sapņu frizieris :)

bucis
bucis 17. aprīlis 2010 22:02

esmu izstaigājusi un izmēģinājusi visus Jelgavas frizētavu salonus meklējot savu frizieri, kas mani pilnība apmierinātu ar atieksmi un savu profesionalitati.nemaz negribas runat par frizierēm kas ar saviem garajiem gagiem liekas tava galvā....šausmas.... nu lūk, aizvakar aizgāju pie vīra friziera- vīrieša(viņš visu laiku viņu baigi slavē).ieeju salonā viņš priekšā paklanas iepazīstina ar sevi....laipni aicina apsēsties un izpēta manu matus, pastāst visu par viņiem uzdod jautājumus.... un tad aicina uz ūdens procedūru....nu meitenes katrai iesaku ko tadu izbaudīt, vīrieša rokas kas masē galvu un vēl kā viņš to darīja, sajutos kā septītajās debesīs, pajautaja vai nēsot par stipru, man vispar valoda pazuda....procedūra pa pilnai programai..un galvenais mazgāja ļoti saudzīgi pat seju nenošļakstīja.aptina matus ar nelielu baltu drāniņu un klusā balsī aicinaja atpakaļ uz griešanas un veidošanas procedūru.viņš tik veikli un profesionāli ar tādām fiksām kustībām un tik neparasti stradāja, ka negribēju celties no krēsla un iet prom.nu tādā frizierī var iemīlēties, laikam esmu atradusi savu ideālo frizieri:) :) :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vitaerina 20. aprīlis 2010 19:05

Man sheit meitenes Imantaa ir ljoti laba frizieriite-vienmeer izdaa visu ko un kaa velos

sandija 18. aprīlis 2010 18:50

Jānis Ķepītis

dincc 18. aprīlis 2010 18:38

sandija

Paldies! Būs jāizmēģina veiksme un jāpierakstās!

sandija 18. aprīlis 2010 17:53

dincc

Salonā Amēlija, uz Barona ielas, kopā ar Pēru. Cenas - ap 20 ls.

Bet tas ir to vērts. viņa talants ir griezumi. Vienīgi pieraksts,.....uhh, pusgadu uz priekšu jāpierakstās:D

dincc 18. aprīlis 2010 16:12

Sandija

Kur strādā Jānis un kādas ir cenas?

sandija 18. aprīlis 2010 14:59

Man arī bija līdzīgs stāsts pirms gadiem 9. Vislaik man grieza tad viena, tad otra friziere, līdz iepazinu Jāni! Viņš bija jauns daudzsološs frizieris tolaik vienā no glaunākajām frizētavām, bet tā kā mans vīrs viņu labi pazina, ieteica aiziet. Es pēc pirmās reizes vispār biju šokā, jo parasti biju pieradusi, ka sievietes frizieres plēš matus, mazgā nu tā - mehāniski,bet VIŅŠ!!!! Tā tiešā,m bija maiga masāža, ne mazgāšana. Šķiet, es pat pirmajā reizē aizmigu! Man nekas nesāpēja, viņš nekad nerauj man matus, ir ļoti maigs un uzmanīgs.
Es esmu atradusi savu frizieri, viennozīmīgi, jo nevaru vairs ne pie viena cita aiziet (izņemot mūsu stilisti Daci!), bet vīrieši - frizieri, tas ir kaut kas! Lai gan vienīgais un lielākais mīnuss - pie viņa ir garas jo garas rindas un tā uz sitiena točna nevar tikt.

Bet nākamnedēļ jau pienāks mana kārta !

bu 18. aprīlis 2010 14:29

es par savu frizierīti arī nesūdzos, bet galvas masāža vīrieša rokām, piekrītu ir super, man kad galva negrib strādāt, vai naktī pa ilgu gulēts, lūdzu savam draugam pabraucīt pa galvu un seju, tādu energiju un prieku tas sniedz...
kādreiz, kad viņš glāsta man seju, kad pēc darba uztraukusies, es ātri nomierinos un šad tad pat aizmigu...

sigy 18. aprīlis 2010 10:48

kam man no rita ko pienesis....

bucis 18. aprīlis 2010 10:37

jā, tā ir tāda savāda burvība, kad viņš stāv pie plīts un uz ēdienu pasniedz izdekoretu.par to vien jau mīlu savu vīriņu.viņa sestdienas rīta omletes mani nebeidz parsteigt:)

sigy 18. aprīlis 2010 09:43

vireisi vienmer sadas profesijas ir labaki,ka ari pavari!!!dievinu,kad virietis gatavo!!!

bucis 17. aprīlis 2010 22:02

esmu izstaigājusi un izmēģinājusi visus Jelgavas frizētavu salonus meklējot savu frizieri, kas mani pilnība apmierinātu ar atieksmi un savu profesionalitati.nemaz negribas runat par frizierēm kas ar saviem garajiem gagiem liekas tava galvā....šausmas.... nu lūk, aizvakar aizgāju pie vīra friziera- vīrieša(viņš visu laiku viņu baigi slavē).ieeju salonā viņš priekšā paklanas iepazīstina ar sevi....laipni aicina apsēsties un izpēta manu matus, pastāst visu par viņiem uzdod jautājumus.... un tad aicina uz ūdens procedūru....nu meitenes katrai iesaku ko tadu izbaudīt, vīrieša rokas kas masē galvu un vēl kā viņš to darīja, sajutos kā septītajās debesīs, pajautaja vai nēsot par stipru, man vispar valoda pazuda....procedūra pa pilnai programai..un galvenais mazgāja ļoti saudzīgi pat seju nenošļakstīja.aptina matus ar nelielu baltu drāniņu un klusā balsī aicinaja atpakaļ uz griešanas un veidošanas procedūru.viņš tik veikli un profesionāli ar tādām fiksām kustībām un tik neparasti stradāja, ka negribēju celties no krēsla un iet prom.nu tādā frizierī var iemīlēties, laikam esmu atradusi savu ideālo frizieri:) :) :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā