros, pirku pasen, bet uzzvanīt uz kādu no bodyshop viekalime un uzjautāt ,nr vari atrast te http://www.thebodyshop.lv/pub/index.php?id=4

19. februāris 2011 12:17

lupu sviests un skrubis!kuros veikalos operkams un cena?

duska 19. februāris 2011 11:45

Labs ir Eucerin un Neutrogen higiēniskās, bet es vēl ikdienā lietoju mango lūpu sviestu no The Body Shop, kā arī TBS ir labs lūpu skrubis :)

cheery 18. februāris 2011 18:58

mana ģim. dakterīte ieteica Carmex lūpu balzāmu, tagad paņēmu tādu pašu tikai kā hig. lūpu krāsa - pirku Stocmann 1.70 ls
palīdz! tas gan tiesa, ka bieži jālieto! ;) bet, kad viss būs kārtībā - par to aizmirsīsi!

mazaa raganina 18. februāris 2011 18:34

ES lietoju Maigās rūpes no Oriflame jau gadiem.Palīdz vienmēr.

Rebeka 18. februāris 2011 17:22

Es šādos gadījumos mērēju uz lūpām Bepanthen smēri kas bija domāta sasprēgājušiem krūšu galiem ( barojošajām mammām), tas ar to sarkano strīpiņu, palīdzēja ļoti ātri!!:)

18. februāris 2011 16:17

un kāda smēre?man ir no iepriekšējam reizem-fucicort smēre!to uzlieku!pa dienu viss ok tik no ritiem un tad kamer pariet!

miseva 18. februāris 2011 16:12

Palidzes tiesam speciali balzami aptieka noperkami un smere virsu kaut ik 5 minutes, kad juti ka lupas sausas. Pec paris dienam palidzes! Un vel neiesaku piezi aplaizit vai knibinat lupas, it ipashi tapec ka araa auksts.

18. februāris 2011 15:45

ir kādi lidzekļi?man laikam sapūstas lūpas!aptieka ieteica ārstniecisku lūpu balzāmu bet man no ritiem jau vairākas dienas sausas lupas un sāp liekas ka lieka kreele virsu!
sen tā nav bijis!vairākus gadus atpakaļ!